xME
NU
jadwisia sheep

Tradycyjne polskie wesele – Fotografia ślubna Kraków

Jeśli myślicie, że tradycyjne polskie wesela przechodzą do lamusa, to jesteście w ogromnym błędzie. Dowodem na to jest Natalia i Paweł którzy postawili na właśnie na taki klimat. W każdym tego słowa znaczeniu. Klimat sielskości i tradycji okraszonej jednak dużą dawką elegancji był wszędzie. To, co sielskie, anielskie i takie naprawdę polskie, spotkało się jednocześnie z powagą chwili i wieloma wzruszeniami. Nad wszystkimi emocjami górował jednak piękny uśmiech Panny Młodej – zresztą sami zobaczcie, ile zdjęć mu poświęciliśmy.

Kiedy przyjechaliśmy pod dom Natalii od razu poczuliśmy się jak naprawdę mile widziani goście. Girlanda nad bramą i powitalny napis, morze kolorowych dekoracji, kwiaty, kapela pod oknem – weź tu człowieku nie poczuj się jak u siebie :). Spotkali się pod domem, w towarzystwie Gości. Ona elegancka, bardzo romantyczna. On dzielnie dotrzymywał jej kroku.

Tradycyjny polski ślub

Ceremonia odbyła się w kościele we Wrzępi. Budowla może nie imponuje wielkością i nie jest wypełniona złotem, ale to właśnie minimalizm dodaje jej uroku. Dekoracje dość minimalistyczne jak na tak sielskie klimaty, ale jednocześnie bardzo współgrające z całością, miłe dla oka i robiące robotę. Potem już było tylko z przytupem i to dosłownie, bo jak inaczej można nazwać podkowy szturmem podbijające miejscowe ulice. Po Młodych przyjechała dorożka zaprzężona w białe konie – eleganciki w pełnej krasie. Taki oto weselny orszak ruszył i pokazał się okolicznym miejscowościom aż do domu weselnego Biesiada w Ostrowie Szlacheckim. Tam już było tylko głośniej i weselej – wiecie, takie typowo polskie wesele, więc jak miało być? Wszelkiej maści obrzędy, przyśpiewki, tańce hulańce swawola – wesele tańcowało i szalało do końca

Tradycyjne polskie weseleTradycyjne polskie weseleTradycyjne polskie weseleTradycyjne polskie weseleTradycyjne polskie weseleTradycyjne polskie weseleTradycyjne polskie weseleTradycyjne polskie weseleTradycyjne polskie weseleTradycyjne polskie weseletradycyjny polski slubtradycyjny polski slubtradycyjny polski slubtradycyjny polski slubtradycyjny polski slubtradycyjny polski slubtradycyjny polski slubtradycyjny polski slubtradycyjny polski slubtradycyjny polski slubfotografia slubna krakowfotografia slubna krakowfotografia slubna krakowfotografia slubna krakowfotografia slubna krakowfotografia slubna krakowfotografia slubna krakowfotografia slubna krakowfotografia slubna krakowfotografia slubna krakowfotograf na slub krakowfotograf na slub krakowfotograf na slub krakowfotograf na slub krakowfotograf na slub krakowfotograf na slub krakowfotograf na slub krakowfotograf na slub krakowfotograf na slub krakowfotograf na slub krakowzdjecia slubne krakowzdjecia slubne krakowzdjecia slubne krakowzdjecia slubne krakowzdjecia slubne krakowzdjecia slubne krakowzdjecia slubne krakowzdjecia slubne krakowzdjecia slubne krakowzdjecia slubne krakowtradycyjne polskie weseletradycyjne polskie weseletradycyjne polskie weseletradycyjne polskie weseletradycyjne polskie weseletradycyjne polskie weseletradycyjne polskie weseletradycyjne polskie weseletradycyjne polskie weseletradycyjne polskie weseletradycyjny polski slubtradycyjny polski slubtradycyjny polski slubtradycyjny polski slubtradycyjny polski slubtradycyjny polski slubtradycyjny polski slubtradycyjny polski slubtradycyjny polski slubtradycyjny polski slubtradycyjne polskie weseletradycyjne polskie weseletradycyjne polskie weseletradycyjne polskie weseletradycyjne polskie weseletradycyjne polskie weseletradycyjne polskie weseletradycyjne polskie weseletradycyjne polskie weseletradycyjne polskie weselewesele w biesiadziewesele w biesiadziewesele w biesiadziewesele w biesiadziewesele w biesiadziewesele w biesiadziewesele w biesiadziewesele w biesiadziewesele w biesiadziewesele w biesiadziewesele w biesiadziewesele w biesiadziewesele w biesiadziewesele w biesiadziewesele w biesiadziewesele w biesiadziewesele w biesiadziewesele w biesiadziewesele w biesiadzie

1 Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ