xME
NU
jadwisia sheep

Wesele w Szybie Bończyk

Wesele z loftową nutą, czyli jak to Sabina i Wojtek brali ślub.

Industrialny klimat może być szalenie elegancki i wręcz ociekać atmosferą sprzyjającą temu, żeby zedrzeć sobie nogi w tańcu. Przekonaliśmy się o tym podczas ślubu i wesela Sabiny i Wojtka. Nie chcemy być monotematyczni, ale to kolejna para, która nie da nam na długo o sobie zapomnieć. No istna pozytywna petarda! Sabina i Wojtek to małżeństwo z historycznym zacięciem – nie mylić z histerycznym 🙂 choć sami o sobie tak mówią. Historycy pełni pasji i pozytywnych emocji, którymi zarażają wszystkich dookoła – w tym swoich przyjaciół, z którymi mogą zrobić dosłownie wszystko. Można im pozazdrościć spokoju, jaki malował się na ich twarzach w trakcie przygotowań. Zobaczcie sami. Wojtek i jego niczym niezmącony luz. Znalazł nawet czas na swojego smartfona 🙂 i zawiązanie krawata ojcu. Sabina z uśmiechem od ucha do ucha – a może to zasługa niesamowitej towarzyszki, kici Tosi? Też fotogeniczna i bardzo aktywna – zupełnie jak jej Pani.

Do ślubu pojechali czerwonym mustangiem – nie ma co, rozpieszczają nas motoryzacyjnie te nasze pary. Ale zanim wsiada się do mustanga, obowiązkowo musi być czekolada. W końcu jak to tak można jechać przed ołtarz z pustym żołądkiem?! Swoją drogą, nieźli ryzykanci, bo przecież ten słodki rarytas zawsze znajdzie się w najmniej odpowiednim zakamarku, ale tym razem łaskawie oszczędził zarówno białą suknię Sabiny, jak i koszulę Wojtka. Uff!

Wesele w Szybie Bończyk

Kompleks Bankietowo-Konferencyjny Szyb Bończyk – to właśnie do tego przybytku pojechaliśmy na wesele. To jedno z naszych ukochanych miejsc, w którym każda impreza jest inna, jedyna w swoim rodzaju.  Elegancja spotkała się tu z mega klimatem. Zobaczcie sami chociażby na kapelusz góralski Wojtka i strój Sabiny. Tańce, zabawa, pyszne jedzenie i tony pozytywnej energii unoszącej się w powietrzu. To kolejny ślub i wesele z cyklu tych, które zaliczamy do naszych osobistych petard.

fotograf na ślub śląskfotograf na ślub śląskfotograf na ślub śląskfotograf na ślub śląskfotograf na ślub śląskfotograf na ślub śląskfotograf na ślub śląskfotograf na ślub śląskfotograf na ślub śląskfotograf na ślub śląskfotograf na wesele rybnikfotograf na wesele rybnikfotograf na wesele rybnikfotograf na wesele rybnikfotograf na wesele rybnikfotograf na wesele rybnikfotograf na wesele rybnikfotograf na wesele rybnikfotograf na wesele rybnikfotograf na wesele rybnikfotograf na slub rybnikfotograf na slub rybnikfotograf na slub rybnikfotograf na slub rybnikfotograf na slub rybnikfotograf na slub rybnikfotograf na slub rybnikfotograf na slub rybnikfotograf na slub rybnikfotograf na slub rybnikfotograf na slub czerwionkafotograf na slub czerwionkafotograf na slub czerwionkafotograf na slub czerwionkafotograf na slub czerwionkafotograf na slub czerwionkafotograf na slub czerwionkafotograf na slub czerwionkafotograf na slub czerwionkafotograf na slub czerwionkafotografia ślubna śląskiefotografia ślubna śląskiefotografia ślubna śląskiefotografia ślubna śląskiefotografia ślubna śląskiefotografia ślubna śląskiefotografia ślubna śląskiefotografia ślubna śląskiefotografia ślubna śląskiefotografia ślubna śląskieindustrialna sala na weseleindustrialna sala na weseleindustrialna sala na weseleindustrialna sala na weseleindustrialna sala na weseleindustrialna sala na weseleindustrialna sala na weseleindustrialna sala na weseleindustrialna sala na weseleindustrialna sala na weselewesele w szybie bończykwesele w szybie bończykwesele w szybie bończykwesele w szybie bończykwesele w szybie bończykwesele w szybie bończykwesele w szybie bończykwesele w szybie bończykwesele w szybie bończykklimatyczna sala na weseleklimatyczna sala na weseleklimatyczna sala na weseleklimatyczna sala na weseleklimatyczna sala na weselegórnicze weselegórnicze weselegórnicze weselegórnicze weselegórnicze weselewesele w bończykuwesele w bończykuwesele w bończykuwesele w szybie bończykwesele w szybie bończykwesele w szybie bończykwesele w szybie bończykwesele w szybie bończykwesele w szybie bończykwesele w szybie bończykwesele w szybie bończykwesele w szybie bończykdj mateodj mateodj mateodj mateodj mateowesele w szybie bończykwesele w szybie bończykwesele w szybie bończykwesele w szybie bończykwesele w szybie bończykdj mateodj mateodj mateodj mateodj mateowesele w szybie bończykwesele w szybie bończykwesele w szybie bończykwesele w szybie bończykwesele w szybie bończykwesele w szybie bończykwesele w szybie bończykwesele w szybie bończykwesele w szybie bończykwesele w szybie bończykwesele w szybie bończyk

0 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

  Fotodziwaki.pl
  fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
  fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
  fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
  fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

  Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
  O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ