xME
NU

Ślub na Nikiszu- Magda i Grzesiek

Madzia i Grzesiek zaplanowali swój ślub na Nikiszu.

Kiedy wszystko obmyślali w najśmielszych planach nie zakładali, że po sąsiedzku z ich ceremonią odbywać się będzie Industriada.
Wielobarwne namioty, parasole i balony dodawały zdecydowanie koloru, a zdjęcia z autem ich marzeń przenieśliśmy w zakamarki Nikisza.
Zastanawiacie się teraz pewnie jakie to auto marzeń… już zdradzamy. Lamborghini Gallardo. Kiedy, jak nie w dniu swojego ślubu, spełniać swoje najbardziej szalone marzenia. I tak przy dźwiękach V10, nie wiedzieć w jaki sposób, na sali znaleźli się kilka sekund po nas. Mimo że pędziliśmy jak szaleni, by zdążyć przed wszystkimi sfotografować piękne dekoracje wyczarowane przez Deconatkę.

Motywem przewodnim był Londyn.

A to co przygotowała Natalia wprawiło w oczarowanie wszystkich gości. Plan stołów był mapą londyńskiego metra, a każdy stolik wybraną stacją metra. Był kącik na herbatkę 5 o’clock, winietki ze znaczkiem z wizerunkiem królowej, nawet tarcza zegarowa z Big Bena. A to co nas wprawiło w absolutne osłupienie to bukiet Magdy. Czerwone i granatowe kwiaty uzupełniały piękne broszki z osobistej kolekcji Madzi.
Tak na prawdę już od samego początku ten dzień zapowiadał się fantastycznie. Przygotowania rozpoczęliśmy od zdjęć Grześka w klimatycznych wnętrzach Cyrulika Śląskiego, czyli u prawdopodobnie najlepszego barbera w Katowicach.

Ceremonia odbywała się w jednym z naszych ulubionych Katowickich kościołów – w kościele św. Anny na Nikiszowcu. Ogromna przestrzeń daje fantastyczne możliwości szukania kadrów innych niż wszystkie. Uwielbiamy, kiedy oprócz ciasnych kadrów skupiających się na uśmiechniętych i radosnych twarzach świeżych małżonków możemy pokazać okazałą, piękną architekturę. Zresztą zobaczcie sami, a zrozumiecie czemu tak lubimy ten kościół.

Dzień ślubu Madzi i Grzesia to było nasze drugie spotkanie. Sesję narzeczeńską, całą w czerni i bieli zobaczycie tutaj. Zdjęcia z tej sesji były prezentem dla rodziców. Najpiękniejszą pamiątką jaką mogli im sprawić. Czy rodzicom może sprawić coś większą radość niż radość i szczęście ich dzieci? Te wspomnienia będą im towarzyszyć za każdym razem kiedy obejrzą album ze zdjęciami.

A czemu pokochaliśmy Madzię i Grzesia?
Od pierwszej minuty kiedy na długo przed ślubem spotkaliśmy się w naszej pracowni zaiskrzyło. Jakbyśmy się znali ze sto lat. Rozmawialiśmy o wszystkim. O ich ślubie, filmie, muzyce, podróżach i planach. Pokochaliśmy ich za szczerość, uśmiech i szalone pomysły. Zwykle tak postrzelone są duety o imionach Ania i Piotrek, ale po tej dwójce trzeba do tej półki szalonych zestawień zaliczyć duet Magda i Grzesiek.
A teraz już zapraszamy na reportaż z ich ślubu

ślub na nikiszuślub na nikiszuślub na nikiszuślub na nikiszuślub na nikiszuślub na nikiszuślub na nikiszuślub na nikiszuślub na nikiszuślub na nikiszuprzygotowania panny mlodejprzygotowania panny mlodejprzygotowania panny mlodejprzygotowania panny mlodejprzygotowania panny mlodejprzygotowania panny mlodejprzygotowania panny mlodejprzygotowania panny mlodejlamborghini gallardo do ślubulamborghini gallardo do ślubuślub na nikiszuślub na nikiszuślub na nikiszuślub na nikiszuślub na nikiszuślub na nikiszuślub na nikiszuślub na nikiszuślub na nikiszuślub na nikiszuślub na nikiszuślub na nikiszuślub na nikiszuślub na nikiszuślub na nikiszuślub na nikiszuślub na nikiszuślub na nikiszuślub na nikiszuślub na nikiszulamborghini gallardo do ślubulamborghini gallardo do ślubuwesele w stylu londyńskimwesele w stylu londyńskimwesele w stylu londyńskimfotograf slubny slaskfotograf slubny slaskfotograf slubny slaskfotograf slubny slaskfotograf slubny slaskfotograf slubny slaskfotograf slubny slaskfotograf slubny slaskfotograf slubny slaskfotograf slubny slaskfotograf slubny slaskfotograf slubny slask

8 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ