xME
NU

Poradnik ślubny

Na wielu blogach ślubnych można znaleźć tysiące poradników jak zorganizować ślub i wesele. Panny Młode najczęściej z wyzwaniem zaplanowania ślubu stykają się pierwszy raz w życiu i faktycznie często jest to dla Was duże wyzwanie. No bo od czego zacząć, co kolejno zrobić, w głowie macie milion pytań. Zakładamy, że narzeczony już jest wiec najważniejsze za Tobą droga Panno Młoda.
Nie ma żelaznej zasady co w jakim czasie trzeba załatwić. Znamy pary, które w 3 miesiące załatwiają wszystko, znamy też takie które potrzebują 3 lat. U nas znajdziecie bardzo specyficzny poradnik ślubny. 

Poradnik ślubny z perspektywy fotografa ślubnego

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ten cykl? Ano dlatego, że z racji zawodu mamy oczy dookoła głowy i widzimy więcej. Dostrzegamy to czego najczęściej wielu umknie, a często są to rzeczy ułatwiające życie lub uatrakcyjniające zdjęcia ślubne czy film. A po ślubie chcemy abyście wracali do pięknych chwil w jak najpiękniejszym wydaniu. Drugi powód to to że na zdjęciach i filmie widać wszystkie Wasze emocje – a my chcemy oddać Wam reportaż ślubny pełen uśmiechu, Waszego uśmiechu, radości, euforii. Nie chcemy aby na Waszych twarzach był widoczny stres i paniczna próba zapanowania nad nieprzewidzianymi rzeczami, bo wielu kryzysowych sytuacji da się po prostu uniknąć.

Nasz poradnik podzieliliśmy na kilka sekcji

Zdjęcia ślubne
Gdzie zorganizować wesele i pomysły na sesje
Jak zorganizować ślub i wesele
Co i jak wybrać


jadwisia sheep

Zdjęcia ślubne


jadwisia sheep

Gdzie zorganizować wesele i pomysły na sesje


jadwisia sheep

Jak zorganizować ślub i wesele


jadwisia sheep

Co i jak wybrać

fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ