xME
NU

Naturalny plener ślubny

Plener ślubny w lesie

Ania i Dawid uwielbiają słońce i naturę. Na plener wybraliśmy się więc do lasu. Ale tak jak proste jest założenie, tak realizacja już trochę bardziej skomplikowana. Kiedy pogoda ciągle płata figla, każdą sesję przekładamy. A w tym wypadku planowanie nawet dwa dni do przodu było ryzykowne. Ale cierpliwość wynagradza. Trafiło nam się piękne popołudnie. Chcieliśmy aby zdjęcia oddawały ich bliskość, to jak na siebie patrzą. Letnie słońce rozpieszczało wręcz, a wybrany przez nas kawałek lasu był pusty i cichy. Dopiero kiedy dziwaczka weszła w mrowisko w lesie zaczęło się coś dziać, bo mrówki były wszędzie, a dziwaczka miłośniczką takich niespodzianek nie jest, więc łatwo sobie wyobrazić jak ta reakcja wyglądała.

Naturalny plener ślubny

Czas jaki wspólnie spędziliśmy był czystą przyjemnością. Nie obyło się bez niespodzianek. Niedaleko od naszego lasu często można spotkać pola słoneczników, więc szybko zdecydowaliśmy, że jedziemy. Słoneczniki w zachodzącym słońcu… już widzieliśmy te epickie kadry. Oczami wyobraźni zliczaliśmy wygrane nagrody w fotograficznych konkursach. Przyjeżdżamy na miejsce, a tam zboże…
Wybuchnęliśmy śmiechem, a Anię i Dawida wrzuciliśmy w to pole zbożowe, po czym zachód słońca pojechaliśmy fotografować na okoliczne skały.
Czasami tak to już jest, że jedno sobie wymyślimy a drugie zrobimy. Słoneczniki będą następnym razem

naturalny plener slubnynaturalny plener slubnynaturalny plener slubnyplener ślubny w lesieplener ślubny w lesieslub w plenerze jablon lake resortnaturalny plener slubnynaturalny plener slubnynaturalny plener slubnynaturalny plener slubnynaturalny plener slubnyplener ślubny w lesieplener ślubny w lesieplener ślubny w lesieplener ślubny w lesieplener ślubny w lesieplener ślubny w lesieplener ślubny w lesie

1 Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ