xME
NU
jadwisia sheep

Wesele funky – Aga i Tomek

Wesele funky

Już na starcie zapowiada się inaczej i ciekawie. Muzycznie alternatywne klimaty bardzo nam się spodobały, zwłaszcza, że najczęściej takich gatunków nie spotykamy na weselach. Aga i Tomek są ludźmi z ogromnym dystansem do świata i siebie samych. Wiedzieliśmy na pewno, że nie będzie to wesele na wielkim luzie. Każdy spędzał ten czas jak chciał. Na rozmowach i kosztowaniu pyszności, na tańcach, dyskusjach nie tylko przy dymku ale i kieliszku dobrego wina, w zwariowanej fotobudce czy podziwianiu okolicy i podziwianiu Młodej Pary. A wyglądali na prawdę fantastycznie. Agnieszka wybrała przepiękną, delikatną i zwiewną suknię, a Tomek stylową muchę drewnianą i długo wyszukane buty w odpowiednim kolorze brązu. Cały ten dzień dopełniała wiosenna atmosfera, lekki wietrzyk i znakomita aura jaką stworzyli ich bliscy i przyjaciele.
Ale!!!
Aga i Tomek to para inna niż wszystkie. Agnieszka jest życiową ryzykantką – uwielbia wcinać czekoladę na białej kanapie, a Tomek jest zakręconym muzykiem, którego relaksuje prasowanie. Pomyślcie teraz, że mieliby się pobrać tak normalnie…. no przecież nie ma szans.

Plenerowy ślub w Alpinie

Po pierwsze – ślub odbył się w plenerze, w ogrodzie hotelu Alpin. I jak majówka jest totalnie loteryjna tak w tym dniu szczęście dopisywało niesamowicie.
Przygotowania spędzili relaksując się i robiąc na bóstwo w towarzystwie najbliższych. W międzyczasie gdzieś powstała koncepcja pierwszego tańca. Przecież wielka improwizacja i spontaniczność sprawdzają się najlepiej. Kto jak kto ale my potwierdzamy słuszność tego podejścia.
Druga ważna kwestia – wybór muzyki. Z racji profesji i pasji Tomka muzyka to sprawa podstawowa więc postawili na DJ-a. Niezawodna ekipa Cube-Art – Kuba i Szymon pokazali klasę. Wyczucie klimatu 100%, na parkiecie pełne szaleństwo.
Oprawą ceremonii zajęli się ich przyjaciele – w końcu towarzystwo muzyków. Jeśli zastanawiacie się przy jakich dźwiękach kroczyć do ołtarza – to taka alternatywna koncepcja – Ty Drucha we mnie masz.
I trzecia, o której już na samym początku wspomnieliśmy – dystans. Nikt nie stresował się niczym, dzień toczył się swoim torem, a każdy całym sobą chłonął tą wspaniałą atmosferę.

slub w szyrkuslub w szyrkuslub w szyrkuslub w szyrkuslub w szyrkuslub w szyrkuslub w szyrkuslub w szyrkuwesele w szczyrkuslub w szyrkuslub w szyrkuwesele w szczyrkuwesele w szczyrkuwesele w szczyrkuwesele w szczyrkuwesele w szczyrkuwesele w szczyrkuwesele w szczyrkuwesele w szczyrkuwesele w szczyrkufotografia slubna szczyrkfotografia slubna szczyrkfotografia slubna szczyrkfotografia slubna szczyrkfotografia slubna szczyrkfotografia slubna szczyrkfotografia slubna szczyrkfotografia slubna szczyrkfotografia slubna szczyrkfotografia slubna szczyrkzdjecia slubne szczyrkzdjecia slubne szczyrkzdjecia slubne szczyrkzdjecia slubne szczyrkzdjecia slubne szczyrkslub plenerowy w szczyrkuslub plenerowy w szczyrkuslub plenerowy w szczyrkuslub plenerowy w szczyrkuslub plenerowy w szczyrkuslub plenerowy w hotelu alpinslub plenerowy w hotelu alpinslub plenerowy w hotelu alpinslub plenerowy w hotelu alpinslub plenerowy w hotelu alpinslub w plenerze szczyrkslub w plenerze szczyrkslub w plenerze szczyrkslub w plenerze szczyrkslub w plenerze szczyrkslub plenerowy szczyrkslub plenerowy szczyrkslub plenerowy szczyrkslub plenerowy szczyrkslub plenerowy szczyrkfotografia slubna szczyrkfotografia slubna szczyrkfotografia slubna szczyrkfotografia slubna szczyrkfotografia slubna szczyrkwesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele z cube artwesele z cube artwesele z cube artwesele z cube artwesele z cube artwesele z cube artwesele z cube artwesele z cube artwesele z cube artwesele z cube artwesele funkywesele funkywesele funkywesele w alpiniewesele funkywesele funkywesele funkywesele funkywesele funkywesele funkywesele funkywesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniewesele w alpiniezdjecia slubne szczyrkzdjecia slubne szczyrkzdjecia slubne szczyrkzdjecia slubne szczyrkzdjecia slubne szczyrkzdjecia slubne szczyrkzdjecia slubne szczyrkzdjecia slubne szczyrkzdjecia slubne szczyrkzdjecia slubne szczyrkwesele w alpiniewesele w alpinie

0 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

  Fotodziwaki.pl
  fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
  fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
  fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
  fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

  Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
  O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ