xME
NU

Fotografia ślubna Jaworzno – Kasia i Filip

Kasia i Filip pobrali się w Jaworznie.

Nasz ulubiony kościół Jana Kantego w Jaworznie Niedzieliskach i nasz kolorystyczny faworyt – fiolet.
Nie wiedzieć czemu przyciągamy takich ludzi jakimi sami jesteśmy – uśmiechniętych, ciepłych, o podobnych pasjach.
Kasia i Filip na plener wybrali góry – to co kochamy najbardziej – ale o tym przeczytacie w osobnym wpisie – TUTAJ.

True love never dies it only gets stronger with time…

To tak bardzo ich opisuje.
Za chwilę sami zobaczycie co mamy na myśli.
To jedna z tych par, które nie mogą oderwać od siebie oczu. Kasia nie mogła się doczekać aż zobaczy Filipa, a Filip Kasię.
Właśnie dlatego zawsze zachęcamy Was do tych zachodnich zwyczajów first looków. Wasze pierwsze spotkanie to wyjątkowy moment, który zapamiętacie na bardzo długo.
Kasia wyglądała fantastycznie, delikatny makijaż podkreślał jej urodę. Powiedzenie less is more w tym wypadku jest strzałem w dziesiątkę.
W tym dniu nie brakowało wzruszeń i pięknych ciepłych życzeń.

Fotografia Ślubna Jaworzno

Fioletowy kolor przewodni znalazł się w bukiecie i butonierce oraz wszystkich dekoracjach na sali.
Hotel Pańska Góra – właśnie to miejsce wybrali na swoje przyjęcie.
Kasia i Filip pokochali Instaxa więc na weselu goście bawili się przy nim fantastycznie.
Instax świetnie zastępuje fotobudkę. Goście mogą w ciągu całego wesela robić sobie zabawne zdjęcia.
Te najciekawsze pewnie pojawiają się dopiero po naszym wyjściu 😉
My na pewno możemy polecić go jako alternatywę.
Ale wróćmy do wesela. Na parkiecie było gorąco. O dobrą zabawę zadbał Positive Vibes.
Świetnie było się spotkać po przerwie. Osobiście bardzo lubimy z chłopakami pracować. Goście świetnie się bawią przy znakomitej muzyce i nadajemy na podobnych falach więc wesoło jest od samego początku.

Krótka sesja w dniu ślubu

W przerwie między kolejnymi falami deszczu udało nam się nawet porwać Kasię i Filipa na kilka portretów.
Te kilka minut daje niezły przedsmak plenerowych zdjęć, które już niebawem zobaczycie na naszym blogu.
A tymczasem zapraszamy na historię dnia ich ślubu.

Fotografia slubna kaowiceFotografia slubna kaowiceFotografia slubna kaowiceFotografia slubna kaowiceFotografia slubna kaowiceFotografia slubna kaowiceFotografia slubna kaowiceFotografia slubna kaowiceFotografia slubna kaowicefotograf na wesele katowicefotograf na wesele katowicefotograf na wesele katowicefotograf na wesele katowicefotograf na wesele katowicefotograf na wesele katowicefotograf na wesele katowicefotograf na wesele katowicefotograf na wesele katowicefotograf na wesele katowicezdjeca slubne katowicezdjeca slubne katowicezdjeca slubne katowicezdjeca slubne katowicezdjeca slubne katowicezdjeca slubne katowicezdjeca slubne katowicezdjeca slubne katowicezdjeca slubne katowicezdjeca slubne katowicefotografia slubna jaworznofotografia slubna jaworznofotografia slubna jaworznofotografia slubna jaworznofotografia slubna jaworznofotografia slubna jaworznofotografia slubna jaworznofotografia slubna jaworznofotografia slubna jaworznofotografia slubna jaworznonajlepszy kosciol na slub jaworznonajlepszy kosciol na slub jaworznonajlepszy kosciol na slub jaworznonajlepszy kosciol na slub jaworznonajlepszy kosciol na slub jaworznonajlepszy kosciol na slub jaworznonajlepszy kosciol na slub jaworznonajlepszy kosciol na slub jaworznonajlepszy kosciol na slub jaworznonajlepszy kosciol na slub jaworznoślub w niedzieliskachślub w niedzieliskachślub w niedzieliskachślub w niedzieliskachślub w niedzieliskachślub w niedzieliskachślub w niedzieliskachślub w niedzieliskachślub w niedzieliskachślub w niedzieliskachwesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska górawesele w hotelu pańska góra

16 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ