xME
NU
jadwisia sheep

Wesele w Wenecji w Szczyrku

Zanim poznaliśmy Karolinę i Damiana poznaliśmy mamę Karoliny, która zadzwoniła do nas rezerwując dla nich termin. Tak pokochali nasze zdjęcia, że nie chcieli aby w trakcie ich wakacji ktoś sprzątnął im sprzed nosa termin u nas.

Tytuł tego wpisu może Was odrobinę zmylić ale to nie ślub się we Włoszech. Ten sierpniowy dzień mieliśmy spędzić z nimi w Beskidach, już od przygotowań. Na spokojnie, żeby nikt nie musiał gonić. Wesele w Wenecji w Szczyrku to to miejsce zwróciło uwagę Karoliny i Damiana i tam zaprosili swoich gości by świętować. Długo szukali idealnego miejsca na przygotowania, na szczęście udało się znaleźć Apartamenty odlot – w samym serduchu Szczyrku. Miejsce idealne. Przestrzeń dla Panny Młodej, Pana Młodego i całej świty. Tak też zastaliśmy Karolinę kiedy przyjechaliśmy – w troskliwych rękach fryzjerki. A byli też czworonożni towarzysze, z którymi Karolina i Damian się nie rozstają, w końcu to rodzina.

Wesele w Szczyrku

Karolina i Damian postawili na ślub glamour, więc wesele w Wenecji w Szczyrku było oczywistym wyborem. Jak ślub glamour to będzie dużo świecidełek, piękna zdobiona suknia z długim trenem i gustownie ubrany Pan Młody. Suknię Karoliny od Justin Alexander dopełniały piękne kryształki, a i Damian nie mógł odstawać od tak pięknej narzeczonej. O jego znakomity wygląd zadbał Cafardini. Ta dwójka śmiało mogłaby wylądować na pierwszej stronie polskiego wydania Vogue o ślubach.
Ceremonia ślubna odbyła się w Szczyrkowskim Sanktuarium na górce. I właśnie dla takich chwil panny młode wybierają długie welony i suknie z trenem. Kiedy te dodatkowe centymetry zajmują całą przestrzeń głównej nawy, a wszyscy goście przecierają oczy w zachwycie, bo żadna kobieta na tym ślubie nie wygląda lepiej i nie przykuwa tylu spojrzeń. Zwłaszcza spojrzenia Pana Młodego.

Wesele w Wenecji w Szczyrku

Wenecja ta we Włoszech słynie z dobrego gustu, a ta w Szczyrku stara się nie ustępować. Karolina i Damian postawili na biel i złoto i takie też były dekoracje. Sala prezentowała się znakomicie. Piękne kwiaty, drewniane złote winietki, kwiatowa ścianka za stołem prezydialnym – swoją drogą idealne miejsce na zdjęcia rodzinne. W trakcie życzeń i do obiadu gościom przygrywał kwartet smyczkowy. W końcu jak wesele w Wenecji to z klasą. Wenecja to nie byle jakie miejsce.
Goście bawili się znakomicie. W barze, fotobudce, w strefie tarasowej i na parkiecie. A tam pierwsze skrzypce grali król i królowa czyli Karolina i Damian. Kto jak nie gospodarze imprezy ma dać dobry przykład.

A teraz zapraszamy Was do obejrzenia relacji z tego ślubu. Zobaczcie jak w górach można zorganizować piękny elegancki ślub. Jak daleko od wesela w Wenecji we Włoszech jest wesele w Wenecji w Szczyrku. Różnice zapewne się znajdą, bo budynki są inne, otoczenie bardziej zielone a kościół młodszy, ale klasa, elegancja i dobry gust będzie w takiej samej ilości.

slub w szczyrkuslub w szczyrkuslub w szczyrkuslub w szczyrkuslub w szczyrkumakijaz panny mlodejmakijaz panny mlodejfotograf na slub szczyrkmakijaz panny mlodejmakijaz panny mlodejmakijaz panny mlodejpies na slubiefotograf na slub szczyrkfotograf na slub szczyrkfotograf na slub szczyrkfotograf na slub szczyrkfotograf na slub szczyrkfotograf na slub szczyrkfotograf na slub szczyrkfotograf na slub szczyrkfotograf na slub szczyrkslub w szczyrkuslub w szczyrkuslub w szczyrkuslub w szczyrkuslub w szczyrkuslub w szczyrkuslub w szczyrkuslub w szczyrkuslub w szczyrkuslub w szczyrkuslub w sanktuarium w szczyrkuslub w sanktuarium w szczyrkuslub w sanktuarium w szczyrkuslub w sanktuarium w szczyrkuslub w sanktuarium w szczyrkuslub w sanktuarium w szczyrkuslub w sanktuarium w szczyrkuslub w sanktuarium w szczyrkuslub w sanktuarium w szczyrkuslub w sanktuarium w szczyrkugdzie slub w szczyrkugdzie slub w szczyrkugdzie slub w szczyrkugdzie slub w szczyrkugdzie slub w szczyrkuwesele w wenecji szczyrkwesele w wenecji szczyrkwesele w wenecji szczyrkwesele w wenecji szczyrkwesele w wenecji szczyrkwesele w szczyrkuwesele w szczyrkuwesele w szczyrkuwesele w szczyrkuwesele w szczyrkuwesele w szczyrkuwesele w szczyrkuwesele w szczyrkuwesele w szczyrkuwesele w szczyrkufotograf na wesele w szczyrkufotograf na wesele w szczyrkufotograf na wesele w szczyrkufotograf na wesele w szczyrkufotograf na wesele w szczyrkufotograf na wesele w szczyrkufotograf na wesele w szczyrkufotograf na wesele w szczyrkufotograf na wesele w szczyrkufotograf na wesele w szczyrkugdzie wesele w szczyrkugdzie wesele w szczyrkugdzie wesele w szczyrkugdzie wesele w szczyrkugdzie wesele w szczyrkugdzie wesele w szczyrkugdzie wesele w szczyrkugdzie wesele w szczyrkugdzie wesele w szczyrkugdzie wesele w szczyrkugdzie wesele w beskidachgdzie wesele w beskidachgdzie wesele w beskidachgdzie wesele w beskidachgdzie wesele w beskidachgdzie wesele w beskidachgdzie wesele w beskidachgdzie wesele w beskidach

1 Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ