xME
NU
jadwisia sheep

Plener ślubny nad morzem – Monika i Maciek

Plener ślubny nad morzem

Monika i Maciek porwali nas na plener tam gdzie jeszcze nigdy nie byliśmy – nad morze.
Odkryliśmy miejsca o których nie mieliśmy pojęcia. Dzikie i piękne.
Zaczynaliśmy wcześnie rano kiedy turyści jeszcze smacznie spali, a wiatr kręcił na wszystkie strony, próbując urwać głowę.
W porze śniadania zaskoczyliśmy kompletnie kelnerki w restauracji kiedy Monika przekroczyła próg w sukni ślubnej i prawie uwierzyła, że goście już są w drodze.
Potem zaskakiwała nas już tylko przyroda, bo było na prawdę wyjątkowo. Biały piasek, dzika plaża, szum morza…. mmmm rozmarzyliśmy się. Widoki jak z egzotycznych wakacji a spotkane nad naszym polskim morzem.
Wieczorem odwiedziła nas nawet rodzinka dzików kiedy grzaliśmy się przy ognisku na plaży.

Monika i Maciek Plener nad morzem 001Monika i Maciek Plener nad morzem 002Monika i Maciek Plener nad morzem 003Monika i Maciek Plener nad morzem 004Monika i Maciek Plener nad morzem 005Monika i Maciek Plener nad morzem 006Monika i Maciek Plener nad morzem 007zdjęcia ślubne helMonika i Maciek Plener nad morzem 009Monika i Maciek Plener nad morzem 010Monika i Maciek Plener nad morzem 011Monika i Maciek Plener nad morzem 012Monika i Maciek Plener nad morzem 013Monika i Maciek Plener nad morzem 014Monika i Maciek Plener nad morzem 015Monika i Maciek Plener nad morzem 016ślub nad morzemMonika i Maciek Plener nad morzem 018Monika i Maciek Plener nad morzem 019Monika i Maciek Plener nad morzem 020Monika i Maciek Plener nad morzem 021Monika i Maciek Plener nad morzem 022sesja ślubna nad morzemMonika i Maciek Plener nad morzem 024plener ślubny w nocyzdjęcia ślubne nad morzemMonika i Maciek Plener nad morzem 027Monika i Maciek Plener nad morzem 028plener ślubny na plażyMonika i Maciek Plener nad morzem 030Monika i Maciek Plener nad morzem 031Monika i Maciek Plener nad morzem 032Plener ślubny nad morzem

Zobaczcie też ich wesele w Świętoszówce.

9 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ