xME
NU
jadwisia sheep

Wesele w Camelii w Lubachowach

Z Malwiną i Piotrkiem spotkaliśmy się przed ślubem na sesji narzeczeńskiej. Przy tej okazji powstały podziękowania dla rodziców. Tak całkiem przypadkiem. Najważniejsze były jednak wspólne zdjęcia. A te możecie zobaczyć tutaj, jeśli jeszcze nie mieliście okazji.

Fotografia ślubna Pilica

A w dniu ich ślubu padał deszcz. My już wiemy, że to na szczęście, oni też wiedzą, więc nikt się tym kompletnie nie przejmował. W szczęście warto zainwestować.
Uwielbiamy pary, które robią wesele po swojemu i wybierają wszystko po swojemu. Suknia Mali, która pochodzi z kolekcji Justin Alexander, miała nawet długie rękawy mimo iż w sierpniu teoretycznie nie są potrzebne. Tu były idealnie jak na zamówienie. Do tego przepiękne zdobienia, tren na kilometr i welon. Właśnie dlatego panny młode wybierają te dodatkowe centymetry, żeby w drodze do ołtarza było pięknie. A do ołtarza Malwinę zaprowadził tatuś. Bardzo lubimy ten moment bo to ważna chwila dla każdego ojca. Duma, przejęcie, wzruszenie. Mężczyźni często nie pokazują tego ale wiemy, że w głębi serca przeżywają śluby swoich córek bardzo mocno.

Wesele w Camelii

Po ceremonii wszyscy udali się na wesele w Camelii. To miejsce, które zachwyciło nas od razu jak tylko zobaczyliśmy pierwszego maila Malwiny. Nad parkietem było gwieździste niebo. Ale, że to było wesele glamour to jednak na podłodze nie było trawy a budynek nie był stodołą tylko pięknym gustownym wnętrzem, które wypełniło się błyskawicznie gośćmi. A że było ich całkiem sporo to najpierw wszyscy usiedli do pysznego obiadu a dopiero rozpoczęło się składanie życzeń. Na głodniaka ponad 200 osób obcałować i wyściskać – to może powalić każdą młodą parę. Może odrobinę zaskakujący obrót spraw dla gości, ale każdy jednak docenił ciepły rosół i pyszne dania. Po czasie okazało się, że to strzał w dziesiątkę, goście bez palącej potrzeby zjedzenia choćby ciastka mogli oddawać się życzeniu najlepszego, gratulacjom i uściskom. A kiedy wszyscy już złożyli życzenia rozpoczęło się wesele. Pierwszy taniec oczywiście należał do gospodarzy, a potem dołączyli goście. Spodobała się wszystkim ta zabawa pod gwiazdami, tańce i pląsy dzikie. Wesele w Camelii chętnie byśmy powtórzyli, choć powrót daleki do domu.

fotograf na slub zawierciefotograf na slub zawierciefotograf na slub zawierciefotograf na slub zawierciefotograf na slub zawierciefotograf na slub zawierciefotograf na slub zawierciefotograf na slub zawierciefotograf na slub zawierciefotograf na slub zawierciezdjecia slubne zawierciezdjecia slubne zawierciezdjecia slubne zawierciezdjecia slubne zawierciezdjecia slubne zawierciezdjecia slubne zawierciezdjecia slubne zawierciezdjecia slubne zawierciezdjecia slubne zawierciezdjecia slubne zawierciefotografia slubna zawierciefotografia slubna zawierciefotografia slubna zawierciefotografia slubna zawierciefotografia slubna zawierciefotografia slubna zawierciefotografia slubna zawierciefotografia slubna zawierciefotografia slubna zawierciefotografia slubna zawierciefotograf na wesele zawierciefotograf na wesele zawierciefotograf na wesele zawierciefotograf na wesele zawierciefotograf na wesele zawierciefotograf na wesele zawierciefotograf na wesele zawierciefotograf na wesele zawierciefotograf na wesele zawierciefotograf na wesele zawierciewesele w cameliiwesele w cameliiwesele w cameliiwesele w cameliiwesele w cameliiwesele w cameliiwesele w cameliiwesele w cameliiwesele w cameliiwesele w cameliicamelia lubachowy weselecamelia lubachowy weselecamelia lubachowy weselecamelia lubachowy weselecamelia lubachowy weselecamelia lubachowy weselecamelia lubachowy weselecamelia lubachowy weselecamelia lubachowy weselecamelia lubachowy weselefotograf na wesele zawierciefotograf na wesele zawierciefotograf na wesele zawierciefotograf na wesele zawierciefotograf na wesele zawierciefotograf na wesele zawierciefotograf na wesele zawierciefotograf na wesele zawierciefotograf na wesele zawierciefotograf na wesele zawierciewesele w lubachowachwesele w lubachowachwesele w lubachowachwesele w lubachowachwesele w lubachowachwesele w lubachowachwesele w lubachowachwesele w lubachowachwesele w lubachowachwesele w lubachowachwesele w cameliiwesele w cameliiwesele w cameliiwesele w cameliiwesele w cameliiwesele w cameliiwesele w camelii

1 Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ