xME
NU
jadwisia sheep

Wesele w Rezydencji – Natalia i Bartek

Jeśli by chcieć określić ten dzień jednym słowem, pasuje tylko słowo EPICKIE.

Ale tak na prawdę nie mogło być inaczej. Dream team gwarantuje sukces na całej linii. Zacznijmy więc od początku.

Natalia i Bartek – bez nich nic z tego by się nie wydarzyło.
Fantastyczni ludzie, pełni życia i dystansu do siebie. To ich wybory sprawiły, że ten dzień był tak wyjątkowy.

Wesele w Rezydencji

Wybrali fantastyczne miejsca:

  • przepiękny kościół – Sosnowiecką Katedrę, która już wróciła to pełni świetności po pożarze dachu. Kościół, który fascynuje rozmachem i majestatem, znakomicie też pomieści większą ilość gości.
  • Jedno z absolutnie według nas najlepszych miejsc na śląsku na przyjęcie weselne – Rezydencja Luxury Hotel, której cudowne wnętrza deklasują elegancją wszystkie miejsca w promieniu przynajmniej 100km, a zgrana ekipa pod dowodzeniem managera spełnia dosłownie każde marzenie Młodej Pary.

Teraz kilka słów o gościach, bo bez nich nic nie było by takie jak zobaczycie na zdjęciach za chwilę. Radośni, fantastyczni ludzie.
Było dla nas wielką przyjemnością patrzeć jak cieszą się swoją obecnością. Takie rodzinne spotkania zawsze obfitują w spontaniczne wybuchy radości. Trzeba przyznać że ekipa weselna była mocna. Energia 1000%. Po takich reportażach nam aż ładują się akumulatory.
Na parkiecie o wszystkich dbali Kuba i Szymek z Cube Art. Świetnie potrafią wyczuć klimat imprezy i do zabawy poderwą nawet najbardziej zagorzałych zwolenników dyskusji przy stoliku. Przy tym duecie nawet najstarsi członkowie rodziny włączają się do zabawy, a po weselu nie wyobrażają sobie innego składu na pozostałych rodzinnych imprezach.

Jak zorganizować najlepsze wesele

Na koniec wspomnimy jeszcze o drobiazgach, które są tą wisienką na szczycie tortu.
Natalia wybrała piękną suknię PRONOVIAS, podkreślającą jej kobiecą sylwetkę, a za jej perfekcyjny wygląd winę ponosi salon CLOO z Katowic. Dziewczyny – znakomita robota. Biżuteria z kryształkami Swarovskiego dopełniała idealnie całą stylizację glamour .
Fantastyczny make-up wykonała siostra Bartka. I ta bezcenna korzyść – twoja wizażystka jest w ciągu całego wesela na wyciągnięcie ręki w razie jakiś poprawek 🙂 .

A teraz już zapraszamy do reportażu

fotografia slubna sosnowiecfotografia slubna sosnowiecfotografia slubna sosnowiecfotografia slubna sosnowiecfotografia slubna sosnowiecfotografia slubna sosnowiecfotografia slubna sosnowiecfotografia slubna sosnowiecfotografia slubna sosnowiecfotografia slubna sosnowiecfotograf slubny slaskfotograf slubny slaskfotograf slubny slaskfotograf slubny slaskfotograf slubny slaskfotograf slubny slaskfotograf slubny slaskfotograf slubny slaskfotograf slubny slaskfotograf slubny slaskslub w sosnowieckiej katedrzeslub w sosnowieckiej katedrzeslub w sosnowieckiej katedrzeslub w sosnowieckiej katedrzeslub w sosnowieckiej katedrzeslub w sosnowieckiej katedrzeslub w sosnowieckiej katedrzeslub w sosnowieckiej katedrzeslub w sosnowieckiej katedrzeslub w sosnowieckiej katedrzezdjęcia ślubne śląskzdjęcia ślubne śląskzdjęcia ślubne śląskzdjęcia ślubne śląskzdjęcia ślubne śląskzdjęcia ślubne śląskzdjęcia ślubne śląskzdjęcia ślubne śląskzdjęcia ślubne śląskzdjęcia ślubne śląskzdjecia slubne slaskzdjecia slubne slaskzdjecia slubne slaskzdjecia slubne slaskzdjecia slubne slaskpłatki kwiatów na ślubpłatki kwiatów na ślubzdjęcia ślubne śląskwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencjiwesele w rezydencji

A plener zrobiliśmy na mazurach. Ciekawi???

9 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ