xME
NU
jadwisia sheep

Plener ślubny w szklarni – Natalia i Rafał

Całymi miesiącami szukaliśmy szklarni odpowiedniej na sesję i całkiem przypadkiem, jak to zwykle u nas, przejazdem wypatrzyliśmy coś szklanego w oddali. Szybko zlokalizowaliśmy co to i gdzie i po jednym telefonie wszystko było dograne. Natalii i Rafałowi pomysł się spodobał więc wreszcie nasza wyczekana sesja w szklarni będzie miała swój szczęśliwy finał.
Plener z Natalią i Rafałem miał być bez tysiąca wpatrzonych w nich par oczu.
Tylko oni. No i my…

Spotkaliśmy się jeszcze przed południem, kawusia, makijaż, w międzyczasie jeszcze kwiaciarnia, aby zmontować na szybko wianek.
A nasza szklarnia okazała się być całkiem czynną szklarnią, choć myśleliśmy, że to będzie coś lekko podniszczonego i opuszczonego. Lubimy miejsca inne niż wszystkie, i tak się trafiło. Potem przenieśliśmy się do okolicznych lasów, aby lekko odpocząć od nagrzanych słońcem szklarni.

Jak zamknąć historię miłości dwojga ludzi w kilkudziesięciu klatkach.

To co rodziło się niekiedy tygodniami, czy latami i rozkwitło nieoczekiwanie, wybuchło i pochłonęło w całości. Natalia i Rafał są wyjątkową parą, bo rzadko spotyka się aż tak zapatrzonych w siebie ludzi. Uwielbiamy takie sesje i takie pary. Zjawiskowa Natalia w pięknym wianku i delikatnych powiewających na wietrze lokach. Rafał w klasycznym looku dopełniał idealnie całą romantyczną stylizację. Stęsknieni za swoimi spojrzeniami i dotykiem. Tonęli w swoich objęciach wsłuchując się w szum wiatru. Wszyscy rozkoszowaliśmy się tą błogą, leśną ciszą i spokojem. Kto powiedział, że plener ślubny nie może być relaksujący. Można oderwać się od codzienności, wyłączyć kompletnie i nabrać dystansu do wszystkiego.

plener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny śląskplener ślubny śląskplener ślubny śląskplener ślubny śląskplener ślubny śląskplener ślubny śląskplener ślubny śląskplener ślubny śląskplener ślubny śląskplener ślubny śląskplener ślubny śląskplener ślubny śląskplener ślubny śląsk

Ciekawi zobaczyć więcej?

10 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ