xME
NU
jadwisia sheep

Plener ślubny Kotulińskiego 9

Kotulińskiego 9 to miejsce bardzo alternatywne i inspirujące.

Nic dziwnego, że wielu osobom przypada do gustu.
Kiedy pokazaliśmy Madzi i Grześkowi jak to wszystko wygląda od razu zdecydowali, że to idealnie pasuje do ich wizji sesji ślubnej. A że mieliśmy do dyspozycji aż jeden dzień i to dzień wolny od pracy to wnętrza Kotulińskiego spadły nam jak z nieba. W razie niepogody byliśmy bezpieczni i nie groziły nam dzikie tłumy ludzi. To czym wnętrza Kotulińskiego 9 urzekają to prostota i surowość, Cegła, drewno, metal. Do tego piękne światło. Jakby nie patrzeć miejsce idealne. Jeśli dołożyć do tego parę taką jak Madzia i Grzesiek sukces murowany.

Alternatywny plener ślubny

Nie lubimy gadżetów, bardzo cenimy sobie za to ludzi. Wszystko to co jest między nimi, te iskry w oczach, pełne miłości spojrzenia. Szukamy i łapiemy wszystkie te chwile pomiędzy, momenty, szczere uśmiechy. Może nie są to perfekcyjne i idealne zdjęcia ale są prawdziwe i naturalne. Miłość w końcu jest szalona a szaleństwo nie jest wypozowane i poukładane.

Spędziliśmy świetnie czas, jak zwykle już po sesji rozstać się nie mogliśmy, bo ciągle tyle wspólnych tematów pozostało nie przegadanych.

Mamy ogromne szczęście spotykać pary, z którymi pozostajemy jeszcze na długie lata w świetnych relacjach. Spotykamy się na wspólnych sesjach z okazji kolejnych rocznic ślubu, a często i również ciążowych i rodzinnych. To dla nas ogromne wyróżnienie i wspaniały dar od losu, że możemy robić to co kochamy i spełniać Wasze marzenia o wyjątkowych zdjęciach.

plener ślubny kotulińskiegoplener ślubny kotulińskiegoplener ślubny kotulińskiegoplener ślubny kotulińskiegoplener ślubny kotulińskiegoplener ślubny kotulińskiegoplener ślubny kotulińskiegoplener ślubny kotulińskiegoplener ślubny kotulińskiegoplener ślubny kotulińskiegosesja u kotulinskiegosesja u kotulinskiegosesja u kotulinskiegosesja u kotulinskiegosesja u kotulinskiegosesja u kotulinskiegosesja u kotulinskiegosesja u kotulinskiegosesja u kotulinskiegofotograf slubny slaskfotograf slubny slaskfotograf slubny slaskfotograf slubny slaskfotograf slubny slaskfotograf slubny slaskfotograf slubny slask

To nasze w sumie trzecie spotkanie i mamy nadzieję, że nie ostatnie.
Sesję narzeczeńską możecie zobaczyć tutaj,
a reportaż z dnia ślubu tutaj.

3 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ