xME
NU
jadwisia sheep

Wesele w Dworze Hubertusa

Ślub w Katowicach

Ewa i Piotrek to kolejna para, którą długo i miło będziemy wspominać. Wszechobecna radość, niesamowicie dobra zabawa i klasyka gatunku w wyborze strojów i dekoracji – to telegraficzny skrót ich wielkiego dnia.

Przygotowaniom Ewy i Piotrka towarzyszył uśmiech – taki leitmotif wszystkiego, co miało się jeszcze wydarzyć. Świadkami ich przysięgi stały się neogotyckie mury Kościoła Mariackiego w Katowicach. Zanim jednak powiedzieli sobie “tak” przed ołtarz Ewę zaprowadził tata.

Wesele w Dworze Hubertusa

Na wesele pojechaliśmy do położonego tuż nad Zalewem Hubertus – Dworu Hubertusa. Ewa i Piotrek postawili na tamtejszą Salę Kasztelańską utrzymaną, jak sama nazwa wskazuje, w klimacie szlacheckiego dworku. Nie wiemy czy to przypadek, ale zwróćcie uwagę na kolorystykę – dominujące brązy, podobne do garnituru Piotrka :).

Wystrój – klasa sama w sobie. Z jednej strony dało się tu odczuć dekoracyjny minimalizm, z drugiej ciepło drewna i elegancję. A jedzenie! Na jego temat moglibyśmy poświęcić osobny wpis, jednak żeby zaoszczędzić Wam przykrości, że Was tam nie było, opiszemy może tak po łebkach. Otóż – bardzo spodobało nam się to, że nie trzeba było schodzić z parkietu o określonej godzinie, aby podładować akumulatory ciepłą strawą. Ta czekała na gości niemal cały czas w wyznaczonych strefach. Goście bardzo chętnie poznawali kulinarną topografię imprezy wybierając pomiędzy słodkimi ratytasami, grillami, naleśnikami i inne pysznościami, których mogli smakować w dowolnym czasie.

Impreza weselna upłynęła pod znakiem dobrej zabawy, którą zapewnił Dj Olivier – ciężko było powiedzieć pląsającym nogom stop. Kilka przystanków pt. jedzenie czy rozmowa i dalej na parkiet! Koszule niektórych wyglądały jakby dopiero wyszły z pralki :). Zobaczcie zresztą sami.

Podczas gdy jedni oddawali się kulinarnym wojażom, a drudzy sprawiali, że dj coraz bardziej się rozkręcał, my porwaliśmy Młodych na szybką sesję w plenerze. Świetna, malownicza okolica bardzo sprzyjała zrobieniu dobrych kadrów.

Noc rozświetliły zimne ognie, które jeszcze przed północą wszyscy goście odpalili dla Ewy i Piotrka. To kolejne wesele z cyklu tych, co na długo zapadają w pamięci.

fotograf ślubny katowicefotograf ślubny katowicefotograf ślubny katowicefotograf ślubny katowicefotograf ślubny katowicefotograf ślubny katowicefotograf ślubny katowicefotograf ślubny katowicefotograf ślubny katowicefotograf ślubny katowicefotograf slub katowicefotograf slub katowicefotograf slub katowicefotograf slub katowicefotograf slub katowicefotograf slub katowicefotograf slub katowicefotograf slub katowicefotograf slub katowicefotograf slub katowicegdzie ślub w kościele w katowicachgdzie ślub w kościele w katowicachgdzie ślub w kościele w katowicachgdzie ślub w kościele w katowicachgdzie ślub w kościele w katowicachślub w kościele mariackimślub w kościele mariackimślub w kościele mariackimślub w kościele mariackimślub w kościele mariackimfotograf ślub śląskiefotograf ślub śląskiefotograf ślub śląskiefotograf ślub śląskiefotograf ślub śląskiefotograf ślub śląskfotograf ślub śląskfotograf ślub śląskfotograf ślub śląskfotograf ślub śląskfotograf ślub śląskfotograf ślub śląskfotograf ślub śląskfotograf ślub śląskfotograf ślub śląskfotograf na ślub śląskfotograf na ślub śląskfotograf na ślub śląskfotograf na ślub śląskfotograf na ślub śląskfotograf na ślub śląskfotograf na ślub śląskfotograf na ślub śląskfotograf na ślub śląskfotograf na ślub śląskwesele w myslowicachwesele w myslowicachwesele w myslowicachwesele w myslowicachwesele w myslowicachwesele w myslowicachwesele w myslowicachwesele w myslowicachwesele w myslowicachwesele w myslowicachwesele dwór hubertusawesele dwór hubertusawesele dwór hubertusawesele dwór hubertusawesele dwór hubertusawesele dwór hubertusawesele dwór hubertusawesele dwór hubertusawesele dwór hubertusawesele dwór hubertusagdzie wesele w sosnowcugdzie wesele w sosnowcugdzie wesele w sosnowcugdzie wesele w sosnowcugdzie wesele w sosnowcugdzie wesele w sosnowcugdzie wesele w sosnowcugdzie wesele w sosnowcugdzie wesele w sosnowcugdzie wesele w sosnowcugdzie wesele w mysłowicachgdzie wesele w mysłowicachgdzie wesele w mysłowicachgdzie wesele w mysłowicachgdzie wesele w mysłowicachgdzie wesele w mysłowicachgdzie wesele w mysłowicachgdzie wesele w mysłowicachgdzie wesele w mysłowicachgdzie wesele w mysłowicachfotografia ślubna mysłowicefotografia ślubna mysłowicefotografia ślubna mysłowicefotografia ślubna mysłowicefotografia ślubna mysłowice

0 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

  Fotodziwaki.pl
  fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
  fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
  fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
  fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

  Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
  O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ