xME
NU

FOTOGRAFIE MAJĄ MAGICZNĄ MOC PRZYWRACANIA TEGO CO ULOTNE

Fotografujemy śluby od 10 lat, a nasze zdjęcia doceniają blogi ślubne i międzynarodowe stowarzyszenia fotograficzne. Zaufało nam blisko 200 par. Możecie zapytać - czy nas to nie nudzi... ale odpowiedź jest prosta. Każdy ślub jest inny, bo dla nas to nie tylko ubieranie sukni, przysięga czy pierwszy taniec. Dla nas ślub to ludzie, którzy go tworzą - Wy i Wasi goście. Przekazując w Wasze ręce reportaż ślubny chcemy abyście otrzymali opowieść pełną miłości, ulotnych spojrzeń i gestów. Chcemy aby nasze zdjęcia pokazywały atmosferę tego dnia, klimat miejsca i Waszą relację z bliskimi. Chcemy pokazać Wasze szczęście w niebanalny sposób.

Jak na (zodiakalnego) bliźniaka przystało, kobieta pełna skrajności. Drobiazgowa perfekcjonistka - bo wszystko musi być idealnie dopięte na ostatni guzik i nikt nie zrobi tego lepiej niż ona sama. Z drugiej strony chaotyczna, ale jak mało kto, w tym chaosie odnajduje się znakomicie. Uwielbia podróze i długie rozmowy z ludźmi. To dlatego Wasze wizyty w naszej pracowni potrafią przeciągać się godzinami.

Uosobienie spokoju i dystansu. Nie funkcjonuje bez zapasu świeżej kawy i cotygodniowej przejażdżki motocyklem. Jego księgozbiór objętością dorównałby bibliotece narodowej, gdyby tylko mógł, ale od czego są marzenia - może kiedyś. Świetnie sprawdza się w kuchni i jest mistrzem technicznych zagadnień. W razie potrzeby hamuje zbyt szalone pomysły swojej drugiej połówki.

01

znajdziecie tu wszystko o czym właśnie myślicie.
- opinie naszych par
- najpopularniejsze pytania
- jak wyglądają albumy

- kogo polecamy

02

pełne historie naszych par

- ślubne

- plenerowe

- narzeczeńskie

i nasze perełki

03

Fotograf też człowiek,

więc zobaczcie

z kim będziecie mieli do czynienia.
Czyli co lubimy

i gdzie bywamy.

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ