xME
NU
jadwisia sheep

Ślub w stylu glamour – Karolina i Tomek

Ślub w stylu glamour czy inaczej, jaki ma być nasz ślub.

To jedna z pierwszych decyzji jaką podejmujecie przy planowaniu wesela.
Karolina i Tomek zdecydowali się na ślub glamour.  Ale panowie nie martwcie się, to wcale nie znaczy że będziecie cali w brokacie i diamentach. Tutaj zupełnie nie o to chodzi w tym wszystkim.
Kobiety, Panny Młode chcą być perfekcyjne w dniu ślubu. Jeśli pokusilibyśmy się o definicję idealnej Panny Młodej, śmiało moglibyśmy ją zilustrować dowolnym zdjęciem Karoliny.
Jak za chwilę zobaczycie oboje nie dość, że idealnie do siebie pasują, to wyglądają jak modele z najdroższego magazynu mody. Niech nikogo to nie zmyli bo ślub i wesele było prawdziwe, to nie sesja stylizowana.

Wiosenny ślub

Kwiecień często przynosi niespodzianki. Sami wiemy o tym najlepiej, bo przekonaliśmy się o tym w dniu naszego ślubu.
Z reportażu Karoliny i Tomka tych niespodzianek pogodowych mamy w sumie bardzo mało. Ale na przekór wszystkim znakom na niebie i ziemi kwiecień ogłosił 2 dni przed ich ślubem powrót zimy. Całe szczęście, że zrezygnowali z pomysłu ślubu w plenerze, bo zaskoczenie sięgnąć mogłoby zenitu. Ale mimo tego udało się wyczarować fantastyczną atmosferę podczas ceremonii. Kościół udekorowany był pięknymi kwitnącymi kwiatami, a słowa kazania sprawiały, że na twarzach pojawiał się uśmiech.

Teraz szybko przygotujemy Was na to co poniżej. Zobaczycie piękną miłość, wspaniałe relacje z bliskimi, ognistą zabawę na parkiecie. I mówiąc ognistą naprawdę mamy to na myśli. Ten reportaż idealnie oddaje myśl, że nie ważne gdzie i jak, ważne z kim. Z tą drugą osobą, której ufasz bezgranicznie i z ludźmi o których wiesz, że są zawsze dla Ciebie.

fotografia slubna wielunfotografia slubna wielunfotografia slubna wielunfotografia slubna wielunfotografia slubna wielunfotografia slubna wielunfotografia slubna wielunfotografia slubna wielunfotografia slubna wielunfotografia slubna wielunfotograf na slub wielunfotograf na slub wielunfotograf na slub wielunfotograf na slub wielunfotograf na slub wielunfotograf na slub wielunfotograf na slub wielunfotograf na slub wielunfotograf na slub wielunfotograf na slub wielunzdjecia slubne wielunzdjecia slubne wielunzdjecia slubne wielunzdjecia slubne wielunzdjecia slubne wielunzdjecia slubne wielunzdjecia slubne wielunzdjecia slubne wielunzdjecia slubne wielunzdjecia slubne wielunfotograf slubny wielunfotograf slubny wielunfotograf slubny wielunfotograf slubny wielunfotograf slubny wielunfotograf slubny wielunfotograf slubny wielunfotograf slubny wielunfotograf slubny wielunfotograf slubny wielunfotografia slubna praszkafotografia slubna praszkafotografia slubna praszkafotografia slubna praszkafotografia slubna praszkafotografia slubna praszkafotografia slubna praszkafotografia slubna praszkafotografia slubna praszkafotografia slubna praszkazdjecia slubne praszkazdjecia slubne praszkazdjecia slubne praszkazdjecia slubne praszkazdjecia slubne praszkawesele w malinowym dworzewesele w malinowym dworzewesele w malinowym dworzewesele w malinowym dworzewesele w malinowym dworzewesele w malinowym dworzewesele w malinowym dworzewesele w malinowym dworzewesele w malinowym dworzemalinowy dwor wielunmalinowy dwor wielunmalinowy dwor wielunmalinowy dwor wielunmalinowy dwor wielunmalinowy dwor wielunmalinowy dwor weselemalinowy dwor wielunmalinowy dwor wielunmalinowy dwor weselemalinowy dwor weselemalinowy dwor weselemalinowy dwor wielunmalinowy dwor weselemalinowy dwor weselemalinowy dwor weselemalinowy dwor weselemalinowy dwor weselemalinowy dwor weselefotograf na wesele wielunfotograf na wesele wielunfotograf na wesele wielunfotograf na wesele wielunfotograf na wesele wielunfotograf na wesele wielunfotograf na wesele wielunfotograf na wesele wielunfotograf na wesele wielunfotograf na wesele wielunfotograf na wesele wielunfotograf na wesele wielunfotograf na wesele wielunfotograf na wesele wielunfotograf na wesele wielunfotograf na wesele wielunfotograf na wesele wielunfotograf na wesele wielunfotograf na wesele wielunfotograf na wesele wielun

A jeśli chcecie zobaczyć plener – to czeka na Was tutaj.

3 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ