xME
NU
jadwisia sheep

Plener ślubny w zimie – Magda i Piotrek

Zimowy plener ślubny

Sesje ślubne w zimie to dla nas nadal rzadkość. Pamiętacie tą radość kiedy po ostatnich lekcjach wbiegaliście ze szkoły żeby urządzić śnieżną bitwę? My tak się cieszymy kiedy nasza para mówi nam że marzy im się zimowa sesja. Ale ilu z was lubi zimę? Reka do góry! No właśnie, my sami wielkimi fanami nie jesteśmy, a zwłaszcza zimy w mieście. Zima poza miastem jest zupełnie inna niż ta, którą zwykle oglądamy za oknem. Ta zima jest piękna, biała aż po horyzont a pod nogami skrzypi śnieg. Magda i Piotrek jak się okazało lubią taki klimat.

Plener ślubny w zimie

Zaplanowaliśmy sesję na grudzień, a tu jak na złość zima nie zamierzała się zjawić. Z pomocą na szczęście przyszedł nam Zieleniec. Tam zima jest jak na zawołanie. Pięknie ośnieżone drogi leśne, drzewa przykryte białymi czapami a z gałęzi sypie się biały puch. Słońce przeświecające przez gałęzie uginające się pod ciężarem białej pierzynki sprawia, że las staje się magicznym miejscem. Zimowa sesja jest o tyle wyjątkowa, że pomimo zimna i chłodu atmosfera jest bardzo gorąca. Ten chłód zdawał się Magdzie i Piotrkowi zupełnie nie przeszkadzać. Ogrzewali się w swoich ramionach. Momentami mieliśmy wrażenie, że nie zauważają naszej obecności. A my mogliśmy swobodnie fotografować prawdziwych ich.
Nie było udawania. A efekty zobaczcie sami…

plener ślubny w zimieplener ślubny w zimieplener ślubny w zimieplener ślubny w zimieplener slubny zimaplener slubny zimaplener slubny zimaplener slubny zimaplener slubny zimazimowy plener slubnyzimowy plener slubnyzimowy plener slubnyzimowy plener slubnyzimowy plener slubnysesja slubna zimasesja slubna zimasesja slubna zimasesja slubna zimasesja slubna zimazimowa sesja slubnazimowa sesja slubna

Jeśli chcecie zobaczyć ich listopadowy ślub – zerknijcie tutaj.

12 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ