xME
NU
jadwisia sheep

Myśliwski plener ślubny

Myśliwski plener ślubny

Pierwsze co wszyscy pomyślą będzie polowanie, róg i psy. I to ostatnie będzie się zgadzać. Pamiętacie myśliwski ślub Kasi i Michała? Jak nie pamiętacie to nic – przypomnimy Wam – o tutaj go znajdziecie. W ich przypadku sprawdza się że -nic, co leśne, nie jest im obce. Mowa zarówno o wszelkiej maści dekoracjach kościoła i sali, jak również samych strojach Państwa Młodych. Nie mogło zabraknąć tego motywu także w przypadku sesji plenerowej, na którą oczywiście wybraliśmy się gdzie? Tak, do lasu!

Leśna sesja plenerowa Kasi i Michała

Wypominaliśmy już, że Kasia i Michał, to ludzie o wielkich sercach. Kochają zwierzęta i z tego uczucia narodził się pomysł, aby otworzyć klinikę weterynaryjną. Sami mają psiaki, których oczywiście nie mogło zabraknąć podczas sesji. Widać, jak bardzo są wszyscy ze sobą związani emocjonalnie, a i trzeba przyznać, że psi kumple są bardzo fotogeniczni. Animuszu, podobnie, jak ich właścicielom im nie brakuje.
Skoro już o właścicielach mowa…sami zobaczcie, jak wyglądał Michał. Teoretycznie ubrany w mundur powinien wkomponować się w leśną przestrzeń niczym kameleon. Postawiliśmy jednak na Jego charakter i charyzmę – słowem – nie zostawiliśmy Kasi na sesji solo, chociaż trzeba przyznać, że ma potencjał. Jest bardzo fotogeniczna. Jak mamy sesję w lesie, to mamy też i wianek. Kasia miała go w dniu ślubu, więc w czasie robienia zdjęć nie mogło go zabraknąć – i świetnie, bo naprawdę genialnie podkreślał jej urodę.

Leśna sesja wyszła naprawdę – jak to w naturze – bardzo naturalnie. Jaki wniosek? To odpowiednie osoby w odpowiednim miejscu. Nie dość, że pasują do siebie jak ulał, to także świetnie komponują się z pięknem przyrody, którą oboje tak bardzo kochają.

plener myśliwskiplener myśliwskiplener myśliwskiplener myśliwskiplener myśliwskisesja ślubna w lesiesesja ślubna w lesiesesja ślubna w lesiesesja ślubna w lesiesesja ślubna w lesiesesja ślubna w lesiesesja ślubna w lesiesesja ślubna w lesiesesja ślubna w lesiesesja ślubna w lesieplener ślubny z psamiplener ślubny z psamiplener ślubny z psamiplener ślubny z psami

0 ilość komentarzy
Dodaj komentarz

Nie dodałeś/łaś wcześniej komentarza Wypełnij pola *

  Fotodziwaki.pl
  fotodziwaki facebookfotodziwaki facebook
  fotodziwaki instagramfotodziwaki instagram
  fotodziwaki pinterestfotodziwaki pinterest
  fotodziwaki twitterfotodziwaki twitter

  Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
  O polityce prywatności i ciasteczkach przeczytasz - TUTAJ