xME
NU
jadwisia sheep

Plener ślubny w Krakowie

Sesja ślubna w Krakowie

Jak nie możesz znaleźć stodoły, to ona prędzej czy później, znajdzie Ciebie. Może też być: nie taka stodoła stracona – chciałoby się powiedzieć słuchając ślubnych pragnień Karoliny.

Karolina i Karol – piękna para, która postawiła na rustykalną stylistykę strojów w których przyszło im rozpocząć wspólną drogę życia. Taki motyw przewodni zdaniem Karoliny idealnie wkomponowałby się we wnętrza stodoły, jaka miała stać się świadkiem ich przysięgi. Jak to jednak w życiu bywa, z planów często nic nie wychodzi. Jednak nic straconego. Stodoła znalazła Karolinę po ślubie. I to jaka stodoła! Ale o tym za chwilę.

Plener ślubny w Krakowie

Świadkiem sesji ślubnej stał się Gród Kraka. Z racji tego, że Karolina i Karol uwielbiają podróże, postanowiliśmy dotrzymać im kroku i poszukać miejsc, które w Krakowie świetnie wychodzą w kadrze.

Ci co znają Kraków, na pewno nie zdziwią się, że zawędrowaliśmy na Dolne Młyny, teren, który znów tętni życiem po tym, jak minął moment chwały tamtejszych dawnych zakładów tytoniowych. Chyba każdy już zna te budynki, więc postanowiliśmy przełamać to co znane motocyklem, który należy do Karola. Potem uciekliśmy na Kazimierz, bo przecież nie mogło nas zabraknąć na krakowskiej wizytówce. Tym bardziej, że Karolina i Karol często stawiają na tamtejsze tereny jako kierunek spacerów i spotkań towarzyskich.

No i punkt kulminacyjny sesji tych dwoje – stodoła! Ta znalazła nas pod Krakowem, w niesamowicie klimatycznym, zabytkowym Folwarku Wiązy. Miejsce idealne wręcz do stworzenia klimatycznej, rustykalnej sesji ślubnej. Wianek Karoliny, romantyczne spojrzenie Karola i miejsce w którym się znaleźliśmy, umożliwiło stworzenie takich kadrów, których nie powstydziłby się żaden fotograf.

plener ślubny w krakowieplener ślubny w krakowieplener ślubny w krakowieplener ślubny w krakowieplener ślubny w krakowiesesja ślubna w krakowiesesja ślubna w krakowiesesja ślubna w krakowiesesja ślubna w krakowiesesja ślubna w krakowiefotograf ślubny krakówfotograf ślubny krakówfotograf ślubny krakówfotograf ślubny krakówfotograf ślubny krakówsesja ślubna dolnych młynówsesja ślubna dolnych młynówsesja ślubna dolnych młynówsesja ślubna dolnych młynówsesja ślubna dolnych młynówplener ślubny dolnych młynówplener ślubny dolnych młynówplener ślubny dolnych młynówplener ślubny dolnych młynówplener ślubny dolnych młynówfotograf na ślub krakówfotograf na ślub krakówfotograf na ślub krakówfotograf na ślub krakówfotograf na ślub krakówrustykalny plener ślubnyrustykalny plener ślubnyrustykalny plener ślubnyrustykalny plener ślubnyrustykalny plener ślubnyrustykalny ślubrustykalny ślubrustykalny ślubrustykalny ślubrustykalny ślub

0 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

  Fotodziwaki.pl
  fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
  fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
  fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
  fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

  Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
  O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ