xME
NU
portfolio fotografa slubnego

PORTFOLIO

Fotografia ślubna to nie pojedyncze zdjęcie. To zawsze jest historia. Pełna emocji, czułości, wzruszeń, nieoczywistych momentów i zaskoczeń. Jako fotografowie ślubni przykładamy olbrzymią uwagę do relacji między Wami i tej jaka łączy Was z bliskimi. Reportaż ślubny jest sztuką obserwacji i przewidywania aby zatrzymać to co umyka uwadze innych. Wypatrujemy subtelnych gestów i momentów, które drugi raz już się nie powtórzą. Sesje są świetnym uzupełnieniem historii ślubnej. Czy to sesja narzeczeńska czy sesja poślubna plenerowa. Często spotykamy się także z naszymi parami na sesji na rocznicę ślubu.

To przecież sesje o miłości, a ta przecież nie kończy się na dniu ślubu, więc możemy spotykać się tak często jak tylko chcecie. Każdy ślub to dla nas nowe doświadczenie. Fotografujemy w różnych miejscach – śluby w Niemczech czy Irlandii, ale też w naszych Katowicach, Krakowie, Bielsku czy na Mazurach. Sesje w lasach, na Świnicy albo i w remizie. Z każdego zdjęcia które zrobiliśmy jesteśmy niezmiernie dumni, każde z nich ma dla nas ogromne znaczenie i każde z nich ma swoją małą historią, którą znają najlepiej bohaterowie naszych fotografii.

POZNAJCIE NASZE PARY

Wasze historie.

O miłości, szalonych pomysłach, podróżach,

kotach, psach, ulubionych zakątkach i smakach

Romantyczne śluby i te zwariowane,

nad jeziorem, klasyczne i rustykalne.

Z dziką zabawą, pełne radości i uśmiechu.

O poranku i w promieniach zachodzącego słońca.

Sesje w górach i nad morze.

Sesje zagraniczne i te zaraz obok domu.

jadwisia sheep

Poza ślubami

Możemy także spotkać się na sesji z kiedy oczekujecie Waszego maleństwa albo już wtedy kiedy pojawi się na świecie.
Każdy powód jest dobry aby zachować go na fotografiach.

Sesja po Waszemu, z maluchem w brzuchu i kiedy jest już z Wami. Kiedy ziewa po raz pierwszy i stawia pierwsze kroki. Wasza codzienność, wspólna zabawa i odkrywanie świata.

Sesje Sensualne - kobiece

Sesja dla kobiety lub dla dwojga.

Fotografie delikatne,
zmysłowe i piękne.

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ