xME
NU
jadwisia sheep

Ślub w Kalwarii Zebrzydowskiej

Kolejny ślub i wesele gdzie wszystko wokół pomagało. Piękna, słoneczna pogoda i wszechobecny spokój. Praca w takich warunkach, to sama przyjemność, czego dowodem są mówiąc nieskromnie, naprawdę udane kadry z wielkiego dnia Justyny i Wacława. Takiego luzu życzymy wszystkim parom, ich rodzicom i sobie też.

Ślub w Kalwarii Zebrzydowskiej

Do Justyny i Wacława pojechaliśmy do Kalwarii. Na miejscu zastaliśmy…ciszę i spokój. Kawka, ostatnie poprawki zarówno u Panny Młodej, jak i Pana Młodego, jednym słowem – chill. W zasadzie to Wacław jeszcze dojeżdżał do hotelu kiedy Piotrek już szalał na sali z aparatem :). Biorąc pod uwagę, że to jeden z najważniejszych dni w ich życiu, to pełen szacunek – nie dali sobie odebrać czerpania przyjemności z każdej jego minuty niepotrzebnemu stresowi. Nawet, jeśli taki był, nie dali po sobie poznać.

Ceremonia zaślubin odbyła się w jednym z najpiękniejszych kościołów, jakie widzieliśmy. Zdobienia, klimat, dekoracje – genialne wnętrza zarówno do odprawienia w nich pięknej mszy, jak i zrobienia dobrych ujęć. Równie świetne momenty do fotografowania stworzyli goście “ubierając” Małżonków w konfetti i bańki mydlane już “po wszystkim”.

Wesele w Arkadii

Na wesele pojechaliśmy do Klęczy.  Jeśli planujecie ślub w Kalwarii Zebrzydowskiej to zdecydowanie musicie zobaczyć Arkadię w Klęczy. Od razu polubiliśmy się z tamtejszą salą weselną nie tylko ze względu na wystrój, ale i, a może przede wszystkim – antresolę. Uwielbiamy je, bo dają nam nowe możliwości na ciekawe kadry i możemy też sobie pozwolić na zabawę światłem.

Bardzo oryginalnie prezentował się stół Justyny i Wacława. Dość rzadko zdarza się, aby Państwa Młodych sadzano na tle wielkich okien z bajecznym widokiem. Zwykle sami wiecie, jest dekoracja, girlandy i tego typu historie. Kolejna kwestia, dekoracje sali. Wszystko było spójne, w tym nawet kwiaty, którymi przybrany był tort – identyczne jak w butonierce Wacława. A te ciasta, babeczki i ciasteczka…zobaczcie, ślinka cieknie na sam widok i dieta idzie w kąt. Słowem, wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Kiedy zachodziło słońce porwaliśmy Młodych na szybką sesję. Pomiędzy drogą, parkingiem, billboardem i domami. Kto powiedział, że się nie da zrobić fajnych zdjęć w dniu ślubu? Tadam – patrzcie na te :).

Wróciliśmy do gości, a tam, impreza trwała w najlepsze. Ponadto fotobudka z genialnymi napisami: “Dziubka dej!”, “Najlepsza impreza EVER”, “Mam zawsze rację” dawała naprawdę wiele frajdy i stała się świetną pamiątką. A jak już się goście rozkręcili po pierwszych rockowych nutach, to siły nie było, która przerwała by im świetną zabawę.

Chcecie zobaczyć przepis na udany dzień ślubu – zobaczcie ten materiał – Justyna i Wacław powinni posłużyć za wzór do naśladowania.

zdjecia slubne krakowzdjecia slubne krakowzdjecia slubne krakowzdjecia slubne krakowzdjecia slubne krakowfotografia slubna kalwariafotografia slubna kalwariafotografia slubna kalwariafotografia slubna kalwariafotografia slubna kalwariafotografia slubna kalwariafotografia slubna kalwariafotografia slubna kalwariafotografia slubna kalwariafotografia slubna kalwariazdjecia slubne kalwariazdjecia slubne kalwariazdjecia slubne kalwariazdjecia slubne kalwariazdjecia slubne kalwariazdjecia slubne kalwariazdjecia slubne kalwariazdjecia slubne kalwariazdjecia slubne kalwariazdjecia slubne kalwariaslub w kalwarii zebrzydowskiejslub w kalwarii zebrzydowskiejslub w kalwarii zebrzydowskiejslub w kalwarii zebrzydowskiejslub w kalwarii zebrzydowskiejslub w kalwarii zebrzydowskiejslub w kalwarii zebrzydowskiejslub w kalwarii zebrzydowskiejslub w kalwarii zebrzydowskiejslub w kalwarii zebrzydowskiejslub w kalwariislub w kalwariislub w kalwariislub w kalwariislub w kalwariislub w kalwariislub w kalwariislub w kalwariislub w kalwariislub w kalwariifotograf na slub kalwariafotograf na slub kalwariafotograf na slub kalwariafotograf na slub kalwariafotograf na slub kalwariafotograf na slub kalwariafotograf na slub kalwariafotograf na slub kalwariafotograf na slub kalwariafotograf na slub kalwariagdzie slub kalwariagdzie slub kalwariagdzie slub kalwariagdzie slub kalwariagdzie slub kalwariagdzie slub kalwariagdzie slub kalwariagdzie slub kalwariagdzie slub kalwariagdzie slub kalwariawesele w arkadiiwesele w arkadiiwesele w arkadiiwesele w arkadiiwesele w arkadiiwesele w arkadiiwesele w arkadiiwesele w arkadiiwesele w arkadiiwesele w arkadiiwesele w kleczywesele w kleczywesele w kleczywesele w kleczywesele w kleczywesele w kleczywesele w kleczywesele w kleczywesele w kleczywesele w kleczygdzie wesele kalwariagdzie wesele kalwariagdzie wesele kalwariagdzie wesele kalwariagdzie wesele kalwariagdzie wesele kalwariagdzie wesele kalwariagdzie wesele kalwariafotografia slubna krakowfotografia slubna krakowfotografia slubna krakowfotografia slubna krakowfotografia slubna krakowfotografia slubna krakowfotografia slubna krakowfotografia slubna krakowfotografia slubna krakowfotografia slubna krakowzdjecia slubne krakowzdjecia slubne krakowzdjecia slubne krakowzdjecia slubne krakowzdjecia slubne krakowgdzie wesele kalwariagdzie wesele kalwariawesele w kalwariiwesele w kalwariiwesele w kalwariiwesele w kalwariiwesele w kalwariiwesele w kalwariifotograf na wesele kalwariafotograf na wesele kalwariawesele w kalwariiwesele w kalwariiwesele w kalwariiwesele w kalwariifotograf na wesele kalwariafotograf na wesele kalwariafotograf na wesele kalwariafotograf na wesele kalwariafotograf na wesele kalwariafotograf na wesele kalwariafotograf na wesele kalwariafotograf na wesele kalwariaantresola na sali weselnejantresola na sali weselnejantresola na sali weselnejantresola na sali weselnejantresola na sali weselnejantresola na sali weselnejantresola na sali weselnejantresola na sali weselnej

3 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ