xME
NU
jadwisia sheep

Fotografia ślubna Kielce – Ania i Łuki

To, że życiem rządzą przypadki wiemy od dawna. I taki przypadek właśnie połączył nas z Anią i Łukaszem. Tak samo we wszechświecie rządzi przyciąganie. Bo ludzie o tej samej wrażliwości w niewyjaśniony sposób potrafią się odnaleźć. I tym sposobem pojechaliśmy fotografować kolejny ślub w Kielcach.

Ania jest perfekcjonistką… tak jakby jest nam, to znaczy dziwaczce, bliskie. Wszystko dopięli na ostatni guzik. Mieli nawet swoją czcionkę i logo – nomen omen, które im zaprojektowaliśmy. Dopracowali wszystko, a perfekcyjne drobiazgi dopełniały całości. Ania wybrała suknię Sylwii Kopczyńskiej. Całkowicie rozumiemy czemu Panny Młode zakochują się w tych projektach. Koronki są doskonałe, a suknie wyglądają obłędnie. Chociaż czego by Ania nie założyła, wyglądałaby jak bogini. Z resztą reakcja Łukasza, kiedy zobaczył ją po raz pierwszy mówi wszystko. Właśnie dlatego warto wygospodarować dla siebie tą małą przestrzeń i kilka minut. By móc się nacieszyć tą chwilą pierwszego spotkania. First look to moment, który zostaje w pamięci par na długo.

Fotografia ślubna Kielce – ślub glamour w najlepszym wydaniu

Łukasz był jednym z tych panów młodych, którzy biorą czynny udział w przedślubnych przygotowaniach. Kiedy zadzwonił do nas, w głosie miał coś takiego, że od razu wiedzieliśmy, że musimy się poznać. Drodzy panowie, potraficie być naprawdę mega kreatywni i macie pomysły wcale nie gorsze od swoich narzeczonych. To nie prawda, że faceci nie mają gustu i nie znają się na ślubach. Zobaczcie co wspólnie Ania i Łukasz stworzyli. Prawdziwa perełka.

Perełką byli też goście. Kiedy z rozmawialiśmy chwilę przed ślubem Ania i Łukasz powiedzieli nam, że goście są zdyscyplinowani i grupowe zdjęcie po ceremonii zrobimy w kilka sekund. To się nie zdarza przecież nigdy, a tu się zdarzyło. Sami w to nie wierzymy do dziś.
Ale wróćmy na chwilę do ceremonii.
Ania najpierw zachwyciła narzeczonego, a potem wszystkich gości. Kiedy szła do ołtarza z tatą wszystkie oczy wpatrzone były tylko w nią. A oni widzieli tylko siebie. Wypowiedziane słowa przysięgi zwieńczyli perfekcyjnym pocałunkiem, a goście nagrodzili ich gorącymi oklaskami.

Wesele w Kielcach – zdjęcia ze ślubu

Po ceremonii porwaliśmy Anię i Łukasza na dosłownie 3 minutki. Słońce już zachodziło i okryło przykościelne choinki złotym blaskiem. W międzyczasie wszyscy goście dotarli już do Hotelu Grafit w Kostomłotach gdzie to epickie party miało mieć miejsce. Już na przygotowaniach przeczuwaliśmy, że wesele będzie na prawdę świetne, ale w najśmielszych snach nie spodziewaliśmy się, że tak będzie to wyglądało. Już na starcie można było stracić głowę patrząc na dekoracje i słodki stół. Potem był pierwszy toast z niespodzianką i obłędny pierwszy taniec. Na tym nie koniec. W obroty gości wziął Michał z ekipą Helion Music Group, no i my też już straciliśmy głowę.
A jeśli szukacie filmu ślubnego na poziomie to w rejonie Kielc – gorąco polecamy Imagon Films. Nawet nie wiemy gdzie oni byli na tym ślubie, współpraca na najwyższym poziomie.

Dobra czas na zdjęcia – zaczynamy od prezentu dla żony – zaczyna się dobrze…

zdjecia slubne kielcezdjecia slubne kielcezdjecia slubne kielcezdjecia slubne kielcezdjecia slubne kielcezdjecia slubne kielcezdjecia slubne kielcezdjecia slubne kielcezdjecia slubne kielcezdjecia slubne kielcefotografia slubna kielcefotografia slubna kielcefotografia slubna kielcefotografia slubna kielcefotografia slubna kielcefotografia slubna kielcefotografia slubna kielcefotografia slubna kielcefotografia slubna kielcefotografia slubna kielcefotograf na slub kielcefotograf na slub kielcefotograf na slub kielcefotograf na slub kielcefotograf na slub kielcefotograf na slub kielcefotograf na slub kielcefotograf na slub kielcefotograf na slub kielcefotograf na slub kielcefotograf kielcefotograf kielcefotograf kielcefotograf kielcefotograf kielcefotograf kielcefotograf kielcefotograf kielcefotograf kielcefotograf kielcefotografia slubna swietokrzyskiefotografia slubna swietokrzyskiefotografia slubna swietokrzyskiefotografia slubna swietokrzyskiefotografia slubna swietokrzyskiefotografia slubna swietokrzyskiefotografia slubna swietokrzyskiefotografia slubna swietokrzyskiefotografia slubna swietokrzyskiefotografia slubna swietokrzyskiezdjecia slubne swietokrzyskiezdjecia slubne swietokrzyskiezdjecia slubne swietokrzyskiezdjecia slubne swietokrzyskiezdjecia slubne swietokrzyskiezdjecia slubne swietokrzyskiezdjecia slubne swietokrzyskiezdjecia slubne swietokrzyskiezdjecia slubne swietokrzyskiezdjecia slubne swietokrzyskiegdzie wesele w kielcachgdzie wesele w kielcachgdzie wesele w kielcachgdzie wesele w kielcachgdzie wesele w kielcachgdzie wesele w kielcachgdzie wesele w kielcachgdzie wesele w kielcachgdzie wesele w kielcachgdzie wesele w kielcachfotograf na wesele kielcefotograf na wesele kielcefotograf na wesele kielcefotograf na wesele kielcefotograf na wesele kielcefotograf na wesele kielcefotograf na wesele kielcefotograf na wesele kielcefotograf na wesele kielcefotograf na wesele kielcewesele w graficie kielcewesele w graficie kielcewesele w graficie kielcewesele w graficie kielcewesele w graficie kielcewesele w graficie kielcewesele w graficie kielcewesele w graficie kielcewesele w graficie kielcewesele w graficie kielcewesele w graficie kostomlotywesele w graficie kostomlotywesele w graficie kostomlotywesele w graficie kostomlotywesele w graficie kostomlotywesele w graficie kostomlotywesele w graficie kostomlotywesele w graficie kostomlotywesele w graficie kostomlotywesele w graficie kostomlotyfotograf na wesele kielcefotograf na wesele kielcefotograf na wesele kielcefotograf na wesele kielce

3 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

  • Szymon Olma15 stycznia 2020 - 15:29

    Repo z klasą i przytupem ! Bardzo dobry materiał.OdpowiedzAnuluj

  • Izabella Górska11 lutego 2020 - 12:50

    Piękne kolory! Klasa, styl i szyk!OdpowiedzAnuluj

  • […] Czy życie to bajka? Niby bajki nie istnieją, ale jak się tak zastanowić to w sumie… My żyjemy bajkami naszych par, bo miłość jest taką właśnie bajką. A bajka Ani i Łukasza ma ciąg dalszy w postaci kolejnego spotkania na sesji ślubnej w Warszawie. Ich marzeniem był plener ślubny w Wilanowie. Po królewsku, więc do bajki pasuje idealnie. Początek tej historii – znajdziecie tutaj. […]OdpowiedzAnuluj

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ