xME
NU
jadwisia sheep

Wesele w Beskidach

Ślub w Beskidach

Madzia i Marcin mogliby śmiało pretendować do otrzymania nagrody za najlepszy uśmiech roku. To totalnie pozytywnie zakręcona, żywiołowa para. Mimo lejącego się żaru z nieba rozpierała ich energia, którą zarażali wszystkich dookoła, łącznie z nami. Zdjęcia dla nich praktycznie robiły się same, czysta przyjemność. Wesele w Beskidach, więc każdy od razu myśli – Szczyrk – i w tym wypadku to strzał w dziesiątkę.

Magda jest perfekcjonistką, czego dowodem było wszystko, co wydarzyło się w dniu jej ślubu z Marcinem. Każdy szczegół był dopracowany, dopieszczony pod każdym względem. Jednocześnie jest ona osobą bardzo otwartą i mega pozytywnie zakręconą. Zwróćcie uwagę na zdjęcie z przygotowań, na którym poprawia przyszłemu mężowi butonierkę – w końcu wszystko ma być przygotowane na tip top. Poza tym, kto tak zadba o faceta, jak nie żona, nie? Ale żeby nie było, że sztywno itp. – smaczku stylizacji dodały Marcinowi skarpetki z których dumnie spogląda na świat sam Homer Simpson.

Wspólna małżeńska droga Magdy i Marcina rozpoczęła się w ponad 200-letnich drewnianych murach najcenniejszego zabytku architektury Szczyrku – sanktuarium św. Jakuba. Z racji konstrukcji tej architektonicznej perełki panował w niej bardzo przyjemny chłód – uff. Wnętrze jak zwykle zachwyciło nas malowidłami, pięknym ołtarzem i równie klimatycznymi dekoracjami, o które zadbali Młodzi. Marcin czekał na Magdę przy ołtarzu do którego doprowadził ją Tata. Zrobiło się bardzo wzruszająco, ale ksiądz zrobił swoje – to prawdziwy skarb dla każdej Pary Młodej. Sprawia, że stres od razu spada i jak za dotknięciem magicznej różdżki pary zdejmują z siebie nadbagaż stresu i po prostu cieszą się dniem ślubu oraz składaniem przysięgi.

Wesele w Beskidach

Hotel Alpin jest jednym z wielu miejsc jakie można wybrać ja wesele w Beskidach. Położony jest w samym sercu Szczyrku, ale mimo to człowiek nie czuje się tu, jakby był w epicentrum wydarzeń i zgiełku. Wręcz przeciwnie. To właśnie w nim odbyło się wesele.

Balony, płatki róż, uśmiechy, okrzyki radości – przyjazd Młodych pod salę nie przeszedł bez echa. Goście zadbali o to, aby wstęp do (jak się potem okazało) szampańskiej zabawy był spektakularny. Potem powitanie Rodziców, przeniesienie Młodej za próg, pierwszy taniec w chmurach i się zaczęło! A! – jeszcze słowo o dekoracjach, bo te naprawdę zrobiły na nas wrażenie. W tych Madzia też “maczała palce” wraz z florystką jeszcze na kilka chwil przed rozpoczęciem ceremonii. Biel i zieleń – to motyw przewodni. Nawiązanie do natury, pełen ascetyzm w duecie z elegancją stworzyły naprawdę klimatyczne połączenie. Zwróćcie też uwagę na stół Młodych. Jak to szło w jednej w piosenek “Dałem Ci kamień z napisem LOVE” – tutaj mamy stół. Trzeba przyznać, że wyglądał naprawdę ciekawie jeszcze w komplecie z tłem. Zwykle pary decydują się na wszelkiej maści dekoracje i ścianę. Tu postawiono na okna, a za nimi piękną zieleń roślin, która idealnie wpasowała się w dekoracyjną stylistykę całej uroczystości.

Wracając do zabawy :). Połączenie ekipy muzycznej Groove Avenue z góralskim przytupem i zacięciem i Gości dało istną imprezową petardę, która tliła się – ba! – była rozgrzana do czerwoności do białego rana. Jedni tańczyli, drudzy robili zdjęcia w fotobudce – słowem – każdy miał co robić! Żeby nie było – nie zabrakło też romantycznych akcentów m.in. w postaci zimnych ogni. A teraz już nie przynudzamy tylko zapraszamy do oglądania zdjęć.

ślub w beskidachślub w beskidachślub w beskidachślub w beskidachślub w beskidachślub w beskidachślub w beskidachślub w beskidachślub w beskidachślub w beskidachślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkukościół w szczyrkukościół w szczyrkukościół w szczyrkukościół w szczyrkukościół w szczyrkufotograf na slub w szczyrkufotograf na slub w szczyrkufotograf na slub w szczyrkufotograf na slub w szczyrkufotograf na slub w szczyrkureportaz ze slubu slaskreportaz ze slubu slaskreportaz ze slubu slaskreportaz ze slubu slaskreportaz ze slubu slaskzdjęcia ze ślubu szczyrkzdjęcia ze ślubu szczyrkzdjęcia ze ślubu szczyrkzdjęcia ze ślubu szczyrkzdjęcia ze ślubu szczyrkfotograf na ślub szczyrkfotograf na ślub szczyrkfotograf na ślub szczyrkfotograf na ślub szczyrkfotograf na ślub szczyrkślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w szczyrkuślub w beskidachślub w beskidachślub w beskidachślub w beskidachślub w beskidachwesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidachwesele w beskidach

 

A jak macie ochotę zobaczyć sesję o wschodzie słońca, na którą zerwaliśmy ich o nie przyzwoitej godzinie to wpadajcie tutaj.

2 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

 • Magdalena13 września 2019 - 13:52

  Kochani … to był wspaniały dzień…teraz zostały piekne wspomnienia, ale to dzięki Wam Kochane DZIWAKI możemy do nich wracać w tak pięknej odsłonie❤️Jeszcze raz Dziękujemy za Wasza wspaniałą prace🙏🍀❤️😘OdpowiedzAnuluj

 • Szymon Olma25 listopada 2019 - 13:03

  Reportaż ślubny na super poziomie !OdpowiedzAnuluj

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ