xME
NU
jadwisia sheep

Ślub w górach- Beskidy Marty i Łukasza

Ślub w Beskidach

Ślub w górach to marzenie wielu par. Marta i Łukasz postawili na Wisłę.
Już od pierwszego kontaktu wiedzieliśmy, że to będzie ślub petarda, bo tyle dystansu, luzu i zdrowego podejścia rzadko się spotyka.
Wszystkie piękne dekoracje i dodatki Marta i Łukasz wykonali sami wraz z najbliższymi. Wieszaki, pudełko, tablica stołów, butelki nawet sami malowali. Biżuteria Marty to także ręczna robota. Zachwycać tymi pięknymi drobiazgami można się bez końca. Sami zaraz zobaczycie i przepadniecie.
Łukasz nie był klasycznym Panem Młodym. Genialne spinki, skarpety w szachownicę i odbiegający od standardów męskich garnitur. Marta zdecydowała się na pudrową suknię, piękny długi welon i jaśminowy bukiet. Połączenie fantastyczne. Ahh i wisienka na torcie – czerwony Fiat Spider. Cóż – trzeba to powiedzieć w prost – jesteśmy w niebie.

Ślub w górach

Możecie wierzyć lub nie, ale czerwiec okazał się miesiącem przewrotnym. Z zaplanowanego w ogrodzie pierwszego spotkania i pleneru w beskidzkich klimatach nie wyszło nic i musieliśmy improwizować. Ale radości Marty i Łukasza nie ugasił nawet padający deszcz. First look zrobiliśmy pod dachem w drzwiach, a plener zamieniliśmy na portrety w fotelu i na balkonie rodzinnego domu. Gdybyśmy tego nie napisali większość nawet by się nie zorientowała, że to potrzeba chwili i wielka improwizacja.
Ceremonia odbyła się w maleńkim kościółku w samym sercu Beskidów – na Kubalonce. Nastrojowe miejsce nabrało dodatkowego klimatu, bo ponad setka gości zmieściła się razem z kapelą góralską i kontrabasem. I oczywiście naszą czteroosobową “ekipą mediową”. Do pary mieliśmy jeszcze dwójkę filmowców – Kasię i Roberta z Ooh Studio. Miłość od pierwszego wejrzenia.

Wesele w Karolowym Dworze

Wesela w Karolowym to zawsze prawdziwy rollercoaster. Nigdy nie ma czasu na nudę. Wszędzie coś się dzieje. Goście dali się porwać zespołowi Route 66, a parkiet zapłonął. Ciekawi Was pewnie jaki był pierwszy taniec. Za to pokochaliśmy Martę i Łukasza już totalnie. Oboje uwielbiają Strażników Galaktyki, więc wybór kawałka był oczywisty. Pierwsza nuta brzmiała – uga chaka uga uga – Hooked on a Feeling. Goście zaskoczeni byli maksymalnie.

Dalej nie wiecie jaki jest przepis na idealny dzień ślubu?
Bądźcie sobą, pokażcie to co lubicie – na talerzu, w dekoracjach, strojach, muzyce.
Co się da zaplanujcie, a potem idźcie na żywioł, chłońcie każdą sekundę, każdą chwilę razem, każde spojrzenie i uśmiech, tańczcie do utraty tchu – To Wasz Dzień.

fotografia slubna wislafotografia slubna wislafotografia slubna wislafotografia slubna wislafotografia slubna wislafotografia slubna wislafotografia slubna wislafotografia slubna wislafotografia slubna wislafotografia slubna wislazdjecia slubne wislazdjecia slubne wislazdjecia slubne wislazdjecia slubne wislazdjecia slubne wislazdjecia slubne wislazdjecia slubne wislazdjecia slubne wislazdjecia slubne wislazdjecia slubne wislafotograf na wesele wislafotograf na wesele wislafotograf na wesele wislafotograf na wesele wislafotograf na wesele wislafotograf na wesele wislafotograf na wesele wislafotograf na wesele wislafotograf na wesele wislafotograf na wesele wislapierwsze spotkanie w dniu slubupierwsze spotkanie w dniu slubuslub w wisleslub w wisleslub w wisleslub w wisledeszcz w dniu slubudeszcz w dniu slubudeszcz w dniu slubudeszcz w dniu slubudeszcz w dniu slubudeszcz w dniu slubudeszcz w dniu slubudeszcz w dniu slubudeszcz w dniu slubudeszcz w dniu slubuslub na kubalonceslub na kubalonceslub na kubalonceslub na kubalonceslub na kubalonceslub na kubalonceslub na kubalonceslub na kubalonceslub na kubalonceslub na kubaloncerustykalny slub wislarustykalny slub wislarustykalny slub wislarustykalny slub wislarustykalny slub wislarustykalny slub wislarustykalny slub wislarustykalny slub wislarustykalny slub wislarustykalny slub wislaslub w beskidachslub w beskidachslub w beskidachslub w beskidachslub w beskidachslub w beskidachslub w beskidachslub w beskidachslub w beskidachslub w beskidachslub w deszczuslub w deszczuslub w deszczuslub w deszczuślub w górachslub w deszczuslub w deszczuslub w deszczuslub w deszczuslub w deszczusportowe auto do slubusportowe auto do slubuwesele diywesele diywesele diywesele diywesele diywesele diywesele diywesele w karolowymwesele w karolowymwesele w karolowymwesele w karolowymwesele w karolowymwesele w karolowymwesele w karolowymwesele w karolowymwesele w karolowymwesele w karolowymco na pierwszy taniecco na pierwszy taniecco na pierwszy taniecco na pierwszy taniecco na pierwszy tanieckarolowy dwor weselekarolowy dwor weselekarolowy dwor weselekarolowy dwor weselekarolowy dwor weselewesele w wislewesele w wislewesele w wislewesele w wislewesele w wislerustykalne weselerustykalne weselerustykalne weselerustykalne weselerustykalne weselejaki tort na weselejaki tort na weselejaki tort na weselejaki tort na weselereportaz slubny wislareportaz slubny wislareportaz slubny wislareportaz slubny wislareportaz slubny wislafotograf slubny wislafotograf slubny wislafotograf slubny wislafotograf slubny wislafotograf slubny wislafotograf slubny wislafotograf slubny wislafotograf slubny wislafotograf slubny wislafotograf slubny wislafotograf slubny wislafotograf slubny wislafotograf slubny wislafotograf slubny wisla

0 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

  Fotodziwaki.pl
  fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
  fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
  fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
  fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

  Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
  O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ