xME
NU
jadwisia sheep

Sesja ślubna w stadninie

Sesja ślubna w stadninie koni – Nina i Łukasz

Nina i Łukasz mieli swoje royal wedding w Szczyrku w malowniczych okolicznościach przyrody – pięknych Beskidach z widokiem na Skrzyczne. Nina wyglądała zjawiskowo, ale kroku dzielnie dotrzymywał jej Łukasz. To taka para na mocne 11 w skali od 1 do 10. Ich plenerowa sesja ślubna nie mogła być inna, chociaż nie powiemy, ciężko było pobić malownicze tereny w których powiedzieli sobie TAK. Ale, ale… jako ambitni fotografowie ślubni znaleźliśmy równie magiczne. Mamy nadzieję, że spełniliśmy ich marzenia, bo to właśnie sesja w tego typu przestrzeni należała do jednych z nich.

Ślubna sesja plenerowa z przytupem

I to dosłownie! Patrzcie tylko na te koniki, nie sądzicie, że są bardzo romantycznymi modelami? Wprost wymarzeni statyści na sesji ślubnej. Stanowią doskonałe tło dla Niny i Łukasza, którzy kompletnie odpłynęli w odmęty swojej miłości. Zobaczcie tylko jak Oni na siebie spoglądają. To tak, jakby świat na chwilę się zatrzymał, a dookoła nie było nic a nic.

Jesteśmy pełni podziwu dla tych dwoje. To kolejna nasza Para twardzieli, którzy udowodnili, że nawet najbardziej zapracowani ludzie mogą znaleźć czas na ślubną sesję. Ba! Pokazują, że nawet z maluszkiem, którego interesuje wszystko tylko nie pozowanie:), można zrobić wiele cudnych ujęć. Piękna rodzinka.

Ps. Nie pytajcie nas, gdzie znajduje się ta magiczna stadnina, w której koniki wiodą sobie beztroskie życie pod lasem. To nasza słodka tajemnica.

plener ślubny z końmiplener ślubny z końmiplener ślubny z końmiplener ślubny z końmiplener ślubny z końmiplener ślubny z końmiplener ślubny z końmiplener ślubny z końmiplener ślubny z końmiplener ślubny z końmisesja ślubna w stadniniesesja ślubna w stadniniesesja ślubna w stadniniesesja ślubna w stadniniesesja ślubna w stadniniesesja ślubna w stadniniesesja ślubna w stadniniesesja ślubna w stadniniesesja ślubna w stadniniesesja ślubna w stadniniesesja ślubna z końmisesja ślubna z końmisesja ślubna z końmisesja ślubna z końmi

1 Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ