xME
NU
jadwisia sheep

Wesele w pałacu Borynia – Ada i Mati

Wesele w pałacu Borynia

Ślub Ady i Mateusza długo wyczekiwany na naszym blogu. Jeśli jesteście miłośnikami eleganckich miejsc, Pałac Borynia jest właśnie dla Was.
Czy jest to miejsce wyróżniające się w regionie? Zdecydowanie tak. Kiedy tylko minęliśmy bramę pałacową zrobiło się błogo, cicho i spokojnie.
Wspaniałe wnętrza, przepiękne otoczenie tworzą klimat, który sprzyja świętowaniu z najbliższymi.

Mustangiem do ślubu

Ada i Mateusz to niezwykle pozytywni, i ciepli ludzie. Mimo, że poznaliśmy się chwilę przed ślubem złapaliśmy świetny kontakt.
Trzeba przyznać, że mamy ogromne szczęście poznawać ludzi, którzy nadają na tych samych falach co my.
Ada zdecydowała się na przepiękną i niezwykle kobiecą suknię Sylwii Kopczyńskiej. Wraz z pięknym makijażem i piwoniowym wiankiem wyglądała zachwycająco.
Mateusz postawił na klasyczną elegancję, ale ponieważ do ślubu pojechali zabytkowym Mustangiem, to wybór stylizacji nie mógł być po prostu inny.
Jeśli mielibyśmy opisać opisać atmosferę przygotowań… Spokój i luz. Wspominanie kiedy Ada i Mati byli dziećmi, przytulanie czworonogów, tak właśnie wyglądał ten czas. Żadnego stresu, przecież wszystko jest dopięte na ostatni guzik.
Była tylko jedna niewiadoma – czy Mustang dojedzie, w końcu to zabytek, a z nimi różnie bywa.

Jednak jak na legendę przystało czarny koń nie zawiódł.
Na takie auto czekaliśmy naprawdę bardzo długo, więc delektowaliśmy się tym widokiem. Zwłaszcza, że od lat oboje marzymy o takim aucie.

Fotografia ślubna Jastrzębie

Po ceremonii w Kościele Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Pilchowicach wszyscy przenieśli się już do pałacu.
Mając do dyspozycji takie otoczenie nie można było nie wykorzystać potencjału miejsca.
Ada i Mateusz przyjmowali życzenia przed pałacem, w przepięknym otoczeniu. A potem porwaliśmy ich na szybki plener, po prostu nie mogliśmy sobie odpuścić.
Goście znakomicie się bawili i nikt nie zorientował się, że zniknęli na kilka chwil.
Właśnie tak wygląda plener w dniu ślubu. Porywamy Was dwa lub trzy razy na kilka minut tak nikt nie zauważył, że Was nie ma.
Czasami jednak harmonogram dnia jest tak napięty, że nie ma jak wygospodarować tych 15 minut i wtedy spotykamy się na sesję w innym terminie.

Dj tak rozkręcił gości, że temperatury sięgały zenitu. Atmosfera była gorąca jak wnętrze wulkanu. Ale cokolwiek byśmy o tej zabawie nie napisali to nie odda tego, co się działo. Więc zobaczcie sami.

fotografia slubna slaskfotografia slubna slaskfotografia slubna slaskfotografia slubna slaskzdjecia slubne jastrzebiezdjecia slubne jastrzebiezdjecia slubne jastrzebiezdjecia slubne jastrzebiezdjecia slubne jastrzebiefotografia slubna slaskiefotografia slubna slaskiefotografia slubna slaskiefotografia slubna slaskiefotografia slubna slaskiefotografia slubna slaskiefotografia slubna slaskiefotografia slubna slaskiefotografia slubna slaskiefotografia slubna slaskiefotografia slubna slaskiefotografia slubna slaskiefotografia slubna slaskiefotografia slubna slaskiefotografia slubna slaskiefotografia slubna slaskiefotografia slubna slaskiefotografia slubna slaskiefotografia slubna slaskiefotografia slubna slaskiefotograf na slub slaskiefotograf na slub slaskiefotograf na slub slaskiefotograf na slub slaskiefotograf na slub slaskiefotograf na slub slaskiefotograf na slub slaskiefotograf na slub slaskiefotograf na slub slaskiefotograf na slub slaskiefotografia slubna jastrzebiefotografia slubna jastrzebiefotografia slubna jastrzebiefotografia slubna jastrzebiefotografia slubna jastrzebiefotografia slubna jastrzebiefotografia slubna jastrzebiefotografia slubna jastrzebiefotografia slubna jastrzebiefotografia slubna jastrzebiewesele w boryniwesele w boryniwesele w boryniwesele w boryniczy mozna zrobic dobry plener w dniu slubuczy mozna zrobic dobry plener w dniu slubuczy mozna zrobic dobry plener w dniu slubuczy mozna zrobic dobry plener w dniu slubuczy mozna zrobic dobry plener w dniu slubuczy mozna zrobic dobry plener w dniu slubuczy mozna zrobic dobry plener w dniu slubuczy mozna zrobic dobry plener w dniu slubuczy mozna zrobic dobry plener w dniu slubuwesele w pałacu boryniawesele w pałacu boryniawesele w pałacu boryniawesele w pałacu boryniawesele w pałacu boryniawesele w pałacu boryniawesele w pałacu boryniawesele w pałacu boryniawesele w pałacu boryniawesele w pałacu boryniawesele w boryniwesele w boryniwesele w boryniwesele w boryniwesele w boryniwesele w boryniczy mozna zrobic dobry plener w dniu slubuwesele w pałacu boryniawesele w pałacu boryniawesele w pałacu boryniawesele w pałacu boryniawesele w pałacu boryniawesele w pałacu boryniawesele w pałacu boryniawesele w pałacu boryniawesele w pałacu boryniawesele w pałacu boryniawesele w pałacu boryniawesele w pałacu boryniawesele w pałacu boryniawesele w pałacu borynia

6 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

 • Monika10 stycznia 2018 - 14:40

  Super, świetnie wyłapane momenty! <3OdpowiedzAnuluj

 • Agata Kwiecień10 stycznia 2018 - 21:30

  Panna młoda wręcz czaruje urodą. Piękna uroczystość pokazana z wielkim wyczuciem i elegancją. OdpowiedzAnuluj

 • Piotr Pasiak12 stycznia 2018 - 10:19

  Piękna para – fajnie ułożona historia, w któej można znaleźć piękne fotograficzne perełki do mocnego portfolio. Gratuluję oka  <3OdpowiedzAnuluj

 • Szymon16 stycznia 2018 - 03:03

  Wow ale Młodą, daliście czadu! OdpowiedzAnuluj

 • Szymon24 stycznia 2018 - 11:00

  Bardzo zróżnicowany materiał!OdpowiedzAnuluj

 • LMFOTO3 marca 2018 - 09:35

  Bardzo przyjemnie, fajny materiał 🙂OdpowiedzAnuluj

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ