xME
NU
jadwisia sheep

Sesja narzeczeńska w czerni i bieli – Madzia i Grzesiek

Sesja narzeczeńska wiosną

Obiecaliśmy sobie, że na tegoroczne sesje odkryjemy na nowo miejsca bliskie i popularne. Można powiedzieć nawet oklepane, ale nie w kontekście naszych par. Najważniejsi są w końcu oni a nie pocztówka ze znanego miejsce, żeby każdy mógł powiedzieć – tu byłem.
Wiosna optymistycznie nastraja do życia, więc jest idealnym momentem na sesję narzeczeńską, a Madzia z Grzesiem to jedna z tych par, którym uśmiech nie schodzi z twarzy.
Miejsca sesji wybraliśmy trochę na przekór opiniom. Potrzebny był kamień i klimaty nie do końca pokazujące klasyczną Polskę.
Zapewne część z Was zidentyfikuje gdzie się wszystko odbyło.
Tak, tak – jedno miejsce jest bardzo egzotyczne 😉

Sesja narzeczeńska w czerni i bieli

A kiedy rozpoczęliśmy pracę nad obróbką zdjęć postanowiliśmy zaryzykować i zrobić coś czego jeszcze nie zrobiliśmy z żadną inną parą. Madzia i Grzesiek są wielkimi miłośnikami czarno – białych zdjęć. Wyobraźcie sobie teraz szerokość naszego uśmiechu kiedy dostaliśmy wolną rękę w ilości czarno białych zdjęć w całości sesji. Cieszyliśmy się tak jak pięciolatek na świąteczne prezenty.
Nasze marzenie spełniło się. Przed Wami wyjątkowa sesja – cała w czerni i bieli.

sesja-narzeczenska-w-bw_001sesja-narzeczenska-w-bw_002sesja-narzeczenska-w-bw_003sesja narzeczenska katowicesesja-narzeczenska-w-bw_005sesja-narzeczenska-w-bw_006sesja-narzeczenska-w-bw_007sesja-narzeczenska-w-bw_008sesja-narzeczenska-w-bw_009sesja-narzeczenska-w-bw_010sesja-narzeczenska-w-bw_011sesja-narzeczenskasesja-narzeczenska-w-bw_013sesja-narzeczenska-w-bw_014sesja-narzeczenska-w-bw_015sesja-narzeczenska-w-bw_016sesja-narzeczenska-w-bw_017sesja-narzeczenska-w-bw_018sesja-narzeczenska-w-bw_019sesja-narzeczenska-w-bw_020sesja-narzeczenska-w-bw_021sesja-narzeczenska-w-bw_022sesja-narzeczenska-w-bw_023

A tu zobaczcie ich ślub na Nikiszu i sesję w industrialnej przestrzeni Kotulińskiego 9.

3 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ