xME
NU
jadwisia sheep

Romantyczny plener – Monika i Sebastian

Sesja ślubna w zamku w Mosznej

Mimo, że temperatura nie rozpieszczała to była gorąca sesja. A to wszystko za sprawą Moniki i Sebastiana.
Kiedy zobaczyliśmy ich stylizacje w dniu ślubu miejsce sesji stanęło nam przed oczami w jednej sekundzie. I cały rok tupaliśmy, że nie pojedziemy ale przeznaczenie zadecydowało za nas. Nie żałujemy, bo sesja wyszła wyjątkowo delikatnie, subtelnie i naturalnie. Dokładnie tak jak lubimy.

Ona, on, to spojrzenie i ten dotyk.

Romantyczny plener

Czasami słyszymy, głównie od panów, że romantyzm nie jest trendy, że to facetom nie przystoi. Otóż panowie, jeśli jesteście tacy na codzień to jak najbardziej Wam przystoi. W zdjęciach z pleneru ślubnego przede wszystkim chodzi o Was, takich jakimi jesteście na codzień, o Waszą naturalność. Nie pozę, przyszedłem z pracy i piję piwo i oglądam mecz. Kochacie się i właśnie to chcemy pokazać na zdjęciach. Żebyście po latach wrócili i poczuli te emocje.

Monika i Sebastian romantyczny plener w mosznej_001Monika i Sebastian romantyczny plener w mosznej_002Monika i Sebastian romantyczny plener w mosznej_003Monika i Sebastian romantyczny plener w mosznej_004Monika i Sebastian romantyczny plener w mosznej_005Monika i Sebastian romantyczny plener w mosznej_006Monika i Sebastian romantyczny plener w mosznej_007Monika i Sebastian romantyczny plener w mosznej_008Monika i Sebastian romantyczny plener w mosznej_009Monika i Sebastian romantyczny plener w mosznej_010Monika i Sebastian romantyczny plener w mosznej_011Monika i Sebastian romantyczny plener w mosznej_012Monika i Sebastian romantyczny plener w mosznej_013Monika i Sebastian romantyczny plener w mosznej_014Monika i Sebastian romantyczny plener w mosznej_015Monika i Sebastian romantyczny plener w mosznej_016Monika i Sebastian romantyczny plener w mosznej_017Monika i Sebastian romantyczny plener w mosznej_018Monika i Sebastian romantyczny plener w mosznej_019Monika i Sebastian romantyczny plener w mosznej_020Monika i Sebastian romantyczny plener w mosznej_021Monika i Sebastian romantyczny plener w mosznej_022Monika i Sebastian romantyczny plener w mosznej_023Monika i Sebastian romantyczny plener w mosznej_024Monika i Sebastian romantyczny plener w mosznej_025Monika i Sebastian romantyczny plener w mosznej_026Monika i Sebastian romantyczny plener w mosznej_027

A tutaj możecie zobaczyć zdjęcia z dnia ślubu.

2 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ