xME
NU
jadwisia sheep

Zimowy ślub – Magda i Piotrek

Magda i Piotrek wybrali dość nietypowy miesiąc na ślub – listopad.

Nawet momentami zaczął padać śnieg więc można powiedzieć że trafił się zimowy ślub, o co często ciężko w świąteczno noworocznym okresie.
Nie straszna im była temperatura, a uwierzcie nam na słowo, ta nie rozpieszczała.
Wielu z Was będzie się zastanawiać, czy ślub w listopadzie wogóle ma sens. My Wam na to nie odpowiemy, ale sami zobaczycie na zdjęciach jak może być magicznie.
Niektórzy z Was stwierdzą może, że lepiej zaczekać do lata, bo… i tu pojawi się milion powodów. Ale powiemy Wam jedno – jeśli chcecie być ze sobą to żaden miesiąc nie jest zły. Nie ważne czy ma literkę r czy nie – zwykle w jakimś języku znajdzie się odpowiednie słowo. Każda pora jest idealna. My fotografujemy śluby o każdej porze roku i na nic nie ma żadnej reguły, a już na pewno nie ma reguły na pogodę. W dniu ślubu Magdy i Piotrka zaczął padać śnieg.

Listopad to praktycznie próg zimy, więc można ciekawie rozwiązać dodatki i dekoracje. Panna Młoda może bezkarnie otulić się futrzanym wdziankiem, tak też zrobiła Magda.
Piękna suknia własnego projektu – absolutnie zachwycająca, do tego złote dodatki i mnóstwo zieleni. W przygotowaniach towarzyszyła Madzi jej ukochana buldożka Cola.
Piotrek jest strażakiem więc nie mogło się również obyć bez strażackich akcentów.
Wybrali też nietypowe auto – bulika w kolorach ziemi. Nie mogliśmy sobie odmówić kilku portretów z bulikiem mimo padającego śniegu i szalejącego wiatru.
Nasze pary wkładają mnóstwo pracy w dodatki, zobaczcie jakie piękne winietki zrobili własnoręcznie.

Magda i Piotrek to para, która nie mogła oderwać od siebie wzroku, mamy chyba szczęście do ludzi, którzy świata poza sobą nie widzą.
Kiedy spotkaliśmy się kilka tygodni później na sesji nic się nie zmieniło, dalej byli w sobie tak szaleńczo zakochani

 

Zimowy ślub opoleZimowy ślub opoleZimowy ślub opoleZimowy ślub opoleZimowy ślub opoleZimowy ślub opoleZimowy ślub opoleZimowy ślub opoleZimowy ślub opoleZimowy ślub opoleZimowy ślub opolebulikiem do slububulikiem do slubufotografia ślubna opolefotografia ślubna opolefotografia ślubna opolefotografia ślubna opolefotografia ślubna opolefotografia ślubna opolefotografia ślubna opolefotografia ślubna opolefotografia ślubna opolefotografia ślubna opolezdjecia slubne opolezdjecia slubne opolezdjecia slubne opolezdjecia slubne opolezdjecia slubne opolezdjecia slubne opolezdjecia slubne opolezdjecia slubne opolezdjecia slubne opolezdjecia slubne opolefotograf na slub slaskiefotograf na slub slaskiefotograf na slub slaskiefotograf na slub slaskiefotograf na slub slaskiefotograf na slub slaskiefotograf na slub slaskiefotograf na slub slaskiefotograf na slub slaskiefotograf na slub slaskiezimowy slub opolezimowy slub opolezimowy slub opolezimowy slub opolezimowy slub opolezimowy slub opolezimowy slub opolezimowy slub opolezimowy slub opolezimowy slub opolezimowy slub na slaskuzimowy slub na slaskuzimowy slub na slaskuzimowy slub na slaskuzimowy slub na slaskuzimowy slub na slaskuzimowy slub na slaskuzimowy slub na slaskuzimowy slub na slaskuzimowy slub na slaskuzimowy slub na slaskuzimowy slub na slaskuzimowy slub na slaskuzimowy slub na slaskuzimowy slub na slaskuzimowy slub na slaskuzimowy slub na slaskuzimowy slub na slaskuzimowy slub na slasku
A teraz coś dla cierpliwych
Ceremonia – Kościół w Łosiowie
Przyjęcie – Dworek pod Lasem, Dobrzeń Wielki
Film – Modern Wedding Videos
Bulik – Party Bulik 

Plener – w śniegu.

9 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ