xME
NU
jadwisia sheep

Zdjęcia ślubne Bielsko

Fotografia ślubna Bielsko

Ona i On and nothing else matters. Tak w skrócie można podsumować ślub i wesele Marty i Tomka. To taka typowa para jak obrazka. Piękni, młodzi i szaleńczo zakochani. Równie piękna ceremonia zaślubin oraz romantyczna zabawa na weselu. Aż miło było tam z nimi być.

To był wyjątkowy dzień i równie wyjątkowa noc. Moc wzruszeń, romantycznych gestów i wszechobecna elegancja. Jeśli Marta w dzieciństwie marzyła o tym, że kiedyś spotka swojego księcia z bajki, weźmie z nim równie bajeczny ślub i odjadą razem na tle zachodzącego słońca, to marzenie spełniło jej się z nawiązką.

Zdjęcia ślubne Bielsko

Przygotowaniom towarzyszyła ogromna klasa i elegancja okraszona nutą zmysłowego Diora. Bo w te właśnie perfumy ubrała się Marta. Była piękna, zwiewna, romantyczna suknia, długi welon i najpiękniejsze buty ślubne ever – od Badgley Mischki (Dziwaczka sama by chętnie kilka par kupiła, no ale za późno, już po ślubie :)). Tomek równie elegancki i oddany Arsenalowi, czego dowodem były stylowe spinki do mankietów z wygrawerowanym herbem.

Do ślubu zawiózł ich piękny, wypieszczony, acz skromnie przybrany czerwony garbus cabrio – nawet udało się otworzyć dach. Jak zwykle pogoda nam dopisała! W kościele było równie minimalistycznie pod względem dekoracji, bo, jak sami widzicie, wnętrze było utrzymane w podobnym tonie. Marcie w drodze do ołtarza symbolicznie towarzyszył dziadek – zwróćcie uwagę na zdjęcie wiązanki, zresztą, bardzo wzruszające. W trakcie ceremonii Młodzi widzieli tylko siebie. “Po wszystkim” goście obsypali ich morzem płatków róż i konfetti w słodkim kształcie motylków, a potem zaczęło się konkretne party!

Wesele w Hotelu na Błoniach

Na wesele ruszyliśmy do Hotelu na Błoniach. Świetna lokalizacja, wśród zieleni, lasów, u malowniczego podnóża Koziej Górki w Bielsku-Białej. Wystrój sali równie elegancki, jak Młodzi – z motywem przewodnim pt. pudrowy róż, jedzenie obłędne. Zwróćcie też uwagę na tort. Nie dość, że wyglądał obłędnie, to smakował jeszcze lepiej niż wyglądał.

Super wyszła niespodzianka od Rodziców. Przyjaciel rodziny pokazał, jakie cuda można namalować piaskiem. Po prostu ogromne WOW. Niesamowite wrażenia, sami zobaczcie. Można powiedzieć, że takie “WOWY” towarzyszyły gościom przez całe wesele. Było dużo miłości, wzruszeń i dobrej zabawy. Młodzi zadbali o wszystko, nawet o obolałe nogi tańczących kobiet, dla których przygotowali klapki z zachęcającym do założenia ich napisem “Zrzuć szpilki i tańcz dalej”.

Na koniec wszyscy rozpalili zimne ognie. I chyba nie potrzeba więcej słów…

fotografia slubna bielskofotografia slubna bielskofotografia slubna bielskofotografia slubna bielskofotografia slubna bielskofotografia slubna bielskofotografia slubna bielskofotografia slubna bielskofotografia slubna bielskozdjecia slubne bielskozdjecia slubne bielskozdjecia slubne bielskozdjecia slubne bielskozdjecia slubne bielskozdjecia slubne bielskozdjecia slubne bielskozdjecia slubne bielskozdjecia slubne bielskozdjecia slubne bielskofotograf na slub bielskofotograf na slub bielskofotograf na slub bielskofotograf na slub bielskofotograf na slub bielskofotograf na slub bielskofotograf na slub bielskofotograf na slub bielskofotograf na slub bielskofotograf na slub bielskokosciol na slub bielskokosciol na slub bielskokosciol na slub bielskokosciol na slub bielskokosciol na slub bielskokosciol na slub bielskokosciol na slub bielskokosciol na slub bielskokosciol na slub bielskokosciol na slub bielskoslub w cyganskim lesieslub w cyganskim lesieslub w cyganskim lesieslub w cyganskim lesieslub w cyganskim lesieslub w cyganskim lesieslub w cyganskim lesieslub w cyganskim lesieslub w cyganskim lesieslub w cyganskim lesiefotograf na wesele bielskofotograf na wesele bielskofotograf na wesele bielskofotograf na wesele bielskofotograf na wesele bielskofotograf na wesele bielskofotograf na wesele bielskofotograf na wesele bielskofotograf na wesele bielskofotograf na wesele bielskowesele w hotelu na błoniachwesele w hotelu na błoniachwesele w hotelu na błoniachwesele w hotelu na błoniachwesele w hotelu na błoniachwesele w hotelu na błoniachwesele w hotelu na błoniachwesele w hotelu na błoniachwesele w hotelu na błoniachwesele w hotelu na błoniachhotel na bloniach bielsko weselehotel na bloniach bielsko weselehotel na bloniach bielsko weselehotel na bloniach bielsko weselehotel na bloniach bielsko weselehotel na bloniach bielsko weselehotel na bloniach bielsko weselehotel na bloniach bielsko weselewesele na bloniachwesele na bloniachwesele na bloniachhotel na bloniach bielsko weselewesele na bloniachwesele na bloniachwesele na bloniachwesele na bloniachwesele na bloniachhotel na bloniach bielsko weselewesele na bloniachwesele na bloniachfotograf na slub bielskofotograf na slub bielskofotograf na slub bielskoatrakcje na wesele malowanie piaskiematrakcje na wesele malowanie piaskiematrakcje na wesele malowanie piaskiematrakcje na wesele malowanie piaskiematrakcje na wesele malowanie piaskiemfotografia slubna bielskofotografia slubna bielskofotografia slubna bielsko

2 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ