xME
NU
jadwisia sheep

Plener ślubny we Włoszech

Sesja ślubna we Włoszech

Umawiając się na tą sesję wiedzieliśmy że będzie pięknie i romantycznie. Włochy sprzyjają takim sesjom.
Plan był prosty – zdjęcia na luzie, bez gonitwy. To ostatnie wiadomo, że było nie do zrealizowania. Nie z nami, nie z nimi i nie z takimi miejscami. Nie po to pokonujemy taki kawał drogi, że by leżeć na plaży. My nie mogliśmy sobie odmówić, a Karolina z Lechem tym bardziej.

Wystartowaliśmy wieczorem w niedzielę. Całe szczęście że od rana na rynku w Katowicach były foodtracki bo nie mieli byśmy co jeść aż do wyjazdu z Polski. Zielone świątki – głosił napis na drzwiach każdego sklepu. Cokolwiek to jest.
Na pierwszy ogień poszedł Wiedeń, który o 3 w nocy jest puściuteńki, nie licząc muzyki z kilku parkowych techno-party. Taka mała rozgrzewka przed właściwą sesją.

Plener ślubny we Włoszech

Kiedy dotarliśmy już na południe Włoch, urzekły nas wąskie uliczki tętniące życiem, gwar kawiarni i pyszna włoska kawa. Wchodziliśmy we wszystkie zakamarki sycąc oczy.
Jak zwykle najciekawsze były miejsca nie tak bardzo oczywiste, te do których turyści rzadziej trafiają. Tak samo turyści rzadko zapuszczają się gdzieś dalej. W googlach wyszperaliśmy kanion pośrodku gór. Zapaliły nam się oczy od razu, a Karolina udowodniła, że ten teren da się pokonać w 14-centymetrowych szpilkach 🙂

Jako “wisienka na torcie” – Wenecja. Labirynty uliczek, gondole, gołębie i tłumy… azjatów.
Tak wiemy, jesteśmy nienormalni.

plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_001plener ślubny w wiedniuplener-we-wloszech-karolina-i-lechu_003plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_004plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_005plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_006plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_007wedding photography vienaplener-we-wloszech-karolina-i-lechu_009plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_010plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_011plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_012plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_013plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_014plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_015plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_016plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_017plener ślubny we włoszechplener-we-wloszech-karolina-i-lechu_019plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_020plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_021plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_022plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_023plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_024plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_025plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_026wedding photography italiaplener-we-wloszech-karolina-i-lechu_028plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_029plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_030plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_031plener we włoszechplener-we-wloszech-karolina-i-lechu_033plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_034plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_035sesja ślubna włochyplener-we-wloszech-karolina-i-lechu_037plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_038plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_039plener ślubny w wenecjiplener-we-wloszech-karolina-i-lechu_041plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_042plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_043plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_044plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_045plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_046destination wedding photographerplener-we-wloszech-karolina-i-lechu_048plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_049plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_050plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_051plener-we-wloszech-karolina-i-lechu_052

Chcecie zobaczyć zdjęcia z dnia ich ślubu?
Polecamy
wpadajcie
I jeszcze mamy sesję narzeczeńską.

5 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ