xME
NU
jadwisia sheep

Zimowy ślub w Dąbrówce – Kasia i Artur

Artur, kiedy pierwszy raz do nas zadzwonił, akurat w trakcie naszego dorocznego kryzysu technologicznego, miał w głosie coś co nas ujęło.
Zaplanowali swój ślub na grudzień.

Pomyśleliśmy sobie – ciekawe czy spadnie śnieg, czy będzie prawdziwie zimowy ślub.

Nawet na naszym pintereście zaczęliśmy gromadzić inspiracje na zimowy ślub. Ale że nasz kraj ma dość kapryśny klimat to sami zobaczycie co zaserwowała Kasi i Arturowi zima.
Zimowy ślub, elegancki, nie bajkowy rodem z krainy lodu, tak to sobie wymarzyli. Biel i złoto to pierwsze skojarzenia, które przychodzą na myśl o zimie. Kasia od początku zadbała o wspaniały klimat. Kiedy przekroczyliśmy próg ich domu od razu poczuliśmy klimat świąt, pięknej zimy i rodzinnego ciepła. Kasia wybrała przepiękną suknię z kryształkami, idealnie pasujące dodatki, prawdziwa zimowa panna młoda. Artur postawił na klasykę i prostotę.

Zimowy ślub w Dąbrówce

Piękny kościół przystrojony świecami wydawał się otaczać wszystkich ciepłem. Ta wspaniała atmosfera udzieliła się wszystkim gościom.
Kasia i Artur na przyjęcie weselne zaprosili swoich gości do Dąbrówki. To chyba najbardziej znane miejsce w Jastrzębiu a z pewnością nasze ulubione, możemy nawet śmiało powiedzieć, że jedno z najlepszych na śląsku. Może to też magia tego miejsca sprawia, że goście bawią się tu znakomicie. Z resztą sami za chwilę zobaczycie.

Wesele w Hotelu Dąbrówka

To nie był jeden z tych ślubów na których czas pędzi jak szalony. Od pierwszej minuty mogliśmy się rozkoszować każdym momentem, każdą sekundą, każdym gestem i spojrzeniem. Kiedy Kasia relaksowała się w trakcie makijażu, wzruszenie w głosie rodziców kiedy życzyli szczęścia swoim dzieciom na nowej drodze życia. Kiedy Artur pewnym głosem wypowiadał słowa przysięgi a Kasia próbowała powstrzymać płynące ze wzruszenia łzy. Nawet w trakcie wesela, wszystkie spontaniczne wybuchy radości i szczere uśmiechy to wszystko płynęło swoim rytmem.
Nie pomyślcie, że było nudno i wszyscy siedzieli za swoimi stolikami. To jaka była zabawa nawet trudno sobie wyobrazić. To nie był ogień to był wprost pożar.

zimowy slubzimowy slubzimowy slubzimowy slubzimowy slubzimowy slubzimowy slubzimowy slubzimowy slubzimowy slubzimowe weselezimowe weselezimowe weselezimowe weselezimowe weselezimowe weselezimowe weselezimowe weselezimowe weselezimowe weselefotografia slubna jastrzebiefotografia slubna jastrzebiefotografia slubna jastrzebiefotografia slubna jastrzebiefotografia slubna jastrzebiefotografia slubna jastrzebiefotografia slubna jastrzebiefotografia slubna jastrzebiefotografia slubna jastrzebiefotografia slubna jastrzebiezimowy slub jastrzebiezimowy slub jastrzebiezimowy slub jastrzebiezimowy slub jastrzebiezimowy slub jastrzebiezimowy slub jastrzebiezimowy slub jastrzebiezimowy slub jastrzebiezimowy slub jastrzebiezimowy slub jastrzebiezimowy slub jastrzebiezimowy slub jastrzebiezimowy slub jastrzebiezimowy slub jastrzebiezimowy slub jastrzebiezmowe wesele dabrowkazmowe wesele dabrowkazmowe wesele dabrowkazmowe wesele dabrowkazmowe wesele dabrowkazmowe wesele dabrowkazmowe wesele dabrowkazmowe wesele dabrowkazmowe wesele dabrowkazmowe wesele dabrowkawesele w dabrowcewesele w dabrowcewesele w dabrowcewesele w dabrowcewesele w dabrowcewesele w dabrowcewesele w dabrowcewesele w dabrowcewesele w dabrowcewesele w dabrowcezdjecia slubne jastrzebiezdjecia slubne jastrzebiezdjecia slubne jastrzebiezdjecia slubne jastrzebiezdjecia slubne jastrzebiezdjecia slubne jastrzebiezdjecia slubne jastrzebiezdjecia slubne jastrzebiezdjecia slubne jastrzebiezdjecia slubne jastrzebiewesele z idzikiemwesele z idzikiemwesele z idzikiemwesele z idzikiemwesele z idzikiemwesele z idzikiemwesele z idzikiemwesele z idzikiemwesele z idzikiemwesele z idzikiemzimowe wesele w dabrowcezimowe wesele w dabrowcezimowe wesele w dabrowcezimowe wesele w dabrowcezimowe wesele w dabrowcezimowe wesele w dabrowcezimowe wesele w dabrowcezimowe wesele w dabrowcezimowe wesele w dabrowcezimowe wesele w dabrowceslub w zimieslub w zimieslub w zimieslub w zimieslub w zimieslub w zimie

Plener ślubny nie był tym razem zimowy, a prawdziwie gorący. Zobaczcie sami.

13 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ