xME
NU
jadwisia sheep

Fotografia ślubna Bielsko Biała – Sabina i Olek

Wesele w Hotelu na Błoniach

Jaki miesiąc jest idealny na ślub? Jedni powiedzą, że lato. Inni nie bo za ciepło, lepsza wiosna albo jesień. Biorąc pod uwagę cały 2017 rok to żaden miesiąc nie był idealny, żeby nie powiedzieć każdy był tak samo dobry jak i zły. Jeśli chcecie kierować się przy wyborze daty kluczem – pogoda w miesiącu, zmieńcie klucz jak najszybciej. To droga tylko do rozczarowania. Nikt nie ma wpływu na to, co zaserwuje nam niebo.
Nasze śluby w Bielsku charakteryzuje jeden wspólny mianownik – Wesele w Hotelu na Błoniach. I może jeszcze jedno – fantastyczne pary, choć to wspólny mianownik po prostu. No cóż zrobić, mamy szczęście do ludzi.

Fotografia ślubna Bielsko Biała

Sabina i Olek to para, gdzie po raz pierwszy daliśmy ciała w kontaktach interpersonalnych i do dziś zastanawiamy się czy należało to wszystko odkręcić. Byliśmy absolutnie przekonani – tzn Ania była – że mama Sabiny to jej siostra. Jesteśmy zwolennikami skracania dystansu, zwłaszcza w kontaktach z młodymi ludźmi, więc skoro mama wyglądała jak siostra to i nie było grzecznościowej formuły “Pani”. Siłą rzeczy tata został podciągnięty pod męża siostry więc po co było mu panować.
Czy kiedyś dziwaczka była tak czerwona ze wstydu – chyba nie. No ale jak się już powiedziało A to trzeba brnąć w ten alfabet dalej. Na tym może zakończmy festiwal naszych wpadek.

Jak wyglądał dzień ślubu Sabiny i Olka.
Sabinie w przygotowaniach towarzyszył dzielnie Oreo. Zobaczycie go już na samym początku tej historii. Jesteśmy sfiksowani na punkcie kociaków i zwierzaków chyba w ogóle. Choć te koty no mają w sobie coś takiego. Oreo zgrabnie przemykał między drobiazgami Sabiny, za nic mając, że bukiet spadnie, czy obrączki. Fascynował go eukaliptus i poświęcił mu na tyle uwagi, że bukiet trzeba było przenieść, bo przecież nie kota.
O szczegółach stylizacji rozpisywać się nie będziemy, za chwilę sami zobaczycie.
Ceremonia odbywała się w drewnianym klimatycznym kościele w Bielsku. Kolejny maleńki kościół z duszą i historią. A wesele przeszło oczekiwania wszystkich gości. Ekipa Bross Art rozpędziła wesele, nawet babcie były zachwycone Dj-em mimo wcześniejszych wątpliwości. Ale ten scenariusz często się właśnie sprawdza. Na początku jest sprzeciw – dlaczego nie zespół ? A potem trafia się na takiego Konrada i nikt już nie chce zespołu na wesele.
Na początku z głośników popłynął Ed Sheeran – zrobiło się romantycznie, w końcu pierwszy taniec. Ale potem już spokojnie nikt nie usiedział na swoim miejscu. Zobaczcie co tam się działo, a sami się przekonacie, czemu nawet babcia jest zachwycona.

fotografia slubna bielskofotografia slubna bielskofotografia slubna bielskofotografia slubna bielskofotografia slubna bielskofotografia slubna bielskofotografia slubna bielskofotografia slubna bielskofotografia slubna bielskofotografia slubna bielskozdjecia slubne bielskozdjecia slubne bielskozdjecia slubne bielskozdjecia slubne bielskozdjecia slubne bielskozdjecia slubne bielskozdjecia slubne bielskozdjecia slubne bielskozdjecia slubne bielskozdjecia slubne bielskofotografia slubna bielsko bialafotografia slubna bielsko bialafotografia slubna bielsko bialafotografia slubna bielsko bialafotografia slubna bielsko bialafotografia slubna bielsko bialafotografia slubna bielsko bialafotografia slubna bielsko bialafotografia slubna bielsko bialafotografia slubna bielsko bialazdjecia slubne bielsko bialazdjecia slubne bielsko bialazdjecia slubne bielsko bialazdjecia slubne bielsko bialazdjecia slubne bielsko bialazdjecia slubne bielsko bialazdjecia slubne bielsko bialazdjecia slubne bielsko bialazdjecia slubne bielsko bialazdjecia slubne bielsko bialafotograf na slub bielskofotograf na slub bielskofotograf na slub bielskofotograf na slub bielskofotograf na slub bielskofotograf na slub bielskofotograf na slub bielskofotograf na slub bielskofotograf na slub bielskofotograf na slub bielskowesele w hotelu na bloniachwesele w hotelu na bloniachwesele w hotelu na bloniachwesele w hotelu na bloniachwesele w hotelu na bloniachwesele w hotelu na bloniachwesele w hotelu na bloniachwesele w hotelu na bloniachwesele w hotelu na bloniachwesele w hotelu na bloniachwesele w bielskuwesele w bielskuwesele w bielskuwesele w bielskuwesele w bielskuwesele w bielskuwesele w bielskuwesele w bielskuwesele w bielskuwesele w bielskufotografia slubna slaskiefotografia slubna slaskiefotografia slubna slaskiefotografia slubna slaskiefotografia slubna slaskiefotografia slubna slaskiefotografia slubna slaskiefotografia slubna slaskiefotografia slubna slaskiefotografia slubna slaskiefotograf na wesele slaskiefotograf na wesele slaskiefotograf na wesele slaskiefotograf na wesele slaskiefotograf na wesele slaskiefotograf na wesele slaskiefotograf na wesele slaskiefotograf na wesele slaskiefotograf na wesele slaskie

A jeśli chcecie zobaczyć plener – to czeka na Was tutaj.

0 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

  Fotodziwaki.pl
  fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
  fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
  fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
  fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

  Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
  O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ