xME
NU

Ślub w Piekarach Śląskich | Sara i Wojtek

Sara i Wojtek zaprosili nas by fotografować ich ślub w Piekarach Śląskich.

Była to jedna z najbardziej roześmianych par, jakie mieliśmy przyjemność spotkać. Już od pierwszej chwili gdy się spotkaliśmy zarażali optymizmem.
Nie inaczej było w dniu ich ślubu. Zdecydowali się na ślub plenerowy, jednak nieustanne burze zmusiły wszystkich do skrycia się we wnętrzach.
Mimo tego emocje były niesamowite. Radosna i wzruszająca ceremonia była tylko wstępem do wspaniałej zabawy.
Wesele rozpoczęło się przepięknym tańcem w chmurach ciężkiego dymu. A chwilę później do zabawy włączyli się wszyscy goście.
Ale co się dziwić skoro za konsolą był DJ Barti, który porywa swoją energią każdego. Nawet spoglądający ze ścian królowie wydawali się rozbawieni.
Oprócz kolorowych zabaw i tańców były też momenty romantyczne, których ukoronowaniem był przepiękny taniec ze świecami o północy.

Ślubny Team

Ceremonia i Wesele : Restauracja Hubertus
DJ : DJ Bartii
Florystka: Pracownia Dekoratorska ORNER
Makeup: Ania Bułkowska
Biżuteria: Novia Blanca
Obrączki: Inne Obrączki
Garnitur: Bytom

ślub w piekarach śląskichfotografia slubna zabrzefotografia slubna zabrzefotografia slubna zabrzefotografia slubna zabrzefotografia slubna zabrzefotografia slubna zabrzefotografia slubna zabrzefotografia slubna zabrzefotografia slubna zabrzefotografia slubna zabrzeportret pana mlodegoslubne detaleprzygotowania panny mlodejprzygotowania panny mlodejprzygotowania panny mlodejprzygotowania panny mlodejslub cywilny w plenerze piekary slaskieslub cywilny w plenerze piekary slaskieslub cywilny w plenerze piekary slaskieslub cywilny w plenerze piekary slaskieslub cywilny w plenerze piekary slaskieslub cywilny w plenerze piekary slaskieslub cywilny w plenerze piekary slaskieslub cywilny w plenerze piekary slaskieslub cywilny w plenerze piekary slaskieslub cywilny w plenerze piekary slaskieslub cywilny w plenerze piekary slaskieslub cywilny w plenerze piekary slaskieslub cywilny w plenerze piekary slaskieslub cywilny w plenerze piekary slaskieslub cywilny w plenerze piekary slaskieslub cywilny w plenerze piekary slaskieslub cywilny w plenerze piekary slaskieslub cywilny w plenerze piekary slaskieslub cywilny w plenerze piekary slaskieslub cywilny w plenerze piekary slaskieslub cywilny w plenerze piekary slaskieslub cywilny w plenerze piekary slaskiefotografia slubna slaskfotografia slubna slaskfotografia slubna slaskfotografia slubna slaskfotografia slubna slaskfotografia slubna slaskfotografia slubna slaskfotografia slubna slaskfotografia slubna slaskfotografia slubna slaskfotografia slubna piekary slaskiefotografia slubna piekary slaskiefotografia slubna piekary slaskiefotografia slubna piekary slaskiefotografia slubna piekary slaskiefotografia slubna piekary slaskiefotografia slubna piekary slaskiefotografia slubna piekary slaskiefotografia slubna piekary slaskiefotografia slubna piekary slaskiezdjecia slubne slaskzdjecia slubne slaskzdjecia slubne slaskzdjecia slubne slaskzdjecia slubne slaskzdjecia slubne slaskzdjecia slubne slaskzdjecia slubne slaskzdjecia slubne slaskzdjecia slubne slaskzdjecia slubne piekaryzdjecia slubne piekaryzdjecia slubne piekaryzdjecia slubne piekaryzdjecia slubne piekaryzdjecia slubne piekaryzdjecia slubne piekaryzdjecia slubne piekaryzdjecia slubne piekaryzdjecia slubne piekaryzdjecia slubne piekaryzdjecia slubne piekaryco zamiast oczepinco zamiast oczepin

A jeśli macie ochotę zobaczyć sesję na lotnisku – koniecznie zajrzyjcie tutaj.

5 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ