xME
NU
jadwisia sheep

Plener ślubny w opuszczonym pałacu

Plener ślubny w Krowiarkach

Miejsce jest znane tu na południu Polski dla wielu. Jedno spojrzenie na schody i każdy wie gdzie należy pojechać, aby móc zrobić tam zdjęcia. Kamili i Michałowi marzyło się miejsce z zapachem historii. Czas dał w pałacu znać o sobie dość mocno i mimo że potrzeba naprawdę wielu nakładów finansowych, żeby te stare wnętrza odzyskały swój dawny blask, wciąż niezmiennie stanowią jedną z piękniejszych perełek architektonicznych regionu, a może i nawet całego kraju. W latach świetności panował tu przepych. Dominowały złoto i biel. Ściany pokrywała głównie sztukateria i rzeźbione elementy. Dziś na próżno ich szukać, niemniej to miejsce nadal ma swój wyjątkowy klimat. Jest tajemnicze i bez wątpienia trzeba chociaż raz je zobaczyć. Sala mauretańska z XIX wieku, sala balowa, jadalniana czy klatka schodowa, to niemal idealne, wymarzone wręcz przestrzenie do zrobienia dobrych kadrów. Nic dziwnego, że przyjeżdżają tu – nie przesadzając – pielgrzymki par i fotografów z całej Europy. Gwarantujemy, że z każdą wizytą odkryć można coś nowego. My za każdym razem wyszukamy coś innego.

Plener ślubny w opuszczonym pałacu

Kamila i Michał czuli się tu wyjątkowo naturalnie i swobodnie, co przełożyło się na świetne zdjęcia, okraszone atmosferą tajemniczości, zmysłowości i lekką nutką romantyzmu. Dopisało nam szczęście. Trafiliśmy na słoneczny jasny dzień, dzięki czemu przez okna pałacu wpadało piękne światło. Dla nas fotografów – idealne połączenie – taka para i takie światło. Sukces murowany.
Miejsca na sesje ślubne wybieramy razem z naszymi parami. Nie są to przypadkowe lokalizacje. Zależy nam na tym abyście czuli się sobą. Wybieramy więc to co daje Wam komfort, wewnętrzny spokój, to co Was fascynuje. Dzięki temu plener ślubny może być tak naturalny i prawdziwy. Z Kamilą i Michałem po sesji w pałacu zrobiliśmy też kilka zdjęć w sadzie. Dla równowagi – coś z architektury i coś z natury. Sad w pełnym słońcu gorącego letniego popołudnia idealnie równoważył się z chłodem we wnętrzach pałacu.

plener slubny krowiarkiplener slubny krowiarkiplener slubny krowiarkiplener slubny krowiarkiplener slubny krowiarkisesja slubna krowiarkisesja slubna krowiarkisesja slubna krowiarkisesja slubna krowiarkisesja slubna krowiarkiplener w opuszczonym palacuplener w opuszczonym palacuplener w opuszczonym palacuplener w opuszczonym palacuplener w opuszczonym palacusesja w opuszczonym palacusesja w opuszczonym palacusesja w opuszczonym palacusesja w opuszczonym palacusesja w opuszczonym palacuplener slubny w krowiarkachplener slubny w krowiarkachplener slubny w krowiarkachplener slubny w krowiarkachplener slubny w krowiarkachsesja slubna w sadziesesja slubna w sadziesesja slubna w sadziesesja slubna w sadzie

Jeśli chcecie zobaczyć piękny ślub i niesamowite wesele Kamili i Michała koniecznie zajrzyjcie tutaj.

0 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

  Fotodziwaki.pl
  fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
  fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
  fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
  fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

  Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
  O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ