xME
NU
jadwisia sheep

Plener ślubny w dolnośląskim – Kasia i Bartek

Plener ślubny w Karpaczu

Sami nie mogliśmy uwierzyć w to, ale jeden wrześniowy weekend mieliśmy wolny więc wybraliśmy się, jak przykładna para emerytów, na tydzień do Karpacza.
Ponieważ jesteśmy solidnie uzależnieni od naszej pracy, to praca pojechała razem z nami. Kasia i Bartek odwiedzili nas w Karpaczu i tam właśnie powstała ich sesja.
Wianek Kasi przygotowała niezastąpiona Iwonka z krakowskich Magicznych Kwiatów.

Plener ślubny w Dolnośląskim

Dolnośląskie to magiczny region. Słyszeliśmy o tym od wielu osób i chcieliśmy sami sprawdzić. Czy na prawdę jest ono inne niż wszystkie, tak dzikie, czy wiatr szepcze do uszu sekrety i opowiada historie. Nie byliśmy pewni czego się spodziewać, ale w dolnośląskim zakochaliśmy się na dobre.
Miejsce na sesję wyszukane dzięki najlepszemu przyjacielowi każdego fotografa – google maps i panoramio. Zdjęcia z sieci zapowiadały niesamowitą przygodę, ale sami się nie spodziewaliśmy co nas spotka. Szliśmy czymś, co kiedyś było szlakiem, ale dziś jest solidnie zarośnięty a oznaczenia przez lata skryły się pod mchem. Zapowiadał się spokojny spacer, który okazał się momentami wspinaczką pod górę.
Całą trasę tak naprawdę wytyczaliśmy na oko i gdyby nie google zgubilibyśmy się przynajmniej pięć razy. Po tej wspinaczce Kasia z Bartkiem przyznali się nam, że co prawda lubią po górach chodzić ale raczej woleli zwykle te niższe partie. No a my ich wyciągnęliśmy na prawdziwy rajd pod górę. Na szczęście miejsce urzekło ich tak samo jak nas.

Byliśmy tam tylko my, nie spotkaliśmy nikogo. Tak jakby świat zapomniał o tym miejscu zupełnie.
Taka atmosfera zapewnia luz i intymność. Kiedy nie ma wielkich tłumów wkoło, można skupić się na sobie. Nic nie rozprasza. Można zatrzymać się, spojrzeć przed siebie i zamyślić się. Tu udziela się tak bardzo slow life, że nie chce się wracać do pędzącego miasta. Można poczuć więź z naturą i z sobą samym.

A teraz już zapraszamy Was do chłonięcia tego niesamowitego klimatu. Jeśli jeszcze nie znacie, poznajcie magiczne dolnośląskie.

001-plener-ślubny-w-dolnośląskim002-plener-ślubny-w-dolnośląskim003-plener-ślubny-w-dolnośląskim004-plener-ślubny-w-dolnośląskim005-plener-ślubny-w-dolnośląskim006-plener-ślubny-w-dolnośląskim007-plener-ślubny-w-dolnośląskim008-plener-ślubny-w-dolnośląskim009-plener-ślubny-w-dolnośląskim010-plener-ślubny-w-dolnośląskim011-plener-slubny-gory-izerskie012-plener-slubny-gory-izerskie013-plener-slubny-gory-izerskie014-plener-slubny-gory-izerskie015-plener-slubny-gory-izerskie016-plener-slubny-gory-izerskie017-plener-slubny-gory-izerskie018-plener-slubny-gory-izerskie019-plener-slubny-gory-izerskie020-plener-slubny-gory-izerskie021-fotografia-slubna-wroclaw022-fotografia-slubna-wroclaw023-fotografia-slubna-wroclaw024-fotografia-slubna-wroclaw

4 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

 • Agata Kwiecień23 stycznia 2018 - 10:14

  Patrząc na Wasze zdjęcia uświadomiłam sobie, że urok klasyki nigdy nie przeminie. Mody się zmieniają, na plenery kiedyś zabierało się stosy dodatków, a to co widzę u was – naturalność i pokazanie dwóch ludzi, którzy są blisko, wygląda najpiękniej. To jest własnie ten ponadczasowy look.OdpowiedzAnuluj

 • Szymon24 stycznia 2018 - 10:55

  016 – najlepsze!! OdpowiedzAnuluj

 • Szymon Olma27 stycznia 2018 - 01:24

  Cieło się robi w środku 🙂OdpowiedzAnuluj

 • Jasiek Bystrzonowski8 lutego 2018 - 17:09

  Rewelacyjny klimat, piękna czerń/biel, i oni !! Tak trzymać 🙂OdpowiedzAnuluj

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ