xME
NU
jadwisia sheep

Sesja ślubna na Jurze

Sesja ślubna o wschodzie słońca

Poznajcie Magdę i Marcina. Tym razem zabierzemy Was do mekki fotografów ślubnych. Tu po porostu chce się być, żeby na chwilę zatrzymać czas i miłość łączącą dwoje osób w kadrze. Nawet nie wymieniamy lokalizacji, bo każdy, kto spojrzy na zdjęcia, będzie wiedział, gdzie byliśmy.

Sesja ślubna o wschodzie słońca – czy może być coś równie pięknego? Pewnie dla niektórych tak, ale dla nas jest to coś, co pozwala na zdanie sobie sprawy z tego, jaka magia rozgrywa się każdego dnia na wyciągnięcie ręki, a jak często staje się przez wielu pomijana. Czasem naprawdę warto poświęcić połowę nocy na to, co zobaczycie na tych zdjęciach.

Widoki widokami, ale trzeba było też zadbać o to, aby Madzia i Marcin mogli skupić się na sobie, a nie szczękających zębach i trzęsących się kolanach. Nie mogło więc być inaczej, jak postawić na odpowiednią konfigurację najlepszego światła i optymalnej – powiedzmy – temperatury. Wybór padł na 5 rano. Możecie powiedzieć – ależ mi wyczyn, przecież duże grono osób wstaje tak każdego dnia. Nic bardziej mylnego – zrywacie się z łóżka o 2, żeby być gotowi na 5? A Magda musiała tak zrobić – chapeau bas dla Niej!

Sesja ślubna na Jurze

Jako fotografowie ślubni swoje już widzieliśmy, ale jest sporo sytuacji, które za każdym razem wywołują u nas wielkie WOW z opadającą szczęką i okrzykiem zachwytu w tle. Ten wschód słońca był jednym z takich momentów. Z tym zachwytem, to potraktujcie go dosłownie – Dziwaczka tak pisknęła, że chyba każdy, kto rozpoczął już dzień spojrzał w stronę słońca, a przynajmniej Magda i Marcin. W momencie zrozumieli, że warto było w środku nocy iść przez las. To, co potrafią zafundować gra pierwszych słonecznych promieni, to czysta magia – coś tak nierealnie pięknego i niezwykłego, że chyba na próżno szukać metafor, epitetów czy innych słownych zabiegów, aby to opisać. W połączeniu z taką parą jak Madzia i Marcin – no cóż wyszła po protu sesja petarda.

plener ślubny na jurzeplener ślubny na jurzeplener ślubny na jurzeplener ślubny na jurzeplener ślubny na jurzeplener ślubny na jurzeplener ślubny na jurzeplener ślubny na jurzeplener ślubny na jurzeplener ślubny na jurzesesja ślubna góra zborówsesja ślubna góra zborówsesja ślubna góra zborówsesja ślubna góra zborówsesja ślubna góra zborówsesja ślubna góra zborówsesja ślubna góra zborówsesja ślubna góra zborówsesja ślubna góra zborówsesja ślubna góra zborówsesja ślubna na jurze krakowsko czestochowskiejsesja ślubna na jurze krakowsko czestochowskiejsesja ślubna na jurze krakowsko czestochowskiejsesja ślubna na jurze krakowsko czestochowskiejsesja ślubna na jurze krakowsko czestochowskiej

2 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

  • Andrzej30 października 2019 - 23:13

    Piękny plener, cudowne miejsce i świetna para. Marzy mi się pojechać tam kiedyś ze swoją parą… OdpowiedzAnuluj

  • […] A jak macie ochotę zobaczyć sesję o wschodzie słońca, na którą zerwaliśmy ich o nie przyzwoitej godzinie to wpadajcie tuta…. […]OdpowiedzAnuluj

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ