xME
NU
jadwisia sheep

Plener ślubny we wrzosach – Daria i Romek

Plener ślubny we wrzosach

Darię i Romana poznaliśmy kilka lat wcześniej, na ślubie Ani i Rolanda. Już wtedy dali się poznać jako zakręcona i zwariowana para więc ich sesja nie mogła być do końca poważna i romantyczna.
Daria marzyła o zdjęciach z końmi, więc pojechaliśmy przed siebie, pojęcia nie mając w zasadzie gdzie, ale opłaciło się niesamowicie. Całkiem przypadkiem znaleźliśmy przepiękną wrzosową polanę, a w zasadzie to ona znalazła nas.
Miało być romantycznie, a wszyscy pokładaliśmy się ze śmiechu…taką dawkę humoru zaserwował nam Romek.
Drugim punktem programu był powrót do dziecięcych lat, czyli sesja w lunaparku.
Co się tam działo wiemy tylko my i nasza para, ale szaleństwom nie było końca. Był diabelski młyn i lęki wysokości, rollercoaster i zdjęcia na oślep, karuzela dla księżniczki, lot samolotem, wakacje na plaży i szaleńczy pościg samochodem.

Daria_i_Romek_plener_001Daria_i_Romek_plener_002Daria_i_Romek_plener_003Daria_i_Romek_plener_004Daria_i_Romek_plener_005Daria_i_Romek_plener_006Daria_i_Romek_plener_007Daria_i_Romek_plener_008Daria_i_Romek_plener_009Daria_i_Romek_plener_010Daria_i_Romek_plener_011Daria_i_Romek_plener_012Daria_i_Romek_plener_013Daria_i_Romek_plener_014Daria_i_Romek_plener_015Daria_i_Romek_plener_016Daria_i_Romek_plener_017

Więcej Darii i Romka – w dniu ślubu – klik.

2 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ