xME
NU

Plener ślubny w Beskidach – Natalia i Michał

Sesja ślubna w Beskidach

Natalia i Michał pobrali się w Beskidach. Jeśli nie widzieliście jeszcze ich ślubnej historii koniecznie musicie zajrzeć – tutaj.

Decyzja o miejscu pleneru zapadła więc błyskawicznie. A jesień w Beskidach jest przepiękna, mimo, że wrzesień przyniósł aurę dla prawdziwych twardzieli.
Polska złota jesień kojarzona jest z połyskującymi w słońcu kolorowymi liśćmi, ale czy tylko ? Sporo dni wypełnionych jest chłodem czy nawet deszczem i mgłą.
Ale są pary, które takich warunków się nie boją. Natalia i Michał właśnie do nich należą.

Plener ślubny w Beskidach.

Kiedy szukamy idealnego miejsca na sesję zawsze staramy się dopasować je maksymalnie do pary. Tak aby czuli się jak najlepiej i najbardziej swobodnie. Jeśli mówimy plener w górach – wszyscy od razu myślą Tatry. A wcale niekoniecznie. Beskidy może nie są tak majestatyczne, widoki może nie są aż tak zwalające z nóg, ale są naprawdę piękne i malownicze w swoich zakątkach. Sami często odkrywamy jak blisko mamy tak piękne miejsca. Jest też jeden zasadniczy plus – gdy w Tatrach pada to praktycznie nie da się zrobić sesji i nie przemoknąć. A tu, w Beskidach, może się to udać.

Nie zapowiadało się słonecznie, ani zachwycająco, ale dla Natalii i Michała nie było to przeszkodą. Zgodnie z naszą niepisaną zasadą – kto zaryzykuje, ten ma szczęście. Możecie wierzyć lub nie ale wcale nie trzeba idealnej pogody, żeby zdjęcia zachwycały.
Zobaczcie sami

001-plener-ślubny-w-beskidach002-plener-ślubny-w-beskidach003-plener-ślubny-w-beskidach004-plener-ślubny-w-beskidach005-plener-ślubny-w-beskidach006-plener-ślubny-w-beskidach007-plener-ślubny-w-beskidach008-plener-ślubny-w-beskidach009-plener-ślubny-w-beskidach010-plener-ślubny-w-beskidach011-sesja-slubna-w-beskidach012-sesja-slubna-w-beskidach013-sesja-slubna-w-beskidach014-sesja-slubna-w-beskidach015-sesja-slubna-w-beskidach016-sesja-slubna-w-beskidach017-sesja-slubna-w-beskidach018-sesja-slubna-w-beskidach

6 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ