xME
NU
jadwisia sheep

Sesja narzeczeńska na Pustyni Błędowskiej

Mala i Pepe to para zwariowana jak mało która. Wystarczy na nich tylko spojrzeć – wariaty po prostu wariaty.
Sesję całą zrobiliśmy w przerwach między deszczem a ulewą, więc światło wprost wymarzone nam się trafiło. Kto zaryzykuje ten ma. Od lat powtarzamy to jak mantrę i sprawdza się w 100%. Albo pogoda się uda wbrew prognozom albo jak zacznie lać to sesja jest inna niż wszystkie.

Sesja na pustyni

Wybór miejsca na sesję czy to ślubną czy narzeczeńską nigdy nie jest łatwy. Musi pasować do pary bo jak to nie będzie właściwa bajka to na zdjęciach będzie od razu widać. Nie ma więc sesnu kierować się wyborami innych. Kowalscy mieli sesję na cegielni to my też jedźmy na cegielnię. Jeśli to nie wasz świat i nie wasze klimaty to na zdjęciach będzie widać brak waszego komfortu. Na pewno są miejsca gdzie dobrze się czujecie, wystarczy że będziemy znać temat – lasy, natura albo popularne hasło w tym roku – woda i kamyczki.
Z Malą i Pepe spotkaliśmy się w połowie drogi – wyszło jakoś tak spontanicznie. Piasek, wiatr i trochę słońca – pustynne klimaty. Mówią, że sam diabeł wysypał piach na tym terenie – i tak sobie myślimy, że to dobrze. Mamy w zasięgu ręki miejsce na sesje inne niż wszystkie. Choć po ilości zieleni trudno się zgodzić, że to pustynia to jednak. Piasek miejscami bardziej złoty, miejscami mniej przeplata się z sosnowymi zagajnikami.

Sesja narzeczeńska na Pustyni Błędowskiej

Zobaczycie za chwilę zdjęcia i nie uwierzycie, że oni są pierwszy raz przed obiektywem. Każdej parze zawsze mówimy – na sesji bądżcie sobą, a Malwina i Piotrek dodatkowo czytali nam w myślach. Co chcieliśmy na głos powiedzieć coś to oni już byli we właściwym miejscu robiąc dokładnie to co wymyśliliśmy. Oprócz czytania w myślach mieli jeszcze jedną cechę – rozśmieszali nas do łez. Pierwsza para która w opowiadaniu zabawnych historii dotrzymywała nam kroku. Zwykle to nam się dziób nie zamyka. A tym razem obie strony oprócz tego że bolał brzuch ze śmiechu to szczęka od mówienia. Taki sposób na załatwienie sobie szybkich zakwasów. A Malusia ten pierścionek to skąd masz – a w Laysach znalazłam – na samo wspomnienie tego tekstu płaczemy ze śmiechu. Kochamy Was wariaty

sesja narzeczeńska na pustyni błędowskiejsesja narzeczeńska na pustyni błędowskiejsesja narzeczeńska na pustyni błędowskiejsesja narzeczeńska na pustyni błędowskiejsesja narzeczeńska na pustyni błędowskiejsesja narzeczeńska na pustyni błędowskiejsesja narzeczeńska na pustyni błędowskiejsesja narzeczeńska na pustyni błędowskiejsesja narzeczeńska na pustyni błędowskiejsesja narzeczeńska na pustyni błędowskiejnaturalna sesja narzeczeńskanaturalna sesja narzeczeńskanaturalna sesja narzeczeńskanaturalna sesja narzeczeńskanaturalna sesja narzeczeńskanaturalna sesja narzeczeńskanaturalna sesja narzeczeńskanaturalna sesja narzeczeńskanaturalna sesja narzeczeńskanaturalna sesja narzeczeńskasesja narzeczenska katowicesesja narzeczenska katowicesesja narzeczenska katowicesesja narzeczenska katowicesesja narzeczenska katowicesesja narzeczenska katowicesesja narzeczenska katowicesesja narzeczenska katowicesesja narzeczenska katowicesesja narzeczenska katowicezwariowana sesja narzeczeńskazwariowana sesja narzeczeńskazwariowana sesja narzeczeńskazwariowana sesja narzeczeńskazwariowana sesja narzeczeńskasesja narzeczenska krakówsesja narzeczenska krakówsesja narzeczenska krakówsesja narzeczenska kraków

Inne sesje narzeczeńskie znajdziecie w naszym portfolio – klik

1 Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ