xME
NU

Plener ślubny w szklarni – Natalia i Rafał

Całymi miesiącami szukaliśmy szklarni odpowiedniej na sesję i całkiem przypadkiem, jak to zwykle u nas, przejazdem wypatrzyliśmy coś szklanego w oddali. Szybko zlokalizowaliśmy co to i gdzie i po jednym telefonie wszystko było dograne. Natalii i Rafałowi pomysł się spodobał więc wreszcie nasza wyczekana sesja w szklarni będzie miała swój szczęśliwy finał.
Plener z Natalią i Rafałem miał być bez tysiąca wpatrzonych w nich par oczu.
Tylko oni. No i my…

Spotkaliśmy się jeszcze przed południem, kawusia, makijaż, w międzyczasie jeszcze kwiaciarnia, aby zmontować na szybko wianek.
A nasza szklarnia okazała się być całkiem czynną szklarnią, choć myśleliśmy, że to będzie coś lekko podniszczonego i opuszczonego. Lubimy miejsca inne niż wszystkie, i tak się trafiło. Potem przenieśliśmy się do okolicznych lasów, aby lekko odpocząć od nagrzanych słońcem szklarni.

Jak zamknąć historię miłości dwojga ludzi w kilkudziesięciu klatkach.

To co rodziło się niekiedy tygodniami, czy latami i rozkwitło nieoczekiwanie, wybuchło i pochłonęło w całości. Natalia i Rafał są wyjątkową parą, bo rzadko spotyka się aż tak zapatrzonych w siebie ludzi. Uwielbiamy takie sesje i takie pary. Zjawiskowa Natalia w pięknym wianku i delikatnych powiewających na wietrze lokach. Rafał w klasycznym looku dopełniał idealnie całą romantyczną stylizację. Stęsknieni za swoimi spojrzeniami i dotykiem. Tonęli w swoich objęciach wsłuchując się w szum wiatru. Wszyscy rozkoszowaliśmy się tą błogą, leśną ciszą i spokojem. Kto powiedział, że plener ślubny nie może być relaksujący. Można oderwać się od codzienności, wyłączyć kompletnie i nabrać dystansu do wszystkiego.

plener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny w szklarniplener ślubny śląskplener ślubny śląskplener ślubny śląskplener ślubny śląskplener ślubny śląskplener ślubny śląskplener ślubny śląskplener ślubny śląskplener ślubny śląskplener ślubny śląskplener ślubny śląskplener ślubny śląskplener ślubny śląsk

Ciekawi zobaczyć więcej?

9 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ