xME
NU
jadwisia sheep

Fotografia ślubna Tarnów – Magda i Dawid

Fotografia ślubna Tarnów.

Magda i Dawid pobrali się w lutym. Można powiedzieć śmiało, że nie jest to najpopularniejszy termin. Ale czy to ważne czy jest w nazwie miesiąca r, czy świeci słońce, czy jest 18 czy 38 czy -8 stopni, czy pada deszcz czy śnieg jest czy nie. Na dobrą sprawę właśnie to wszystko nie jest ważne. Nie ważne gdzie i jak  – ważne jest z kim.
Magda i Dawid pobrali się w rodzinnym Tarnowie a atmosfera tego dnia była na prawdę wyjątkowa. Oni byli dla siebie najważniejsi w tym dniu.
O to właśnie chodzi, żeby w całym pędzie i gonitwie o zadowolenie wszystkich, o bycie najpiękniejszą panną młodą pod słońcem, nie zapomnieć o tym najważniejszym, że to dla Was ten dzień jest. Sobie przysięgacie kochać się całe życie i Wasi najbliżsi są w tym dniu dla Was, by cieszyć się razem z Wami. Celebrujcie więc każdą sekundę, każdą chwilę.

Wesele w Soprano

Nie bywamy często w rejonach Tarnowa, ale Soprano na wesele możemy polecić każdemu. Niezwykle klimatyczne miejsce, gdzie każdy z gości poczuje się dopieszczony kulinarnie i estetycznie. Z resztą o przepiękne dekoracje Magda i Dawid zadbali sami. Wszędzie można było znaleźć ich fotografie, nawet te z sesji narzeczeńskiej. A jeśli tylko macie ochotę to tą sesję znajdziecie tutaj.
Pierwsze co rzuci się w oczy to to, że Magda i Dawid są wielkimi fanami Lego. Oprócz tego, że obrączki są sfotografowane z użyciem lego to nawet tort miał odpowiedni akcent. Tak na dobrą sprawę po prostu zobaczcie tą historię nie będziemy częstować spojlerami

fotografia slubna tarnowfotografia slubna tarnowfotografia slubna tarnowfotografia slubna tarnowfotografia slubna tarnowfotografia slubna tarnowfotografia slubna tarnowfotografia slubna tarnowfotograf na wesele tarnowfotograf na wesele tarnowfotograf na wesele tarnowfotograf na wesele tarnowfotograf na wesele tarnowfotograf na wesele tarnowfotograf na wesele tarnowfotograf na wesele tarnowfotograf na wesele tarnowfotograf na wesele tarnowslub w tarnowieslub w tarnowieslub w tarnowieslub w tarnowieslub w tarnowieslub w tarnowieslub w tarnowieslub w tarnowieslub w tarnowieslub w tarnowiekosciol tarnów moscice slubkosciol tarnów moscice slubkosciol tarnów moscice slubkosciol tarnów moscice slubkosciol tarnów moscice slubkosciol tarnów moscice slubkosciol tarnów moscice slubkosciol tarnów moscice slubkosciol tarnów moscice slubkosciol tarnów moscice slubslub w tarnowieslub w tarnowieslub w tarnowieslub w tarnowieslub w tarnowieslub w tarnowieslub w tarnowieslub w tarnowieslub w tarnowieslub w tarnowiefotografia slubna tarnowfotografia slubna tarnowfotografia slubna tarnowfotografia slubna tarnowfotografia slubna tarnowwesele w soprano tarnowwesele w soprano tarnowwesele w soprano tarnowwesele w soprano tarnowwesele w soprano tarnowwesele w soprano tarnowwesele w soprano tarnowwesele w soprano tarnowwesele w soprano tarnowwesele w soprano tarnowgdzie wesele w tarnowie sopranogdzie wesele w tarnowie sopranogdzie wesele w tarnowie sopranogdzie wesele w tarnowie sopranogdzie wesele w tarnowie sopranogdzie wesele w tarnowie sopranogdzie wesele w tarnowie sopranogdzie wesele w tarnowie sopranogdzie wesele w tarnowie sopranozdjecia slubne tarnowzdjecia slubne tarnowzdjecia slubne tarnowzdjecia slubne tarnowzdjecia slubne tarnowzdjecia slubne tarnowzdjecia slubne tarnowfotograf na slub tarnowfotograf na slub tarnowfotograf na slub tarnowfotograf na slub tarnowfotograf na slub tarnowfotograf na slub tarnowfotograf na slub tarnowfotograf na slub tarnowfotograf na slub tarnowfotograf na slub tarnowzdjecia slubne malopolskazdjecia slubne malopolskazdjecia slubne malopolskazdjecia slubne malopolskazdjecia slubne malopolska

A jeśli chcecie zobaczyć plener – to czeka na Was tutaj.

1 Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

  • Robert Marketingowy10 lipca 2018 - 07:30

    Czuć w realizacji tych zdjęć duże wyczucie i moc profesjonalizmu. Tak wiem że to wynika z doboru sprzętu, ale bez fotografa była by to tylko zbędna aparatura do robienia zdjęć bez znaczenia. Brawo TYOdpowiedzAnuluj

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ