xME
NU
jadwisia sheep

Wesele w Alpinie – Natalia i Rafał

Natalia to wulkan emocji. Z Rafałem tworzą duet absolutnie zjawiskowy.
Dzień ślubu to było nasze drugie fotograficzne spotkanie. Dwa miesiące wcześniej spotkaliśmy się na sesji narzeczeńskiej. A zdjęcia z tej sesji możecie zobaczyć tu.

Ślub w Szczyrku jest na pewno niezapomniany – piękne miejsce, w sercu Beskidów.

W tym pięknym otoczeniu gór towarzyszyliśmy im już od przygotowań w hotelu Alpin, gdzie również odbywało się wesele.

Wyjazdowy ślub czyli sposób na pozbycie się nerwowej atmosfery i skupienie się na sobie. Natalia od rana robiła się na bóstwo, a Rafał dopilnowywał czy wszyscy goście mają wszystko czego im potrzeba. Im bliżej było godziny zero tym bardziej zdawali się zestresowani. Jednak kiedy już się spotkali w ogrodzie na błogosławieństwo, największy stres minął. Zwróćcie uwagę na piękną suknię Natalii, którą wykonała jej mama. Wyglądała olśniewająco. Błogosławieństwo dostarczyło wszystkim wiele wzruszeń, nawet nam się odrobinę oczy zaszkliły, kiedy mama Rafała przywitała Natalię w rodzinie.

Na ceremonię zaślubin wybrali niezwykle klimatyczny kościół św. Jakuba w Szczyrku. W drewnianej kaplicy Rafał czekał na swoją wybrankę przy ołtarzu, a Natalia dumnie kroczyła z tatą główną nawą. To wyjątkowy moment dla taty i córki kiedy może oddać jej rękę mężczyźnie którego pokochała.
Przysięgali sobie miłość w pięknej, rodzinnej atmosferze. Nie brakowało szczerych emocji, spojrzeń i uśmiechów, a radości nie było końca. Usłyszeli milion ciepłych słów, wyściskali ich wszyscy, a to co wydarzyło się potem, trudno nawet opisać słowami. DJ Willy, jeden z największych wariatów za konsolą, porwał gości do zabawy. Szaleństwo na parkiecie przerwali tylko na chwilę górale zapraszając gości na pyszną kolację. A potem parkiet zapłonął na nowo.
Alpin przygotował fantastyczne dekoracje, goście oniemieli z zachwytu. A wszystkiego dopełniał świecący napis LOVE – spełnienie naszych fotograficznych marzeń.

ślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkufotografia ślubna szczyrkfotografia ślubna szczyrkfotografia ślubna szczyrkfotografia ślubna szczyrkfotografia ślubna szczyrkfotografia ślubna szczyrkfotografia ślubna szczyrkfotografia ślubna szczyrkfotografia ślubna szczyrkfotografia ślubna szczyrkzdjęcia ślubne szczyrkzdjęcia ślubne szczyrkzdjęcia ślubne szczyrkzdjęcia ślubne szczyrkzdjęcia ślubne szczyrkzdjęcia ślubne szczyrkzdjęcia ślubne szczyrkzdjęcia ślubne szczyrkzdjęcia ślubne szczyrkzdjęcia ślubne szczyrkzdjęcia ślubne bielskozdjęcia ślubne bielskozdjęcia ślubne bielskozdjęcia ślubne bielskozdjęcia ślubne bielskozdjęcia ślubne bielskozdjęcia ślubne bielskozdjęcia ślubne bielskozdjęcia ślubne bielskozdjęcia ślubne bielskofotografia ślubna bielskofotografia ślubna bielskofotografia ślubna bielskofotografia ślubna bielskofotografia ślubna bielskofotografia ślubna bielskofotografia ślubna bielskofotografia ślubna bielskofotografia ślubna bielskofotografia ślubna bielskoślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuwesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpinie

Ciekawi zobaczyć więcej?

7 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ