xME
NU
jadwisia sheep

Plener ślubny w opuszczonym kościele – Iza i Paweł

Iza i Paweł wymarzyli sobie klimaty inne niż wszyscy. Nie chcieli pięknych pałaców ani kamiennych zamków. Zapragnęli czegoś opuszczonego. Nadgryzionego solidnie zębem czasu. Czegoś z klimatem i historią.
Pomyślicie pewnie Krowiarki. No właśnie to był początkowy zamysł.
Wszyscy już znają je na wylot, wszyscy znajomi Waszych znajomych mają stamtąd zdjęcia postanowiliśmy poszukaliśmy czegoś innego.
I tak właśnie wypatrzyliśmy ukryty między drzewami opuszczony skarb. Miejsce absolutnie magiczne, niezwykłe i tajemnicze. Wzniesione na początku dwudziestego wieku, najlepsze lata ma już za sobą i od ponad siedemdziesięciu lat nikt się o niego nie troszczy. Ale może dzięki temu właśnie jest tak wyjątkowe.
Izie i Pawłowi od razu przypadło do gustu i błyskawicznie zatonęli w swoich objęciach i spojrzeniach.

Cudnie jest fotografować zakochanych ludzi. Patrzą na siebie w wyjątkowy sposób.

To jest coś, czego nie da się ani zaplanować, ani zagrać, ani wymusić. To po prostu jest. W każdym geście, ruchu.
A w miłości gest czy spojrzenie mówi więcej niż napisane słowo. I chyba nic co moglibyśmy napisać dalej nie odda tego lepiej niż same zdjęcia.
Cplener ślubny w ruinachplener ślubny w ruinachplener ślubny w ruinachplener ślubny w ruinachplener ślubny w opuszczonym kościeleplener ślubny w ruinachplener ślubny w ruinachplener ślubny w ruinachplener ślubny w ruinachplener ślubny w ruinachplener ślubny nie krowiarkiplener ślubny nie krowiarkiplener ślubny nie krowiarkiplener ślubny nie krowiarkiplener ślubny nie krowiarkiplener ślubny nie krowiarkiplener ślubny nie krowiarkiplener ślubny nie krowiarkiplener ślubny nie krowiarkiplener ślubny nie krowiarkifotograf slubny slaskfotograf slubny slaskfotograf slubny slaskfotograf slubny slask

1 Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ