xME
NU
jadwisia sheep

Plener ślubny w lesie – Nikol + Łukasz

Ucieknijmy do lasu

Mieszkamy na śląsku. Miejscu gdzie wiele jeszcze jest pozostałości po kopalniach, ciężkim przemyśle, miejscu gdzie momentami mamy wrażenie, że zatrzymał się czas. Wkoło same budynki i beton. Mimo tego aglomeracyjnego i industrialnego klimatu nie brakuje nam pięknych, dzikich leśnych zakamarków. A piękno natury w połączeniu z miłością dwojga ludzi przynosi zawsze znakomite efekty. Gdyby chcieć wyszukać miejsca typowo industrialne to okazuje się, że wiele też się ich nie ostało. Bo albo są jeszcze czynne, albo pozostał po nich tylko gruz, więc może faktycznie ucieknijmy do lasu.

Plener ślubny w lesie

Nikol w białej sukni wśród liści, paproci i drzew wyglądała zniewalająco. W takim dziewiczym klimacie nabrała delikatności. W połączeniu z retro strojem Łukasza mogliśmy się poczuć jak w poemacie z epoki romantyzmu. Ale Nikol i Łukasz połączyli ten retro look z współczesnością. Choć romantycznie było i to zdecydowanie.
Co jest gwarancją pięknej sesji? Podstawa to lubić się. Jeśli się kochacie, a zakładamy że tak właśnie jest, to więcej do szczęścia nam nie potrzeba.
Fotografujemy Was kiedy trzymacie się za ręce, kiedy patrzycie sobie w oczy, obejmujecie się.
Czasami potrzeba chwili, aby się przełamać i otworzyć, ale wspólnie ten pierwszy mur skrępowania burzymy aby Wasze zdjęcia były wyjątkowe.

Sesja ślubna w lesie

Od Nikol i Łukasza już w trakcie sesji nie można było oderwać oczu. Od tej niewypowiedzianej radości, energii. Otwierając się przed nami wpuścili nas do swojego małego, intymnego świata. Pokazali to co w nich najpiękniejsze. Łączącą ich piękną miłość, czuły dotyk.
Zupełnie zatracili się w swoich spojrzeniach i przestali zwracać uwagę na nas. I tak oto powstała historia o ich miłości. Prawdziwa, naturalna, spontaniczna. Tak właśnie lubimy fotografować najbardziej. Bez zbędnego układania, żmudnego pozowania, tak abyście mogli poczuć się swobodnie. Chcemy aby sesja była dla Was miłym wspomnieniem, świetnie spędzonym we dwoje (no technicznie to we czworo) czasem.

plener ślubny śląskplener ślubny śląskplener ślubny śląskplener ślubny śląskplener ślubny śląskplener ślubny w lesieplener ślubny w lesieplener ślubny w lesieplener ślubny w lesieplener ślubny w lesieplener ślubny w lesieplener ślubny w lesieplener ślubny w lesieplener ślubny w lesieplener ślubny w lesieplener ślubny katowiceplener ślubny katowiceplener ślubny katowiceplener ślubny katowiceplener ślubny katowiceplener ślubny katowiceplener ślubny katowiceplener ślubny katowiceplener ślubny śląskplener ślubny śląskplener ślubny śląskplener ślubny śląskplener ślubny śląsk

6 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

 • Magdalena Głodek16 maja 2017 - 11:49

  Piękna Para Młoda, piękny plener… aż miło się ogląda 🙂OdpowiedzAnuluj

 • Martine18 maja 2017 - 21:47

  Historie z mchu i paproci 😉 Piękna para, widać i niemalże czuć duuużo miłości 🙂
  PS Jak pozbędę się kiedyś swojej fobii pt. w wysokich krzaczorach licho czyha ,to może też kiedyś zabiorę swoją parę w paprotkowy raj  😉OdpowiedzAnuluj

 • Gosia18 maja 2017 - 21:55

  Cudowna sesja OdpowiedzAnuluj

 • Zuzanna18 maja 2017 - 22:11

  piekna sesja!OdpowiedzAnuluj

 • monia19 maja 2017 - 04:29

  Super sesja, młodzi piękni i paprotki <3OdpowiedzAnuluj

 • Magda Kryjak19 maja 2017 - 08:52

  Jaki bajkowy klimat, po części to pewnie przez paprocie, a na pewno też dzięki pięknej parze!OdpowiedzAnuluj

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ