xME
NU
jadwisia sheep

Wesele w Konopnicy – Kamila i Przemek

Uwielbiamy majowe śluby. Ta zieleń, kwiaty, kwitnące bzy…

I właśnie w taki piękny dzień jechaliśmy do Kamili i Przemka na ich wesele. Ach jak oni wyglądali… Delikatna uroda Kamili, podkreślona przez elegancki makijaż, idealnie współgrała ze stylizacją. Przepiękna, romantyczna suknia, kolorowy, wiosenny bukiet. Przemek postawił na ponadczasową elegancję – szyty na miarę Cafardini wraz z kilkoma indywidualnymi haftami prezentował się doskonale. Podczas ceremonii nie mogli oderwać od siebie wzroku. Przysięgali tonąc w swoich spojrzeniach. Goście też byli oczarowani – już podczas składania życzeń widać było wzruszenie, emocje i uśmiechy. Zacisze łączy to co najlepsze w stylu glamour z klasyką rustykalnego wnętrza.

Nie ma się co dziwić, że Kamila z Przemkiem wybrali ją na swoje wesele w Konopnicy.

Przyjęcie rozpoczęli oszałamiającym pierwszym tańcem. Dopracowana choreografia zrobiła na wszystkich wrażenie. Atmosferę na parkiecie podgrzewał Sebastian z grupy FreakFrak. Jego energia zarażała wszystkie pokolenia. Zdołał zaskoczyć nawet nas – taniec z latarkami wyglądał jak w blasku mieczy świetlnych.
fotografia ślubna wieluńfotografia ślubna wieluńfotografia ślubna wieluńfotografia ślubna wieluńfotografia ślubna wieluńfotografia ślubna wieluńfotografia ślubna wieluńfotografia ślubna wieluńfotografia ślubna wieluńfotografia ślubna wieluńzdjęcia ślubne wieluńzdjęcia ślubne wieluńzdjęcia ślubne wieluńzdjęcia ślubne wieluńzdjęcia ślubne wieluńzdjęcia ślubne wieluńzdjęcia ślubne wieluńzdjęcia ślubne wieluńzdjęcia ślubne wieluńzdjęcia ślubne wieluńzdjęcia ślubne wieluńfotografia ślubna wieluńzdjęcia ślubne wieluńzdjęcia ślubne wieluńfotografia ślubna wieluńKościół rusiec ślubślub rusiecślub rusiecślub rusiecślub rusiecślub rusiecfotografia ślubna praszkafotografia ślubna praszkafotografia ślubna praszkafotografia ślubna praszkafotografia ślubna praszkafotografia ślubna praszkafotografia ślubna praszkafotografia ślubna praszkafotografia ślubna praszkafotografia ślubna praszkazdjęcia ślubne śląskzdjęcia ślubne śląskzdjęcia ślubne śląskzdjęcia ślubne śląskzdjęcia ślubne śląskzdjęcia ślubne śląskzdjęcia ślubne śląskzdjęcia ślubne śląskzdjęcia ślubne śląskzdjęcia ślubne śląskfotografia slubna slaskfotografia slubna slaskfotografia slubna slaskfotografia slubna slaskfotografia slubna slaskfotografia slubna slaskfotografia slubna slaskfotografia slubna slaskfotografia slubna slaskfotografia slubna slaskwesele w konopnicywesele w konopnicywesele w konopnicywesele w konopnicywesele w konopnicywesele w konopnicywesele w konopnicywesele w konopnicywesele w konopnicywesele w konopnicywesele w konopnicywesele w konopnicywesele w konopnicywesele w konopnicywesele w konopnicywesele w konopnicywesele w konopnicywesele w konopnicywesele w konopnicywesele w konopnicywesele w konopnicywesele w konopnicywesele w konopnicywesele w konopnicyco zamiast oczepinco zamiast oczepinco zamiast oczepinco zamiast oczepinco zamiast oczepin

Ślubny Team:

Ceremonia: Rzymskokatolicka Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny Rusiec
Przyjęcie: Zacisze, Konopnica
DJ: FreakFrak

Ciekawi zobaczyć więcej?
Sesja narzeczeńska we Wrocławiu
Plener ślubny na Zamku Książ

11 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ