xME
NU
jadwisia sheep

Wesele w Białej Róży – Nina i Łukasz

Royal Wedding – wesele w Białej Róży w Szczyrku

Gdyby rodzina królewska napisała do nas w sprawie fotografowania ślubu to nie mielibyśmy dobrych wiadomości. Wybraliśmy Ninę i Łukasza. Oni mieli swój royal wedding my swój. Nina i Łukasz pobrali się w pięknych Beskidach z widokiem na Skrzyczne.

Mówią, że nie liczy się ilość, a jakość – o rozmiarze też coś wspominali. W taką konwencję wpisuje się Szczyrk. Chociaż nie powala na kolana wielkością, nadrabia bardzo klimatem i możliwościami, jakie daje Nowożeńcom. Nie dziwi więc fakt, że wiele par postanawia zorganizować wymarzony ślub i wesele właśnie tu.

Kiedy przybyliśmy na miejsce przygotowania Niny trwały w najlepsze. Jeśli mielibyśmy ocenić Jej stylizację od 1 do 10, dalibyśmy mocne 11. Sukienkę można określić wielkim WOW. Zbieranie opadającej do podłogi szczęki gwarantowane. Oryginalna koronkowa dwuczęściowa suknia jest dla nas hitem i pewnie częściej będziemy takie cuda spotykać. Poza tym, jak się ma taką figurę jak Nina, grzechem byłoby niewykorzystanie jej potencjału. Łukasz dzielnie dotrzymał jej stylizacyjnego kroku. Czarna mucha wespół z czarnym garniturem zrobiły swoje. Razem śmiało mogliby zajmować miejsca na okładkach najdroższych magazynów.

Ślub w Szczyrku

Na ślub wybrali malowniczo położone Sanktuarium z którego roztacza się cudowny widok na Skrzyczne. Wnętrze minimalistyczne, bardzo klimatyczne i jednocześnie idealne do dobrych kadrów. Żeby jednak nie było, że tak skromnie, minimalistycznie – Młodzi zadbali o dość mocny przerywnik tej sielskiej anielskiej atmosfery podjeżdżając pod kościół czymś, co zachwyci każdego miłośnika motoryzacji – Ferrari Berlinetta. Czerwone – wiadomo że lepsze. Miód na uszy i radość dla oczu.

Wesele w Szczyrku

Na wesele pojechaliśmy do wyjątkowo położonej Białej Róży. Pięknie przeszklona, skąpana w bieli elegancka.Wystrój sali jest nowoczesny, okraszony nutą glamour. Całości dopełniły dekoracje stworzone przez Ewę z “Uroczystych Dekoracji”. Dla amatorów górskich pejzaży – idealne miejsce na romantyczne wesele. Pierwszy taniec młodych idealne wpisał się w ten romantyczny anturaż. Skąpani w kłębach dymu zatańczyli naprawdę z klasą.

Jak się okazało, ślub dla Łukasza nie był jedynym ważnym świętem tego dnia, chociaż pewnie najważniejszym. Miał swój okrągły jubileusz – skończył 30 lat. Małżonka oczywiście o tym nie zapomniała i z tej okazji oprócz oczywiście ferrari zaprosiła saksofonistę. I to nie byle kogo, bo nauczyciela Łukasza – Artura z którym stawiał pierwsze kroki w grze na tymże instrumencie. Niespodzianka w pełnej konspiracji spodobała się nie tylko Łukaszowi, ale także gościom, więc Artur został z nami na dłużej i uzupełniał to, co z głośników proponował DJ.

Goście bawili się na wielu frontach, bo nie dość, że parkiet był pełen cały czas to i przy stolikach było gwarno. Dużo frajdy dostarczyły im zdjęcia z instaxem, a potem także w fotobudka. 

wesele w szczyrkuwesele w szczyrkuwesele w szczyrkuwesele w szczyrkuwesele w szczyrkuwesele w szczyrkuwesele w szczyrkuwesele w szczyrkuwesele w szczyrkuwesele w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w sanktuarium szczyrkślub w sanktuarium szczyrkślub w sanktuarium szczyrkślub w sanktuarium szczyrkślub w sanktuarium szczyrkślub w sanktuarium szczyrkślub w sanktuarium szczyrkślub w sanktuarium szczyrkślub w sanktuarium szczyrkślub w sanktuarium szczyrkślub w szczyrkuślub w szczyrkuwesele w bialej rozywesele w bialej rozywesele w bialej rozywesele w bialej rozywesele w bialej rozywesele w bialej rozywesele w bialej rozywesele w bialej rozywesele w bialej rozywesele w bialej rozyfotografia slubna szczyrkfotografia slubna szczyrkfotografia slubna szczyrkfotografia slubna szczyrkfotografia slubna szczyrkfotografia slubna szczyrkfotografia slubna szczyrkfotografia slubna szczyrkfotografia slubna szczyrkfotografia slubna szczyrkslub i wesele w szczyrkuslub i wesele w szczyrkuslub i wesele w szczyrkuslub i wesele w szczyrkuslub i wesele w szczyrkuslub i wesele w szczyrkuslub i wesele w szczyrkuslub i wesele w szczyrkuslub i wesele w szczyrkuslub i wesele w szczyrkuwesele w bialej rozywesele w bialej rozywesele w bialej rozywesele w bialej rozywesele w bialej rozywesele w bialej rozywesele w bialej rozywesele w bialej rozywesele w bialej rozywesele w bialej rozyslub i wesele w szczyrku

0 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

  Fotodziwaki.pl
  fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
  fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
  fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
  fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

  Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
  O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ