xME
NU
jadwisia sheep

Nasz pierwszy ślub boho

O ślubach boho słyszeliśmy od wielu lat, ale do tej pory żadna para nie zdecydowała się na ten klimat.

JAKI JEST ŚLUB BOHO

Przede wszystkim na luzie. Ma być lekko i wygodnie. Zwiewna suknia, delikatny makijaż, lekka fryzura, kolory ziemi i natury. Wszystkie dodatki oczywiście utrzymane w klimacie. O to wszystko Ksenia i Darek zadbali z ogromną starannością. Była nawet stodoła, która płonęła w trakcie ich wesela.

Śluby boho to nie marmurowe schody i kryształowe żyrandole. To kraina koronek, frędzli, piórek, kolorowych kwiatów, drewna i łapaczy snów. Wianek – to też częsty towarzysz ślubnej stylizacji panny młodej.

Gdzie znaleźć suknię boho? Ksenia znalazła swoją u Marty Trojanowskiej – suknieboho.pl. Absolutnie urocza, śliczna i wygodna. To znakomity przykład, że suknia ślubna na prawdę może być jak druga skóra i da się w niej bawić, jeść i znakomicie wyglądać. Da się też w sukni ślubnej oddychać i nie spędzić wesela na wciągniętym brzuchu – w końcu dzień ślubu to nie tortury.

Co jeszcze można zrobić inaczej przy ślubie boho? Na przykład zorganizować wesele pod gołym niebem. Ksenia i Darek nie zdecydowali się na ta opcję, ale dla fanów zabawy pod samymi gwiazdami polecamy. Ciekawe dodatki jakie możecie wykorzystać to futrzane kamizelki w chłodniejszych dniach, kapelusze, bransoletki i naszyjniki w dużych ilościach, bukiety z polnych kwiatów i ziół, opaski zamiast wianka.

Ślub boho w Wodzisławiu

Dzień ślubu Kseni i Darka był bardzo rodzinny. Już na przygotowaniach mieliśmy okazję poznać ich synka. Ten młody mężczyzna to prawdziwy przystojniak, który będzie się opędzał od kobiet za parę lat, bo zniewalający uśmiech odziedziczył po mamie. Ceremonia w kościele Podwyższenia Krzyża połączona była także z chrztem małego Oliwiera.

Wesele w Dworku nad Stawem

Z dala od miejskiego zgiełku znajduje się skąpany w zieleni Dworek nad Stawem. Goście uwielbiają to otoczenie i chętnie korzystają by odpocząć od intensywnej zabawy na parkiecie. A kiedy zbierze się zgrana ekipa to ta zabawa potrafi zmęczyć. Gości Kseni i Darka bawił DJ Idzik. Mateusza każdy chyba zna więc nawet nie będziemy przedstawiać, po prostu polecamy.

Ślub boho na dobrą sprawę tak bardzo nie różni się od klasycznie eleganckiego. Po prostu dodatki są nieco inne i stroje nie tak bardzo oczywiste. Co jeszcze można zrobić inaczej przy ślubie boho? Na przykład zorganizować wesele pod gołym niebem. Ksenia i Darek nie zdecydowali się na ta opcję, ale dla fanów zabawy pod samymi gwiazdami polecamy. Ciekawe dodatki jakie możecie wykorzystać to futrzane kamizelki w chłodniejszych dniach, kapelusze, bransoletki i naszyjniki w dużych ilościach, bukiety z polnych kwiatów i ziół, opaski zamiast wianka.

fotografia slubna wodzislawfotografia slubna wodzislawfotografia slubna wodzislawfotografia slubna wodzislawfotografia slubna wodzislawzdjecia slubne wodzislawzdjecia slubne wodzislawzdjecia slubne wodzislawzdjecia slubne wodzislawzdjecia slubne wodzislawfotograf na wesele wodzislawfotograf na wesele wodzislawfotograf na wesele wodzislawfotograf na wesele wodzislawfotograf na wesele wodzislawfotograf na slub wodzislawfotograf na slub wodzislawfotograf na slub wodzislawfotograf na slub wodzislawfotograf na slub wodzislawslub w wodzislawiuslub w wodzislawiuslub w wodzislawiuslub w wodzislawiuslub w wodzislawiufotografia slubna wodzislawfotografia slubna wodzislawfotografia slubna wodzislawfotografia slubna wodzislawfotografia slubna wodzislawslub w wodzislawiuslub w wodzislawiuslub w wodzislawiuslub w wodzislawiuslub w wodzislawiufotograf na wesele wodzislawfotograf na wesele wodzislawfotograf na wesele wodzislawfotograf na wesele wodzislawfotograf na wesele wodzislawfotografia ślubna wodzisławfotografia ślubna wodzisławfotografia ślubna wodzisławfotografia ślubna wodzisławfotografia ślubna wodzisławfotografia ślubna wodzisławfotografia ślubna wodzisławfotografia ślubna wodzisławfotografia ślubna wodzisławfotografia ślubna wodzisławslub bohoslub bohoslub bohoslub bohoslub bohowesele w stodolewesele w stodolewesele w stodolewesele w stodolewesele w stodolewesele bohowesele bohowesele bohowesele bohowesele bohowesele w dworku nad stawemwesele w dworku nad stawemwesele w dworku nad stawemwesele w dworku nad stawemwesele w dworku nad stawemdworek nad stawem weseledworek nad stawem weseledworek nad stawem weseledworek nad stawem weseledworek nad stawem weselewesele w wodzislawiuwesele w wodzislawiuwesele w wodzislawiuwesele w wodzislawiuwesele w wodzislawiuwesele z idzikiemwesele z idzikiemwesele z idzikiem

1 Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

Fotodziwaki.pl
fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ