xME
NU
jadwisia sheep

Wesele w Kocierzy

Wesele w górach, czyli wielki dzień Kasi i Szymona.

“Kasika nie wychodzi za monsz” – namawiali koledzy. Ta nie posłuchała i poszła do ołtarza z Szymonem. Klasyczna piękność, której urodę podkreślał duet czerwieni ust i róż w bukiecie. On – amant, który spokojnie mógłby znieść z pantałyku Daniela Craiga w roli Bonda. I ten Mustang na tle gór. Chyba nie musimy mówić, że działo się!

Jeśli jeszcze nie macie wybranego kościoła, w którym powiecie sobie “tak”, to pamiętajcie o tym, żeby postawić na ten, w którym spotkacie się z ciepłym przyjęciem. Krok nr 2, to otoczenie się w dniu ślubu przyjaznymi duszami. Miło też jak jest ładny, ale jak wybierać jedno, to zdecydowanie lepiej mieć przy sobie przyjaciela lub kogoś z rodziny. Kasia i Szymon postawili na kuzyna (przed ślubem żałowali, ale nieważne).

Do ślubu Kasię i Szymona powiózł dumnie Mustang. No nie mogliśmy odmówić sobie tej przyjemności, żeby nie zrobić mu kilku ujęć. Perełka na żółtych tablicach naprawdę zrobiła swoje i dodała drodze do kościoła swoistej klasy. W tle złowieszczyły ciemne chmury, jednak skończyło się tylko na postraszeniu. Mimo że widmo ulewy okazało się być na tyle niegroźne, że nawet kropla deszczu na nas nie spadła, skutecznie wpłynęło na naszą mobilizację w trakcie robienia rodzinnych zdjęć ślubnych.

Wesele w Kocierzy

Wesele odbyło się w sercu Parku Krajobrazowego Beskidu Małego – kompleksie Kocierz Hotel & SPA. Jak na miejsce w którym się znaleźliśmy, nie mogło zabraknąć góralskiego motywu, który został okraszony nutą elegancji oraz klasy. A ten rozpościerający się z okien widok – bajka! I znów było czerwono, przaśnie i radośnie. Góralskie nuty rozbrzmiewające z instrumentów góralskiego zespołu i rozgrzany do czerwoności parkiet, który wypełnili goście…A w drodze powrotnej, tak, żebyśmy na nudę nie narzekali, spotkaliśmy się z łanią. Nie zrobiliśmy na niej jednak tak wielkiego wrażenia, jak ona na nas. Spojrzała i poszła w swoją stronę. Ot, co jej tam fotografowie ślubni będą głowę zawracać…

zdjecia slubne oswiecimzdjecia slubne oswiecimzdjecia slubne oswiecimzdjecia slubne oswiecimzdjecia slubne oswiecimzdjecia slubne oswiecimzdjecia slubne oswiecimzdjecia slubne oswiecimfotografia slubna oswiecimfotografia slubna oswiecimfotografia slubna oswiecimfotografia slubna oswiecimfotografia slubna oswiecimfotografia slubna oswiecimfotografia slubna oswiecimfotografia slubna oswiecimfotografia slubna oswiecimfotografia slubna oswiecimzdjecia ze slubu oswiecimzdjecia ze slubu oswiecimzdjecia ze slubu oswiecimzdjecia ze slubu oswiecimzdjecia ze slubu oswiecimzdjecia ze slubu oswiecimzdjecia ze slubu oswiecimzdjecia ze slubu oswiecimzdjecia ze slubu oswiecimzdjecia ze slubu oswiecimreportaz ze slubu oswiecimreportaz ze slubu oswiecimreportaz ze slubu oswiecimreportaz ze slubu oswiecimreportaz ze slubu oswiecimreportaz ze slubu oswiecimreportaz ze slubu oswiecimreportaz ze slubu oswiecimreportaz ze slubu oswiecimreportaz ze slubu oswiecimfotograf na slub oswiecimfotograf na slub oswiecimfotograf na slub oswiecimfotograf na slub oswiecimfotograf na slub oswiecimfotograf na slub oswiecimmustang do slubumustang do slubumustang do slubumustang do slubumustang do slubumustang do slubumustang do slubumustang do slubumustang do slubumustang do slubuwesele w kocierzyfotograf na slub oswiecimfotograf na slub oswiecimfotograf na slub oswiecimfotograf na slub oswiecimwesele w gorachwesele w gorachwesele w gorachwesele w gorachwesele w gorachwesele w gorachwesele w gorachwesele w gorachwesele w gorachwesele w gorachwesele w kocierzywesele w kocierzywesele w kocierzywesele w kocierzywesele w kocierzywesele w kocierzywesele w kocierzywesele w kocierzywesele w kocierzywesele w kocierzywesele w kocierzywesele w kocierzywesele w kocierzywesele w kocierzywesele w kocierzywesele w kocierzywesele w kocierzywesele w kocierzywesele w kocierzywesele w kocierzywesele w kocierzywesele w kocierzywesele w kocierzywesele w kocierzywesele w kocierzywesele w kocierzywesele w kocierzywesele w kocierzy

0 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

  Fotodziwaki.pl
  fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
  fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
  fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
  fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

  Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
  O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ