xME
NU
jadwisia sheep

Plener ślubny na Majorce – Kasia i Artur

Sesja ślubna na słonecznej Majorce

Kasia i Artur swój ślub mieli zimą ale na sesję wybrali nieco cieplejszy moment. Wiosną zaprosili nas na Majorkę. Tam na codzień mieszkają i tam chcieli zrealizować sesję, w miejscach im bliskich, do których sami lubią wracać.
My często wracamy do wspomnień z tej sesji zwłaszcza w chłodne jesienne dni. Kiedy patrzymy na te zdjęcia aż czuć w powietrzu powiew ciepła i gorące słońce na skórze.
Nasze pary mówią, że są największymi szczęściarzami, że trafili na nas. My dokładnie tak samo – jesteśmy mega szczęśliwi, że na naszej drodze spotykamy takie pary jak Kasia i Artur.

Plener ślubny na Majorce

Kiedy przylecieliśmy na miejsce Kasia z Arturem mówią, że pogoda beznadziejna. Pomyśleliśmy, że chyba zwariowali. U nas było wtedy jakieś 7 stopni na Majorce ponad 20, dla nas istny raj.
O poranku rozejrzeliśmy się po miasteczku i po szybkim zerknięciu na mapę stwierdziliśmy, że tu złych miejsc na sesję nie ma. Wystarczy po prostu wyjść z domu i mamy mnóstwo pięknych zakamarków idealnych na sesję. Wybór ostatecznych miejsc więc nie trwał długo i wyruszyliśmy, bo zżerał nas głód nowego.
Urzekły nas piękne miasteczka, wąskie uliczki, kamienne schody, piękna roślinność i ten nieziemski kolor wody.
Chłonęliśmy jak gąbki każdy centymetr krajobrazu, aby jak najwięcej zapamiętać.
Kasia i Artur pokazali nam nie tylko piękną wyspę, ale pięknych siebie. To jak bardzo są dla siebie przeznaczeni.  On patrzy na nią tak jakby była dla niego wszystkim co najcenniejsze jest na świecie. Ona na niego jakby był lekiem na całe zło.  Mamy nadzieję, że po latach te zdjęcia przypomną im piękne chwile i emocje jakie im towarzyszyły. Te wszystkie gesty i spojrzenia, które rozumieją doskonale tylko oni, które są tak ważne dla nich samych.

Właśnie dlatego tak ważna jest dla nas autentyczność. Nic nie robimy na siłę. Chcemy aby na naszych zdjęciach byli prawdziwi ludzie, tacy jacy są.

plener slubny na majorceplener slubny na majorceplener slubny na majorceplener slubny na majorceplener slubny na majorceplener slubny na majorceplener slubny na majorceplener slubny na majorceplener slubny na majorceplener slubny na majorceplener zagraniczny na majorceplener zagraniczny na majorceplener zagraniczny na majorceplener zagraniczny na majorceplener zagraniczny na majorceplener zagraniczny na majorceplener zagraniczny na majorceplener zagraniczny na majorceplener zagraniczny na majorceplener zagraniczny na majorceslub na majorceslub na majorceslub na majorceslub na majorceslub na majorceslub na majorceslub na majorceslub na majorceslub na majorceslub na majorcezdjecia slubne na majorcezdjecia slubne na majorcezdjecia slubne na majorcezdjecia slubne na majorcezdjecia slubne na majorcezdjecia slubne na majorcezdjecia slubne na majorcezdjecia slubne na majorcezdjecia slubne na majorcezdjecia slubne na majorcewedding photography mallorcawedding photography mallorcawedding photography mallorcawedding photography mallorcawedding photography mallorcawedding photography mallorcawedding photography mallorcawedding photography mallorcawedding photography mallorcawedding photography mallorcawedding picture mallorcawedding picture mallorcawedding picture mallorcawedding picture mallorcawedding picture mallorcawedding picture mallorcawedding picture mallorca

A zimowy ślub Kasi i Artura zobaczycie tu.

10 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

 • Łukasz Topa14 listopada 2017 - 18:27

  Fajne światło na wielu klatkach, chętnie bym się tam też wybrał!OdpowiedzAnuluj

  • Piotr15 listopada 2017 - 10:10

   Miejsce fantastyczne , urzekło nas totalnieOdpowiedzAnuluj

 • Iza Górska14 listopada 2017 - 20:21

  Światło na końcowych zdjęciach – bomba! Cudne warunki, sesja w takim miejscu – marzenie!OdpowiedzAnuluj

  • Piotr15 listopada 2017 - 10:10

   To światło po prostu wyrywało z butów. Było magicznieOdpowiedzAnuluj

 • Adam Gzyl15 listopada 2017 - 20:17

  Cudowne miejsce. Chciałbym się tam teraz teleportować. Piękna para. OdpowiedzAnuluj

 • Agata Kwiecień17 listopada 2017 - 14:13

  Sesje wyjazdowe to coś co tygryski lubią najbardziej!  Piękna kolorystyka i klimat zdjęć, uwielbiam!OdpowiedzAnuluj

 • Tomasz Pańszczyk18 listopada 2017 - 12:16

  Bardzo fajny klimat, miejsce przecudne i to miękkie światło, kapitalnie wykorzystane na zdjęciach:)OdpowiedzAnuluj

 • Szymon Olma20 listopada 2017 - 01:23

  Genialne miejsce, świetnie wykorzystane światło i piękna para daje mega materiał !OdpowiedzAnuluj

 • Just Married8 grudnia 2017 - 22:20

  Bardzo fajna sesja! Ahh przydałyby się wakacje:((OdpowiedzAnuluj

 • Katharina24 kwietnia 2018 - 16:43

  Witam, właśnie w czerwcu mam sesję ślubną na Majorce, mógłbyś zdradzić gdzie znajduję się to magiczne miejsce w którym zostały zrobione zdjęcia ? Chodzi mi o plażę z kamieniami w tle OdpowiedzAnuluj

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ