xME
NU
jadwisia sheep

Ślub nad jeziorem – Ania i Dorian

Ania i Dorian zdecydowali się na ślub nad jeziorem.

Ślub inny niż wszystkie.
Towarzyszyli im najbliższa rodzina i przyjaciele.
Łącznie niecałe 30 osób.
Pewnie zastanawiacie się jak może wyglądać taki ślub i wesele. Czy tak w ogóle się da?
Musimy przyznać, że koncepcja nas mocno zaskoczyła, oczywiście pozytywnie.
O rozrywkę gości zadbała Marylin Monroe i Charlie Chaplin, w towarzystwie kwartetu smyczkowego.

Ślub w Pałacu Czarny Las

Teraz już na pewno nie możecie się doczekać jak to wyglądało. I całkiem słusznie. Marylin i Charlie na początku kierowali gości na miejsce ceremonii, która odbywała się nad brzegiem jeziora Pałacu Czarny Las. Miejsca, w którym czas zaczyna płynąć wolniej. Ta cisza i spokój sprawia, że można skupić się na byciu tu i teraz.
Po ceremonii były wiwaty, gratulacje, mnóstwo pięknych i ciepłych słów.
I na tym można powiedzieć, że będzie koniec klasycznego ślubu. Zaraz po wejściu do restauracji na gości czekała pierwsza niespodzianka. Wszyscy zostali podzieleni na dwie grupy, które rywalizowały w filmowych konkurencjach prowadzonych przez zacny duet Marylin i Charliego. Ale na tym nie koniec, był również bicyklowy wyścig i gra terenowa.
A potem już tylko relaks nad jeziorem.
Inaczej niż zawsze, przyznajcie sami. A teraz zobaczcie już zdjęcia….

ślub w czarnym lesieślub w czarnym lesieślub w czarnym lesieślub w czarnym lesieślub w czarnym lesieślub w czarnym lesieślub w czarnym lesieślub w czarnym lesieślub w czarnym lesieślub w czarnym lesieślub w czarnym lesieślub w czarnym lesieślub w czarnym lesieślub w czarnym lesieślub w czarnym lesieślub w czarnym lesieślub w czarnym lesieślub nad jezioremślub nad jezioremślub nad jezioremślub nad jezioremślub nad jezioremślub nad jezioremślub nad jezioremślub nad jezioremślub nad jezioremślub nad jezioremfotograf wesele śląskiefotograf wesele śląskieślub nad jezioremślub nad jezioremślub nad jezioremślub nad jezioremślub nad jezioremślub nad jezioremślub nad jezioremślub nad jezioremślub nad jezioremślub nad jezioremfotograf slub śląskfotograf slub śląskfotograf slub śląskfotograf slub śląskfotograf slub śląskfotograf slub śląskfotograf slub śląskfotograf slub śląskfotograf slub śląskfotograf slub śląskfotograf na wesele śląskfotograf na wesele śląskfotograf na wesele śląskfotograf na wesele śląskfotograf na wesele śląskfotograf na wesele śląskfotograf na wesele śląskfotograf na wesele śląskfotograf na wesele śląskfotograf na wesele śląskfotograf na ślub śląskfotograf na ślub śląskfotograf na ślub śląskfotograf na ślub śląskfotograf na ślub śląskfotograf na ślub śląskfotograf na ślub śląsk

5 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ